Aladin Fata Morgana M 4

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Aladin Fata Morgana M 4

Poslaťod Sexshoponline » Pon Aug 10, 2009 9:59 am

Tak dnes som sa rozhodol si kupit vodnu fajku. Po dlhsom rozhodovany a precitani par prispevkov na tomto fore, som sa rozhodol pre Aladin Fata Morgana M4.
Kód: Vybrať všetko
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=107

Nebudem to kupovat cez dobierku, ale priamo osobny odber. Som naozaj zvedavy. Potom sem napisem svoje poznatky.
Ak si niekto mysli, ze som spravil zle, tak nech mi napise. Hlavne, ze preco.
Inak naozaj som rad, ze vzniklo taketo forum.... Dost pomohlo...
Sexshoponline
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Aug 10, 2009 9:51 am

Poslaťod Sexshoponline » Pon Aug 10, 2009 4:14 pm

No tak uz ju mam doma. Nakoniec som vsak kupil vacsiu. 69 cm. Vyzera super. Uz len aby bola aj tak kvalitna. Skusat ju budeme az cez vikend. No verim, ze je v pohode.
Co sa tyka osobneho odberu cez vodne-fajky.eu tak som tiez plne spokojny.... Akurat krabica bola dost donicena, ale tak co uz narobim :-)
Sexshoponline
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Aug 10, 2009 9:51 am

Poslaťod remus » Pon Aug 10, 2009 4:19 pm

Vitaj v klube. Ta ista u mne je polozena na stole ;]
Nebudes lutovat. Ja som mal kabicu tiez ponicenu ale aj rozbalenu. Vidno ze to kontrolovali pred tym ako mi ju doniesli.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Sexshoponline » Pon Aug 10, 2009 5:45 pm

Heh dakujem za privitanie. Normalne som nevedel, ze okolo toho je tak vela veci. Vsetko vsak mam predpripravene a cez vikend sa ide na to. Este si tu na stranke daco precitam, aby som chytil nejaky ten grif.
Si ma potesil, ze je dobra. JA som ju vlastne kupoval pre svojho kamosa k narodeninam. Ale fajcit ju budem pravidelne s nim, takze som si dal zalezat :-)
Teda aspon si myslim, ze som si dal zalezat...
Sexshoponline
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Aug 10, 2009 9:51 am


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron