Aladin Luxira XL

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Aladin Luxira XL

Poslaťod Red » Str Aug 12, 2009 9:21 am

Chcel by som si kupit Aladin Luxira XL, 88cm, modrá click

chcel by som vedet jej + ale aj -
a este sa chcem spytat aku tasku si knej treba zakupit...lebo co mam malu fajku to nosim stale v obale co som dostal.. diki :x:

popripade ci Aladin je dobra znacka ci doporucujete inu, ci uz znacku alebo iny tip modelu..
Red
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Uto Aug 11, 2009 10:07 am

Poslaťod POtkan » Str Aug 12, 2009 10:29 am

na takuto velkost zrejme taska nebude, aladinky nie su rozoberatelne (ma to klady i zapory)

pokial to chces prenasat, mal by si ist do mensej velkosti, na to su aj tasky

osobne preferujem mensie fajky, z tych velkych som este nikdy nemal akceptovatelny vysledok, i ked je mozne ze to bolo pripravou/udrzbou (mal som to vzdy len v roznych cajovniach)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Red » Str Aug 12, 2009 2:04 pm

ta taska je skor myslena ako kam si ju mam odkladat...lebo ked idem napr von s fajkou tak tabak,uhliky a +fajku v krabici mam v igelitke...a stalo sa mi aj to ze sa mi 3uhliky rozpadli...lebo ked nedko vidi igelitku tak snou svaca..a pak az kuka co je vnej :x:
Red
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Uto Aug 11, 2009 10:07 am

Poslaťod remus » Str Aug 12, 2009 3:19 pm

Kto je nedko :D ?
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod radical » Str Aug 12, 2009 8:50 pm

No ak mas mensiu tak na nosenie by som pouzival tu aj ked nwm aku mas ak mas nejaku 28 cm ta sa necudujem ze chces vecsiu no na nosenie je taka 50 cm uz dost... ja mam 44 a je uplne super je to aladinka zvicajne.. nehrdzavie aj ked troska mi zhrdzavela gulicka vo ventile lebo ja pako som umyl telo aj utrel len na tamto som zabudol a tak mi po dvoch umyvaniach ako som kukol na to tak troska zhrdzavene ale nic hrozne..
ALADIN Fatota 44cm\red
radical
Beginner
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 6:12 pm

Poslaťod camperSK » Str Aug 12, 2009 9:31 pm

Heh pozeram, ze presne taku fajku mam doma :-)

Ale ked ti mam povedat mne najivac chuti s takej strednej :-) Tieto velke su skor dobre pre viac ludi, ked fajcim sam tak skor strednu alebo niekedy aj malu fajku pouzivam..
camperSK
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Aug 12, 2009 9:26 pm

Poslaťod remus » Str Aug 12, 2009 10:04 pm

radical píše:No ak mas mensiu tak na nosenie by som pouzival tu aj ked nwm aku mas ak mas nejaku 28 cm ta sa necudujem ze chces vecsiu no na nosenie je taka 50 cm uz dost... ja mam 44 a je uplne super je to aladinka zvicajne.. nehrdzavie aj ked troska mi zhrdzavela gulicka vo ventile lebo ja pako som umyl telo aj utrel len na tamto som zabudol a tak mi po dvoch umyvaniach ako som kukol na to tak troska zhrdzavene ale nic hrozne..

Ved ten ventil sa da odsrobovat, a gulicka vymenit.
Ja mam 69cm a nestazujem sa. Na prenasanie je to velke hovado. Ale inak je peckova taka velka.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Red » Štv Aug 13, 2009 7:01 am

camperSK píše:Heh pozeram, ze presne taku fajku mam doma :-)

Ale ked ti mam povedat mne najivac chuti s takej strednej :-) Tieto velke su skor dobre pre viac ludi, ked fajcim sam tak skor strednu alebo niekedy aj malu fajku pouzivam..


Ved prave..tu malu mam tak pre seba...a ta mi bohate staci...ale neni nad to ked si sedime s kamosmi napr. v parku pri fajke a vine(pivecku)
Mam taku malu a vacsinou ju fajcime tak 4-5...tak si chcem kupit vacsiu...tak doporucujete strednu? :p:
Red
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Uto Aug 11, 2009 10:07 am

Poslaťod Maki » Štv Aug 13, 2009 8:17 am

lol... akoby na velkosti fajky zalezalo kolko ju ludi fajci.... hadam od toho aka je velka korunka nie? kolko tabaku do nej napraces... kolko hadic mas ak si nechcete podavat...

:u:
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod POtkan » Štv Aug 13, 2009 8:37 am

kup M alebo L, da sa to prenasat

vascia fajka ma vascinou vacsiu vazu, co znamena dlhsie studena voda, moze to pomoct pokial ludia fajcia systemom taham kolko mozem->dam dalej
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod radical » Štv Aug 13, 2009 7:22 pm

remus píše:
radical píše:No ak mas mensiu tak na nosenie by som pouzival tu aj ked nwm aku mas ak mas nejaku 28 cm ta sa necudujem ze chces vecsiu no na nosenie je taka 50 cm uz dost... ja mam 44 a je uplne super je to aladinka zvicajne.. nehrdzavie aj ked troska mi zhrdzavela gulicka vo ventile lebo ja pako som umyl telo aj utrel len na tamto som zabudol a tak mi po dvoch umyvaniach ako som kukol na to tak troska zhrdzavene ale nic hrozne..

Ved ten ventil sa da odsrobovat, a gulicka vymenit.
Ja mam 69cm a nestazujem sa. Na prenasanie je to velke hovado. Ale inak je peckova taka velka.


Ja viem ze sa do odsrubovat ved tak som zistil ze to zhrdzavelo ale nieje to nic hrozne takze zatial tu gulicku menit nemusim..
ALADIN Fatota 44cm\red
radical
Beginner
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 6:12 pm

Poslaťod remus » Štv Aug 13, 2009 7:45 pm

Pokial viem, tak hrdza sa siri ked sa to dotykaju tie veci. Tak aby ti nezacala hrdzaviet cela fajka.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron