Fajka na prenasanie

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Fajka na prenasanie

Poslaťod Krutibrko » Uto Sep 22, 2009 8:40 am

Ahoj
Necakane som dostal od oca nejake peniaze, tak som sa rozhodol, ze ich pouzijem na kupu vodnej fajky. Zatial mam Aladin M 2-hadicová, 58cm - červená kupena z vf.eu a potom dalsiu vf, nazov som zabudol, kupoval som ju v Madarsku, ale zda sa mi, ze je to Top Mark, lebo podla niektorych veci sa podobaju, len ta moja ma iny styl vazy. Avsak, rpva aladinka je v zlom stave, poskodena ahdicka, skladame sa partia na nove casti. Druhu vodnicu som daroval sestre, kedze je prvy rok na VS a nech si dievca vychutna tu fajnu chut aj na intraku. A teraz s5 k teme, ktoru by ste mi odporucili VF? Staci mi nejaka mala, podmienkou je, aby bola kufrikova. Zatial som pozeral http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=274 , na Silvestra sme ju mali pozicanu, ale nejako si vela z toho dna nepamatam....
Dakujem teda za rady :)

Brko
Krutibrko
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned Jan 11, 2009 7:17 pm

Poslaťod POtkan » Uto Sep 22, 2009 9:25 am

tento kusok sa tu rozoberal viac krat (cize hladaj)

dost tazko sa tu zhanaju lacnejsie kufrikove fajky, o kvalite pomlcim (cina), skusil by som radsej nejaku klasiku a bud vak k fajke (original), alebo kufrik z baumaxu a podobne, cenovo je to +- to iste
ak budes dost vyberat, najdes lepsi kufrik ako ten original k fajke (no stoji tolko ako ten set fajka+kufrik ;-) )
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Krutibrko » Uto Sep 22, 2009 9:37 am

Ahoj
Dakujem za info, len ide o to, ze kusok hraju rolu aj peniaze. Chcem kupit taku mlau, kedze mame aj tu 2 vystupovu. :)

edit: Pozeram este enjake VF na ebay... Co by si radil do cca 20-30 dolarov?
Krutibrko
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned Jan 11, 2009 7:17 pm

Poslaťod POtkan » Uto Sep 22, 2009 10:43 am

radil by som prepocitat si postovne ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod speezeer » Uto Sep 22, 2009 2:54 pm

a ja by som ti radil, aby si odtial nekupoval..hlavne nie vodnu fajku... mal som tu cest a prislo mi nieco..no skoda slov :o
Drum and Bass Forever
SOŠPolygrafická
Fajka to istí ! :D
speezeer
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Máj 27, 2009 8:07 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod POtkan » Uto Sep 22, 2009 3:40 pm

mozes to upresnit? predpokladam ze hovoris o ebayi
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod speezeer » Uto Sep 22, 2009 7:56 pm

hej hej..hovorim o ebayi...
takze takto..nasiel som jedneho typka,ktori tam mal vela fajok,cinil sa dost v predaji VF na ebayi a myslim,ze sa i cini...ohlasi mal celkom slusne,proste zlych ohlasov bolo velmi malo...tak som sa rozhodol,ze si jednu od neho vydrazim a nasledne kupim..cele ma to vislo tusim 25 eur aj s dovozom,takze fajnova cena...ked mi to ale prislo,tak strach a hroza...celkom krasny home made,tesnenia ani neboli rovnake,hadica bola urobena,jak keby z nej fajcilo asi tristo ludi,kotlik mohol mat asi 50g a to hovorim pravdu..chcel som ho nasadit na tesnenie a pri UZ nasadani mi praskol :o ...takze tak...to nebolo ani obrusene tie spoje na tej fajke...a najlepsie bolo,ze váza prisla kraaasne ale kraaasne prasknuta...lenze!! bolo to tak zabalene,ze keby som krabicu pustil z 3tieho poschodia,tak sa tomu nic nestane..takze sa domnievam,ze vaza uz bola odoslana prasknuta...preto by som tomu nedoveroval, to ti odporucam a radsej by som zriesil nieco tu,bud osobne v shope abo cez net,kde mas istotu aspon,ze je to na slovensku a pri najhorsom to mozes ist reklamovat i osobne...
Drum and Bass Forever
SOŠPolygrafická
Fajka to istí ! :D
speezeer
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Máj 27, 2009 8:07 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod Krutibrko » Uto Sep 22, 2009 8:54 pm

Dakujem za nfo. Feedback am celkom pekny 800 pozitivnych 2 negativa... :)
Akoja by som najradsej kupil na Slovensku, ale tie lacne kufrikove teraz maju vypredane :(

edit: Este by som sa chcel opytat, ake shopy su na Slovensku. Nasiel som vf.eu, potom smokeshop a bongoshop. Su este dalsie? dakujem :)
Krutibrko
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned Jan 11, 2009 7:17 pm

Poslaťod David091 » Str Sep 23, 2009 2:33 pm

skus pozret madarske stranky......ak vies po madarsky tak si to vies dohodnut a je to tam dooost lacne
tabaky sa tu uz rozoberali a jeto nezakonne takze tak
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod POtkan » Str Sep 23, 2009 2:51 pm

skor sa poobzeraj po normalnych alternativach, tieto mini fajky nie su idealne, stabilita je na katastrofalnej urovni a tych par cm/eur co mozno usetris nestoji za to
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod speezeer » Str Sep 23, 2009 8:27 pm

presne tak...osobne mam doma jednu malu fajku original z egypta,som si priniesol a ta je celkom fajn...ale!! nemozes vela potiahnut,musis tahat pomalicky a stale mas vodu v hadici,stabilita je dost o nicom...skor ti odporucam ze min stredne VF...to je taky zaciatok..mame este dve stredne a tu malu vyuzivam najmenej...
Drum and Bass Forever
SOŠPolygrafická
Fajka to istí ! :D
speezeer
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Máj 27, 2009 8:07 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod Krutibrko » Str Sep 23, 2009 11:55 pm

Ja som si toho vedomi, avsak ja mam 2x 58cm VF ako som spominal, jednu davam sestre, druha bude v garazi (partia mame taku klubovnu ) no a tuto budem vyuzivat na cestovanie, anpr ak pojdem stanovat alebo na chatu atd.. A preto som chcel taku malu VF, fajcil som z nich uz parkrat a celkom v pohode... :)
Krutibrko
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned Jan 11, 2009 7:17 pm


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron