Ajman - Double Apple

Sem piste recenzie na tabaky co ste mali

Moderátori: remus, wladas

znamka?

1
0
Nehlasovalo
2
1
50%
3
1
50%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 2

Ajman - Double Apple

Poslaťod Maki » Sob Máj 21, 2011 11:30 pm

tak dnes dobehol kámoš s krabičkou dvojtého jabka značky Ajman - v živote som o niečom takom nepočul, no doniesol to spolu s AF z dovolenky v emirátoch a na nete som vyčítal, že to zrejme bude tá istá továreň čo má na starosti al fakher

Konzistencia: hmm, niečo ako poriadne namelasovaná nakhla... resp. hustá al waha... neviem, bolo to rozhodne trošku divné a bolo v tom dosť bordelu

Vôňa: klasická pre mňa hnusná vôňa sladkého drievka, z ktorej ma posledné 3 roky napína, takže nič moc

Chuť: nato, že som šiel k tomu tabaku s odporom, tak to chutilo o dosť lepšie ako Double Apple od nakhly... celkovo chuť dosť podobná GAF Bahraini Apple... čakal som väčšiu tragédiu...

Dym: nato, aký bol ten tabak vlhký som čakal, že to bude lepšie... každopádne taký priemer - niečo ako al waha

Výdrž: pri 2x cocobrico kockách a vortexe cca 80 minút

Verdikt: prekvapujúco som nenadával ani počas fajčenia ani po ňom... možno ma prechádza averzia voči tejto príchuti... každopádne tabak priemerný... som zvedavý, či sa mi od tej značky ešte niečo dostane do korunky... 6/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Späť na Recenzie tabakov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron