Tabak by BuboStyle

Ako si spraviť tabak

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Maki » Pon Okt 05, 2009 9:36 pm

northwf píše:ja som si robil vlasni VF tabak a postup je takito:Potrbujeme:tabak,jablko,med,skoricu,kus cistej latki,elektricku trubu,struhak.Postup: nastruhame jablko(hrusku,ja kombinujem) dame do látky a zacneme vistavovat do nejakej miski.. produkt vistavenia vezmeme dame do elektrickej trubi a dame piect na 50-100stupnov celzia. nechame visuseit asi tak an konzistenciu normalneho vodneho tabaku. zatial si dame do miski so štavou skoricu,med,tabak, rozmiesame visusenu zmesku s trubi dame do miski.. a nechame nasiaknut 5minut. potom opet visatvime pomocu látki a tlaku na nu ako keby ste zmikali pradlo. nasledne dame zase do trubi a nechame susit opet an konzistenciu normalneho tabaku do vodnice. tarara ram a tabak je hotovi tajomstvo nasich odcov a predkov je opet najdene.. :) dajte vedet ako to u vas dopadlo


jezizi kriste nauc sa pisat, neda sa to citat, uraza to slovensky jazyk a skoro mi oci od hnusu vyleteli na monitor.... :u:
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Kexo » Uto Okt 06, 2009 6:36 pm

...zacneme vistavovat do nejakej miski.. produkt vistavenia vezmeme dame do elektrickej trubi...


:lol:
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod northwf » Uto Okt 06, 2009 8:15 pm

sorry ludia som dysgrafik.. ale dam to dakomu opravit. budem teras davat prispevky pod nickom Northcrusader.takze aj opravu
northwf
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 6:30 pm

Oprava

Poslaťod northcrusader » Uto Okt 06, 2009 8:51 pm

Ja som si robil vlastný VF tabak a postup je takýto: Potrebujeme: tabak, jablko, med, škoricu, kus čistej látky, elektrickú trúbu, struhák. Postup: Nastrúhame jablko (hrušku ,ja kombinujem) dame do látky a začneme vyšťavovať do nejakej misky. Produkt vyšťavenia zoberieme, dáme do elektrickej trúby a dame piecť na 50-100 stupňov celzia. Necháme vysušiť asi tak na konzistenciu normálneho vodného tabaku. Zatiaľ si dame do misky so šťavou škoricu, med, tabak, rozmiešame vysušenú zmesku s trúbi dáme do misky a necháme nasiaknuť 5 minút. Potom opäť vyšťavíme pomocou látky a tlaku na ňu ako keby ste žmíkali prádlo. Následne dáme zase do trúby a necháme sušiť opäť na konzistenciu normálneho tabaku do vodnice. Tarararam a tabak je hotoví tajomstvo našich otcov a predkov je opäť nájdené…dajte vedieť ako to u vás dopadlo. Omluvam sa za svoj predchadzajuci prispevok.som dysgrafik
northcrusader
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Okt 06, 2009 8:49 pm
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Maki » Str Okt 07, 2009 12:59 pm

northwf píše:sorry ludia som dysgrafik.. ale dam to dakomu opravit. budem teras davat prispevky pod nickom Northcrusader.takze aj opravu


v tom pripade prijmi moje ospravedlnenie....
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Predchádzajúci

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron