Nakhla fajka

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod kemci » Uto Mar 23, 2010 10:26 pm

mno znacku urcit tazko kazdopadne mne to pride telo ako obycajny chromovany plech cize nic moc, ten ventil je taky topmark style, sitko je tiez topmark style, male neuchytitelne neucinne, kobry len vyzeraju pekne ale po par mesiacoch budu nepouzitelne, ak uz chces vodnu odporucam investovat do hadic ak ich neplanuejs pravidelne menit, take nammorky

tarbus je od vkusu tam sa o kvalite moc neda hovorit :D tam je to viac-menej jedno ak neni z papiera... plech plni rovnaky ucel ako ocel+

ak nemas megalomanske citenie ako maki odporucam kludne nieco mensie ale hlavne KVALITNE
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod Maki » Uto Mar 23, 2010 10:46 pm

kemci: kobry po par mesiacoch odidu? ja mam svoju polroka a fici super, salec od ktoreho kupujem ma kobru vyse 2 rokov a stale vpohode...

// a neviem kto ma megalomanske citenie, ked nammor hadica stoji tak 20€ a kobra asi 12...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod kemci » Uto Mar 23, 2010 10:55 pm

ad maki:
keby som nebol megaloman a nechcel faju velku
na toto som narazal, na to ze ci potrebuje velku fajku alebo ne

kobru mam 3 mesiace a uz z nej obcas citit bordel, a to nebola nejak extremne aktivne pouzivana
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod Maki » Uto Mar 23, 2010 11:06 pm

aha, tak to hej no :D

ku kobre... jasne ze sa tam bordel drzi... v kazdej hadici sa bordel drzi pokial ju pravidelne neumyvas... ja svoju kobru aj lizarda posledne 3 mesiace iba prefukujem a nemam problem ziadny, no mozno im dam zase ocistnu vodnu kuru... ja osobne som spokojny s nimi, kupil by som zasa... aj ked ak vyda s prachmi,tak v lete si chcem kupit dalsiu faju na prenosy a teren a narbish hadicu...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Orly? » Ned Máj 23, 2010 1:06 pm

k tým pôvodným nakhlám, ja osobne by som si tú fajku nekúpil, je celo rozoberatelná a to je možno chyba, po nie dlhom čase odídu závity k hadiciam. oničom kotol. a váza môže puknúť ak sa to tam rve na silu kvoli závitu
Orly?
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Nov 26, 2009 12:42 pm
Bydlisko: BB

Poslaťod Maki » Ned Máj 23, 2010 2:09 pm

uvediem na pravu mieru... nieje celorozoberatelna... da sa odmontovat iba rurka od ostatku tela => na 2 casti... zavity odchadzaju, ventily sa vraj lahko vykyvu..vaza je sroubovacia a nahradne sa myslim nedaju zohnat => odide, mozes kupit cele vodaro... dymit dymi inak celkom pekne, ale je ku nim nanic slauch a nanic korunka... kym som s nou nemal osobnu skusenost, tak nevyzerala zle, ale po osobnej skusenosti - dakujem neprosim
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Orly? » Pon Máj 24, 2010 12:22 am

ako vraví Maki, mal som na mysli tie ventily, kam sa pichne hadica, to sa vykýve a netesní
Orly?
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Nov 26, 2009 12:42 pm
Bydlisko: BB

Predchádzajúci

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron