Tabak by BuboStyle

Ako si spraviť tabak

Moderátori: remus, wladas

Tabak by BuboStyle

Poslaťod bubostyle » Uto Mar 31, 2009 7:43 pm

Tak mam tu pre vas tip s ktorym mozte urobit tabak do vodnej(nie ako nakhla a podobne)

Potrebujeme: Med,Melasa,Ovocná drť,Tabak

Popis:

Melasa - Najlepšie ak by bola pivovarnícka no zlá nie je ani z lekárne. No melasy môžte zohnať aj na nete(nemám s nimi skúsenosť)

Med - Med ja som zatiaľ dával len včelý(od nejakého otcovho kamaráta) bol stuhnutý tak som ho dal na par sekúnd do mikrovlnky 30-60sec.

Ovocná drť - Nejaké šupky z ovocia alebo sušené ovocie z obchodu. Ja som môj tabak robil so sušeným.

Tabak
- Zatiaľ som dával len tabak do fajok, ktoré si pofajčievajú dedkovia(nabíjačky) vraj nie je zlý ani tabak z cigary ale zvolil som "nabíjačkový" tabak pretože som mal nejaký doma.

Postup
:


1. Pripravíme si všetky ingrediencie.
2. Sušené ovocie,šupky "rozdrtíme" a dáme ho na nejaký alobal alebo niečo podobné.
3. K drti nasypeme tabak podľa toho koľko drti ste dali na alobal ja som dával od oka.
4. Ďalej "prisypeme" melasu zmiešame všetky ingrediencie
5. Na koniec pokropíme náš mix medom a zas zamiešame.
6. Necháme dobre "odstáť" kvôli aróme a chuti
7. Good Luck

!!!NEPREŽENTE TO S MELASOU A MEDOM!!!
Ľubo "BuboStyle" Štefko

Obrázok


Steam Acc: los8fos
bubostyle
Light
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 7:16 pm
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Poslaťod Semtexko » Uto Mar 31, 2009 7:50 pm

tabak by som radsej daval original cerstvy mam doma jednu rastlinku tak som zvedavy co s toho vyrastie:P potom napisem co z toho vzniklo
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod bubostyle » Uto Mar 31, 2009 7:53 pm

skus ja neviem nepestujem doma tabak tak len takto :) nebolo to najlepsie ale tak nato ze som skusal prvy krat si myslim ze celkom dobre a bolo citit aj chut :D
Ľubo "BuboStyle" Štefko

Obrázok


Steam Acc: los8fos
bubostyle
Light
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 7:16 pm
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Poslaťod Semtexko » Uto Mar 31, 2009 7:55 pm

ako ani ja to som len teraz nedavno od spoluziaka zobral lebo on to pestuje doma ze to vyskusam co s toho bude
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Uto Mar 31, 2009 8:08 pm

Semtexko píše:tabak by som radsej daval original cerstvy mam doma jednu rastlinku tak som zvedavy co s toho vyrastie:P potom napisem co z toho vzniklo

som tu zalozil temu o pestovani aj ja si chcem pestvat len cakam na semiacka od potkana tak hod daake foto a rady podel sa oto somnou aj ja pridam ak bude co :x:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Uto Mar 31, 2009 8:15 pm

ta rady ja som stym tiez zacal teraz nedavno takze ti o tom tak vela nepoviem ale foto mozem prihodit ako to zatial vyzera je to dost male zatial :P
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Uto Mar 31, 2009 8:24 pm

ja som videl jedno forum ceske a tam proste postupne davali fotky a opysi ale ganji a vysledok je zaujimavy nazaciatku seci take mini rastlinky a nakonci len take hebeda :lol:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Uto Mar 31, 2009 8:25 pm

dam ti fotky tam do tej temy pestovanie pockaj chvilku
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod HULK » Str Apr 01, 2009 6:55 pm

garant píše:ja som videl jedno forum ceske a tam proste postupne davali fotky a opysi ale ganji a vysledok je zaujimavy nazaciatku seci take mini rastlinky a nakonci len take hebeda :lol:
hod mi pls link na to forko :mrgreen:
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Str Apr 01, 2009 7:18 pm

neviem ci sa to moze :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod HULK » Štv Apr 02, 2009 4:34 pm

ta sak aspon do pm
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod shaman » Ned Jún 14, 2009 1:32 pm

Prečo by sa nemohlo? :mrgreen: ...veď to nieje fórum podobné ako toto takže to nieje ani neaká konkurencia alebo čo :S ...a dokonca tam aj niektorý pestujú tabak :mrgreen:
Máš na mysli fórum grower.cz?...alebo neaká iná stránka?
shaman
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 10:26 am

Poslaťod garant » Ned Jún 14, 2009 7:02 pm

tusim to bolo ono ale to us bolo davno tak nieosm si isty ale ais hej
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Kexo » Ned Jún 14, 2009 7:36 pm

jasne ze to bol grower.. tie tabaky uz mate rozhodnute?
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod northwf » Pon Okt 05, 2009 7:22 pm

ja som si robil vlasni VF tabak a postup je takito:Potrbujeme:tabak,jablko,med,skoricu,kus cistej latki,elektricku trubu,struhak.Postup: nastruhame jablko(hrusku,ja kombinujem) dame do látky a zacneme vistavovat do nejakej miski.. produkt vistavenia vezmeme dame do elektrickej trubi a dame piect na 50-100stupnov celzia. nechame visuseit asi tak an konzistenciu normalneho vodneho tabaku. zatial si dame do miski so štavou skoricu,med,tabak, rozmiesame visusenu zmesku s trubi dame do miski.. a nechame nasiaknut 5minut. potom opet visatvime pomocu látki a tlaku na nu ako keby ste zmikali pradlo. nasledne dame zase do trubi a nechame susit opet an konzistenciu normalneho tabaku do vodnice. tarara ram a tabak je hotovi tajomstvo nasich odcov a predkov je opet najdene.. :) dajte vedet ako to u vas dopadlo
northwf
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 6:30 pm

Ďalší

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron