Soex - Lime-Lemon

Sem piste recenzie na tabaky co ste mali

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
0
Nehlasovalo
2
0
Nehlasovalo
3
0
Nehlasovalo
4
1
100%
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 1

Soex - Lime-Lemon

Poslaťod Flash » Sob Jan 01, 2011 9:16 pm

Povedal som si že treba skúsiť aj túto značku ´´tabačikov´´ tak tu je recenzia:

Balenie 50g: Vyzeralo to ako nejaké ihličie, dosť drobné a tenké, melasy o trošku viac ako nakhla

Vôňa: Tak tá ma dostala, neviem prečo ale neskutočne sa mi páčila nedokážem ju ani poriadne popísať ale všetci sme sa zhodli natom že to vonia ako nejaké lieky

Chuť: Kameň úrazu tohto tabaku...JE TO PROSTE GRC! Neviem či každý Soex takto chutí ale keď áno tak s pánom bohom. Chutilo to ako nejaké hnilé drevo no proste hnus, ja som to fajčil s obrovským odporom asi 10 minút potom som už dalej nemohol a vykydol som to von.

Výdrž: Keďže sme to nedofajčili tak neviem presne povedať ale typujem takých 50 až 60 minút max

Dym: Priemerný asi ako suchšia nakhla

Celkové hodnotenie: 3/10 ( Ale len pre tú peknú vôňu, nebyť nej tak by to dopadlo horšie)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod american8oy » Ned Jan 02, 2011 10:29 am

tak ja som mal soex: mata, ceresna, broskyna a chocomint. mata bola v kombinacii s ceresnou naozaj dobra. broskyna je horsia a chocomint ma malo maty a chuti ako spalenina.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod varior » Ned Jan 02, 2011 12:44 pm

flash uz si niekedy chutnal hnile drevo ? :k
varior
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Mar 04, 2010 7:58 pm

Poslaťod Flash » Ned Jan 02, 2011 1:17 pm

:mrgreen: Dajme tomu ze takto si predstavujem chut hnileho dreva, ale raz som jedol taky kolac a ten vyzorom ani chutou nemal daleko od toho dreva ;-)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Merco » Ned Jan 02, 2011 2:44 pm

Ale veď v dreve je plno vápnika aživín ...nesledujete Beara Gryllsa ? :r :mrgreen:
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod cibalko » Pon Jan 03, 2011 10:57 am

Ja som tiez mal Soex coffee. Objednal som si 2x50g, lebo kavu milujem. Ako nie som zavislak, ze by som ju musel mat kazdy den... ale mam ju rad. Jedna krabicka ostala notvorena, z druhej bolo nalozene na jednu korunku :D
Ked som to otvoril, ovanul ma taka divna vona - alebo skor zapach. Po kave to ani moc citit nebolo. Mozno po takej zhorenej. Tak reku, ze nalozim, mozno to bude mat inu vonu a chut, ked to budem fajcit... a presne ako hovoris ty Flash. S hnusom som tahal asi 10min. a potom som sa na to vysral :D
Mimochodom malo to tiez taku istu konzistenciu - ako ihlicie.
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Flash » Uto Jan 04, 2011 11:55 am

No ja mam este Soex vanilka tak som zvedavi ze ake to bude vyskusam to ale vela od toho necakam
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm


Späť na Recenzie tabakov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron