Herbálny Tabak

Ako si spraviť tabak

Moderátori: remus, wladas

Herbálny Tabak

Poslaťod 666bmth » Str Mar 09, 2011 12:48 pm

Dá sa vyrobiť tabak bez nikotinu niečo ako herbalne tabaky SOEX ?
666bmth
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 12:45 pm

Poslaťod Mardy » Str Mar 09, 2011 12:54 pm

Teoreticky ak by si si kupil ten tabak Elements co si ho sam pripravujes, tak by si mal po vela premytiach sa zbavit vacsiny nikotinu si myslim, ale ruku do ohna by som za to nedal :lol:
btw. uzasny nazov temy...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod POtkan » Str Mar 09, 2011 2:23 pm

chutil to soex?

vyrobit sa to da, su to nejake drievka (cize nejaka burina ususena to bude tak ako tabak), ale mozes ist aj tym stylom co pise
Mardy aj pri vlastnom tabaku, su rozne druhy, rozne silne, cize dopestovat sa da

jedine na co som zatial nevidel odpoved je silna chute, tj ako spravis silne aromaticky tabak (tj nie al-wahu), mne sa to nepodarilo ani s potr. aromami
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Str Mar 09, 2011 3:42 pm

Mozno keby si vytlacil stavu z ovocia a tak, pripadne z byliniek, zmiesal s tabakom, dodal melasu alebo glycerin tak by si dosiahol dobru aromu, ale tazko povedat, ako presne bezne tabaky dosahuju svoju chut.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno


Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron