dal by sa vyrobit tabak aj doma ??

Ako si spraviť tabak

Moderátori: remus, wladas

dal by sa vyrobit tabak aj doma ??

Poslaťod m@ho92 » Pon Apr 07, 2008 7:46 pm

chcem sa spytat ze ci by sa tabak dal aj doma vyrobit z nejakeho ovocia napr pomaranca ??
m@ho92
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Apr 07, 2008 7:38 pm

Re: dal by sa vyrobit tabak aj doma ??

Poslaťod martinpn » Pon Apr 07, 2008 8:33 pm

m@ho92 píše:chcem sa spytat ze ci by sa tabak dal aj doma vyrobit z nejakeho ovocia napr pomaranca ??



cauky no uz sa to tu preberalo tabak s ktorého sa vyrába tabak do VF je iny ako co sa dava to cigariet vela ludi uz skusalo robit doma tabak ale bohu zial im to nevyslo jedine co mozes spravit ze si mozes napr pomarancovy tabak pokvapkat so stavou z pomaranca
ale vyskusaj vyrobit tabak a ak by to tebe vyslo tak gratulujem
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod tomo-boss » Pon Apr 07, 2008 9:15 pm

no ja som to skusal minule a celkom sa to dalo fajcit...nebolo to zase take znamenite ako original ale dalo sa to. zakladom je dat tam co najaromatickejsie prisady...
to co som robil ja tak to boli posekane supky z jablka s trochou medu, dalej skorica, ovocny caj a pokvapkal som trocha pomarancovym sirupom...skuste daco z toho vymysliet, ale jablko zo skoricou sa mi zdala dobra kombinacia
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod martinpn » Pon Apr 07, 2008 9:18 pm

tomo-boss píše:no ja som to skusal minule a celkom sa to dalo fajcit...nebolo to zase take znamenite ako original ale dalo sa to. zakladom je dat tam co najaromatickejsie prisady...
to co som robil ja tak to boli posekane supky z jablka s trochou medu, dalej skorica, ovocny caj a pokvapkal som trocha pomarancovym sirupom...skuste daco z toho vymysliet, ale jablko zo skoricou sa mi zdala dobra kombinacia


hmm tak to by manenapadlo budem to musiet vysksuat niekedy
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod m@ho92 » Uto Apr 08, 2008 4:50 pm

no ja to skusim len na to musim mat chvilku casu rozmyslal som ze by sa to dalo tak spravit ze odrezat supu z pomaranca a iba to vnutro nehat troska uschnut proste aby nebolo take mokre lebo ked je to mokre tak sa to neda fajcit no apotom dat nejake jablko med samozrejme skoricu a tak proste spravit taku kasu s toho a nehat to chvilku postat no a potom sa uvidi ak sa to podari tak dam vedet
m@ho92
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Apr 07, 2008 7:38 pm

Poslaťod 5matus55 » Štv Máj 08, 2008 5:02 pm

to je somarina s tympomarančom ja som to skusila ale to ani neroztaha? :(
5matus55
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 2:18 pm

Poslaťod tomo-boss » Pon Jún 16, 2008 7:31 pm

ja som zase dostal dake dobre napady, ked to odskusam dam vediet ale vyzera to nadejne
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Zlozenie tabaku

Poslaťod b33ro » Str Aug 27, 2008 9:36 am

ak zozeniete toto vsetko mozete si urobit vlastny tabacik

Tabaky, používané vo vodných fajkách sú vyrábané miešaním ovocnej melasy, medu a rozmixovanej ovocnej drene, a čerstvých tabakových listov.
vuala :x: :k
b33ro
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Mar 12, 2008 2:25 pm

Poslaťod kemci » Str Feb 04, 2009 9:33 pm

mno chcem to skusit som skocil kupit tabak neni sice cerstvy ale ak sa mi nieco pouzitelne podari mozno ho zacnem pestovat...melasu si idem zajtra vyzdvyhnut, mam 10 "hrudiek" tabaku takze tipujem ze spravim 10 roznych chuti s roznym pomerom a ingredianciami a najlepsiu prichut prespikujem k dokonalosti...myslite ze to bude fungovat? :D
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod garant » Str Feb 04, 2009 9:38 pm

tomo-boss píše:no ja som to skusal minule a celkom sa to dalo fajcit...nebolo to zase take znamenite ako original ale dalo sa to. zakladom je dat tam co najaromatickejsie prisady...
to co som robil ja tak to boli posekane supky z jablka s trochou medu, dalej skorica, ovocny caj a pokvapkal som trocha pomarancovym sirupom...skuste daco z toho vymysliet, ale jablko zo skoricou sa mi zdala dobra kombinacia

ja by som to asi nefajcil sak to musi byt riadne skodlive ale sak skodlive je setko tak zas preco nie :mrgreen:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod kemci » Str Feb 04, 2009 9:50 pm

co je na tom skodlivejsie jak na kupovanom? :-D
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod garant » Str Feb 04, 2009 9:52 pm

no cojaviem supki z jablka fajcit:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod cartman » Štv Feb 05, 2009 11:30 am

Sucastou tabakov z obchodu je aj ovocna dren, cize nemysli si, ze ta to obide ;)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod garant » Štv Feb 05, 2009 3:17 pm

cartman píše:Sucastou tabakov z obchodu je aj ovocna dren, cize nemysli si, ze ta to obide ;)

jaj no tak nic som nepovedal
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod kemci » Sob Feb 07, 2009 5:39 pm

mno tak prvy pokus relativne vysiel akurat som zvolil prvu prichut pomaranc, a bez destilatora tazko ziskam pomarancovu esenciu, slabu aromu to malo ale dymu to davalo celkom dobre, resp najprv som to prehnal s melasou medom a stavou al;e ked to vytiklo bolo to dobre :D dalsi pokus skusim jablko a vanilku

btw mam aj fotodokumnetaciu ak by niekto chcel ohodnotit vyrobny postup ;)
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Ďalší

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron