Mitsuba

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Mitsuba

Poslaťod Aidam » Str Dec 30, 2009 10:03 pm

Cawte,chcem si kúpit fajku lebo moja Topmark si už poriadne prežila...Mám vyhliadnutú jednu fajočku značky Mitsuba.....čiže sa chcem spýtať na túto značku,či je dobrá?
Aidam
Beginner
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Sob Dec 19, 2009 9:57 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod POtkan » Str Dec 30, 2009 10:06 pm

ktory model konkretne?
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Aidam » Str Dec 30, 2009 10:32 pm

Je to model Nefrit


http://www.nargila.cz/vodni-dymky-velke-mitsuba ta druha od hora
Aidam
Beginner
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Sob Dec 19, 2009 9:57 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Sunrise Madden » Štv Dec 31, 2009 1:10 pm

No pane v klude...ja mam presne odtial Mitsubu : http://www.nargila.cz/vodni-dymky-stredni-mitsuba --prva od hora /modrá.....mam j uaj tu na fore...a je to fakt naklad...uplne je super....(az na to ze original mitsuba redukcia na druhu hadicu nepasuje)ale je fakt dobra..k tej tvojej je aj premyvatelna hadica....takze fakt ju zober...torcha problem som mal s dovozom pretoze som musel prevadat cez ucet....ale doslo to rychlo ....zober ju
Sunrise Madden
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Sob Júl 11, 2009 10:01 pm

Poslaťod POtkan » Pia Jan 01, 2010 9:56 pm

neni to zly vyber, no mysli na to ze z tychto cin to 'pomedenie' (ta medenna farba) zacne postupne odchadzat, mne zacalo uz po pol roku, ale nestaral som sa moc o nu

ta premyvatelna hadica znamena len ze hadica neni z papiera, voda ju neznici hned, ale je to samozrejme obycajna hadica
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Sunrise Madden » Sob Jan 02, 2010 12:43 pm

POtkan píše:neni to zly vyber, no mysli na to ze z tychto cin to 'pomedenie' (ta medenna farba) zacne postupne odchadzat, mne zacalo uz po pol roku, ale nestaral som sa moc o nu

ta premyvatelna hadica znamena len ze hadica neni z papiera, voda ju neznici hned, ale je to samozrejme obycajna hadica


To je dost velke + ...ved ked nalejes do hadice z papeiera vodu mozes ju rovno vyhodit.....a tato sa da cistit vodou..normalne v klude...-co treba lebo ked ju necistis postupne sa ti tam usadi sajrajt z ovsedkich moznych tabakov...co si fajcil..a uz an iencitis ten ktory prave duchas pane.
Sunrise Madden
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Sob Júl 11, 2009 10:01 pm

Poslaťod POtkan » Ned Jan 03, 2010 9:19 pm

Pisal som to tu X krat, no vidim ze treba znova

Tieto bezne hadice maju vnutri drot (tak ako vascina) a ten ti postupne zkoroduje. Tym ze ju umyvas (a zrejme ju neususich hned) pomahas urychlit koroziu. Casom ti ta voda nepomoze a budes tam mat stale kopu hrdze ktora bude opadavat (hadicu treba poriadne zatrepat a uvidis co vypadne). Na trhu je malicko hadic, ktore sa maju ten drot obtiahnuty niecim, ich cena je zhruba od 25e+.
Ku korozii dojde samozrejme i pokial ju neumyvas, fyzika nepusti, tahas cez vodu cize je to otazka casu.
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Aidam » Pon Jan 04, 2010 10:04 am

Skôr by ma zaujímalo čí ta fajka dobré tesní,či je z dobrých materialov ktoré nezačnú hned hrzavieť,či je korunka hlpšia či plytšia,a ešťe či mi tam bude pasovať prislušenstvo od iných značiek napr. Topmark,Aladin....lebo ako píšete hadicu bude treba raz za čas vymeniť
Aidam
Beginner
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Sob Dec 19, 2009 9:57 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod KiLLeR8 » Ned Feb 28, 2010 5:01 pm

a čo by ste mi poradili.. rozhodujem sa medzi dvoma VF a to medzi Nibo http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=248 a Baghirou http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=184
KiLLeR8
Light
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pia Feb 26, 2010 6:24 pm

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Ned Feb 28, 2010 10:04 pm

S tu NIBO mam doma a nieje zla ale na slovensku kupis len falzifikaty z hliniku original stoji asi 2-krat viac a je z nerezovaj ocele. Ta hlinikova tiez nieje zla ale cakaj ze sa ti do****** zavity tak za rok-dva ked ju budes pouzivat kazdy den.
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod POtkan » Ned Feb 28, 2010 10:53 pm

mam ju doma (uz viac ako rok ju intenzivne pouzivam), to nebude hlinik, je to moc tazke, nerez to taktiez nebude
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Ned Feb 28, 2010 11:10 pm

No ja mam vecsiu ako ta co chce kupit, mam ju zo smokeshopu a je to hlinik na ktorom je nejaka farba strieborna, ked si pozries zahranicne obchody tak tam pisu ze ta fajka je vyrobena z nerezovej ocele + zavity s mosadze, zavity sice mosadzne mam ale telo je z hliniku (tiez som si myslel ze to je prisiz tazke na to aby to bol hlinik ;) ), skus ku tej fajke prilozit magnet a uvidis.
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod Maki » Pon Mar 01, 2010 12:21 am

to ze je nieco z hliniku este neznamena ze je to zle - zalezi od hrubky a od spracovania... ja som ju mal tiez a bola super - len od vyrobcu king hookah
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Pon Mar 01, 2010 1:00 am

Ja nehovorim ze je zla, len po case sa vydru zavity a zacne sa rozpadavat cela. Ja mam moju rok a musel som dat vyrobit nove zavity a dost ma to sra** pretoze bola dost draha. Pouzivam ju fakt asi kazdy den a to tak ze ju nosim rozobratu v rukasaku a ju musim skladat + rozoberat vzdy, ale som ju pouzival obcas + neprenasal ju tak je super.
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod POtkan » Pon Mar 01, 2010 8:31 am

asi mas nieco ine, ja to rok intenzivne pouzivam a tie kovove zavity problem nerobia, skor mam problem odsrobovat to ked to zaschne ;-)

farba mi z nej uz odpada, ale musim povedat ze sa k nej nespravam najlepsie, casto ma cakala vonku cele dni
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron