Alfa Romeo

O všetkom čo má motor...

Moderátori: remus, wladas

Alfa Romeo

Poslaťod tomo-boss » Pon Aug 18, 2008 9:11 am

Co si myslite o alfe? mate s nimi niekto nejake skusenosti? lebo dizajnove, vykonove aj cenove su podla mna super, akurat dost pocuvam ze na nich treba kazdu chvilku nieco menit. Chcel by som kupit totiz Alfu 156 2.0 TS, takze konkretne o nej je rec
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod martinpn » Pon Aug 18, 2008 11:54 am

pozeral som po nich ale ja po GTV cku ale lubia sa tam kazit veci je dost kazove tak som sa na to vykaslal a kupil som si skuter
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod wostrey » Pon Aug 18, 2008 9:04 pm

156 2.0 TS? Skvele auto, 155 koni krasne mava s neskutocnymi 1250 kg, zvuk sestvalca. Dve sviecky na valec, neskutocne :-) Daj si pozor na stav prednych lichobeznikovych ramien - nemali by skripat (taky gumeny zvuk) ani buchat. Motor potrebuje nalozit otacky, aby sa riadne rozbehol. Pod 3000rpm to je nuda, nasleduje znatelne "nakopnutie" a zjavne lepsia akceleracia. U mna je spotreba v meste 10 - 11l na 100km, mimo mesta 8 - 9. Mam taky pocit, ze medzi 110 az cca 160 km/h sa spotreba prakticky nehybe.
Always outnumbered never outgunned.
wostrey
Light
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Feb 18, 2008 8:28 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tomo-boss » Uto Aug 19, 2008 8:21 am

nj pocul som ze zvyknu odchadzat napravy, hlavne predna lebo je vraj podvazena. a dalej ze zlyhava elektronika, moze sa stat ze zacne vytekat olej...
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod wostrey » Uto Aug 19, 2008 11:43 am

Elektronika mi este nezlyhala (ani kamosovi). Mozu byt problemy s cidlom airbagu pre spolujazdca, obcas sa to svetielko zvykne rozsvietit. Ani o problemoch s vytekanim oleja som nepocul. AKurat motor moze zrat viac oleja, ale to je pri tychto motoroch viac menej normalne. Treba casto kontrolovat a liat do toho normalny kvalitny olej (Selenia Racing 10W60 to prilis nepapa :-) )
Always outnumbered never outgunned.
wostrey
Light
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Feb 18, 2008 8:28 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Auto-moto

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron