dal by sa vyrobit tabak aj doma ??

Ako si spraviť tabak

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod remus » Sob Feb 07, 2009 8:50 pm

kemci píše:btw mam aj fotodokumnetaciu ak by niekto chcel ohodnotit vyrobny postup ;)

Ukáž ako si to robil
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod SupersoniK » Uto Máj 12, 2009 4:22 pm

takze pani... zacal som pestovat vlastny tabak... je to uplne nenarocna rastlina staci si kupit dakde na www.kpr.sk nejake semienka strasne lacne to je mozno 2 eura vas to vide az domov 600 semienok... uz mi to klici staci iba na slnku nechat v sklenniku abo prikryte sklom a polievat... potom to jebnete do zahrady tam to vydrzi same - je to burina cize sa toho nebudete vediet zbavit... ked budem mat foto zo zberu mozno o pol roka poslem a tie listy uz lahko spracujes na tabak do vodnej tam jebnes med ktory ochutis tak aby sa neodlucovala len aroma ale aj chut alebo si tu aromu kupis ale to je drahe a pripadne tam jebnete trocha glycerinu co si kupite v drogerii a mate to mozno 50krat mozno viac lacnejsie... Good Luck!
-~-Smoke for taste, not for style-~-
SupersoniK
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 9:53 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Uto Máj 12, 2009 4:29 pm

no som zvedavy ci sa to bude dat spravit tak lahko ako ty vravis
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod NefroniK » Uto Máj 12, 2009 5:00 pm

lenze finta je v tom ze tam nie je len tabak a med :r
je ten tabak legalne pestovat? lebo mne to pripada skoro ako :g :cha
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod garant » Uto Máj 12, 2009 5:09 pm

podla mna je to legalne pokial stym neobchodujes to by si potreboval povolenie to mas ako zo salatom mozes pestovat na zahradke ale ked us chces predavat vo velkom(dylovat:D) porebujes povolenie :mrgreen:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod SupersoniK » Str Máj 13, 2009 2:47 pm

garant píše:no som zvedavy ci sa to bude dat spravit tak lahko ako ty vravis

cize nebol by som taky sebavedomy ale dlho som hladal navod ako az som sa prepracoval k videu na www.hookahdomain.com tam sa zaregistrujete a mate k dispozicii video ako to pripravit zo susenych tabakovych listov ktore si dopesujem ususim a metodou zvanou fermetacia ktorou sa budem zaoberat ked ich ususim to sluzi nejak na zvyraznenie chuti.... potom listy vyvaris viac krat vo vode aby si odstranil co najviac nikotinu a spin no a potom glycerin+med/melasa a najtazsie asi najst tu spravnu cestu na aromu :k :x:
-~-Smoke for taste, not for style-~-
SupersoniK
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 9:53 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Str Máj 13, 2009 2:56 pm

no s aromou bude asi problem neviem ci to nebude bes chuti skus tie vonne kvapky do kahancov:D(mier srandu si robim) :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod SupersoniK » Str Máj 13, 2009 3:49 pm

nie som isty pozrem zlozenie mozno by to slo:D :cha
-~-Smoke for taste, not for style-~-
SupersoniK
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 9:53 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod SupersoniK » Str Máj 13, 2009 3:51 pm

zevraj prirodna silica... ale je to etericky olej to by som do tabaku nevmiesal
-~-Smoke for taste, not for style-~-
SupersoniK
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 9:53 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Str Máj 13, 2009 6:05 pm

jezisi to som si srandu robil sak to je chcemia daaka by to asi nie slabo skodilo :mrgreen:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Str Máj 13, 2009 7:49 pm

A skusal si vymackat pomaranc ? A poliat to pomarancovou stavou ?
Alebo pomarancovu stavu do alkoholu dat, podla mna sa to rozpusti. Das to tabaku, alkohol vyprcha a ides na to. A ked nevyprcha, co uz. :cha
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Str Máj 13, 2009 8:19 pm

no ale tie ucinky alkoholu tam ostanu aj tak to je dobry sposob dakedy mozem skusit aj poliat tabak palenkou daakou pripadne aj tym ovocim co budem mat chut tabaku snat ma chapete ako to myslim
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Moje vyroba Tabačiku xD

Poslaťod Ladyn » Str Aug 19, 2009 7:35 am

Caw
já sem vymyslel recept
no ja jsem zkousel vlastni smes - nejaky caj + mata + med + sipky. namocil jsem to do horke vody a nechal to pres noc louhovat. rano to vyzdimu a necham trochu osusit. vecer jsme si s kamosema docela pekne zabublali. chut byla takova originalni, ale ne spatna. jen skoda ze nevydrzela dyl nez 10min, pak se nam to spalilo. vzhledem k tomu, jak pracna je priprava a efekt minimalni, tak jsem od toho upustil. kazdopadne se ridim pravidlem ze skusit se ma vse. Jestli tedy nekdo napise jiny navod, pustim se do nej.

:x: je to good vyskušajte.
Ladyn
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Aug 19, 2009 7:31 am

Ještě mám 2 vyroby

Poslaťod Ladyn » Str Aug 19, 2009 7:37 am

pak jsem ještě vymyslel

můj první domácí recept byl ze sušených čajů a listů máty rozsekaný na malé kousky a potom jsem rozehřál lesní med a zalil jsem to tim medem a potom jsem tam nasipal ještě 2 vanilkový cukry a nechal jsem to odležet v ledničce.
-------------------------------------------------------
pak z mojí hlavy
nastrouhate jablko,přidate štavu a med
a jeto no nebol som stím moc nadčený ale dým šel. :cha :x:
Ladyn
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Aug 19, 2009 7:31 am

Poslaťod Jack Daniels » Pon Feb 08, 2010 6:44 pm

mne sa najnormlanejsi recept zdal s tym rozmiksovanim ovocnej dreni a zmiesanim s ostatnym do kopy :x:
ja som takisto ne raz sksual doma a asi najlepsi napad bol ten ze som kivi rosekal na malinke kusky, polial medom,kyselinou citronovou (Fajne kysla stava z citronu > da sa aj dostat vyzmikanim) so mto este vytlacil do servitky aby sa vypila stava a aby to nebolo stale take mokre zamiesal som k tom ueste aj ovocny lekvar ...resp pri fajceni som ten lekvar tam nakvapkal a kusa zamiesal ...po dobu 10 min bola celkom fajna aromaicka chut tak o us bolo na prd a ked so meln tak mrkol do misky us bolo spalene cize na jeden uhli ksom neil ais 4 krat ... bolo to dost neprakticke z hladiska zdvihania a pokladania uhlika :o
Jack Daniels
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Feb 08, 2010 6:24 pm

Predchádzajúci

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron