2-hadicová alebo 1-hadicová ?

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Maki » Uto Jan 12, 2010 6:06 pm

kvalitativne budu rovnake alebo velmi podobne, ktora je krajsia sa musis rozhodnut ty :D
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Uto Jan 12, 2010 6:09 pm

Maki: Tak ja som nemal 50g balenie ale velke 250g :x: U nas v KE v Dargove som zistil ze pekne zvacsily ponukane tabaky a pridali snad vsetky prichute waha,nakhla a dokonca aj male balenia fakhera za 6,60€. Urcite niekedy vyskusam kedze ich ospevuju ludia ako najlepsi zohnatelny tabak na Slovensku,aspon co som pocul teda...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod St0nky » Ned Jan 17, 2010 6:51 pm

Mne osobne sa viac páči tá druhá ale je to len na tebe... a tabaky jednoznačne Al Waha a uhlíky samorozpaľovacie také guľaté len neviem ich názov :o ... a ináč je to skvelá vec :x:
Al - Waha je pre mňa to, čo pre zlatokopa zlato.

When you smoke the herb it reveals you to yourself. Bob Marley
St0nky
Light
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Sob Okt 31, 2009 1:37 pm
Bydlisko: BA-Rača

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Ned Jan 17, 2010 7:06 pm

OMG ako moze niekto tvrdit ze el nakhla je dobry tabak ?
Este tak MIZO sa da ale AL-WAHA jednoznacne vedie nad nakhlou je PODSTATNE vlhkejsia a ma PODSTATNE menej stoniek a drievok v sebe + nehovorim o tom ze nakhla ma najviac nikotinu zo vsetkich vyrabanich tabakou a je takmer sucha (o tom ze vecsina prichuti je hnusna jak ho*** nehovorim).

Fajcim ju aj ja ale len niektore prichute (MIZO + earl grey).

Ale tak jednoznacne AL-WAHA a AL-Fakher su neporovnatelne lepsie.

A co sa tyka tej fajky ked chces fajcit sam popripadne s 1-2 kamratmi tak si kup 1-hadicovu, ale ked budes castejsie fajcit so 4+ ludmi kup si urcite 2-hadicovu lebo potom budes lutovat ze mas len 1 hadicu.

A podla mna najlepsie RZU su three kings 40mm -nemaju vela popola a ked ich rozpalujes nesmrdia.
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod kikina4.2 » Ned Jan 17, 2010 8:22 pm

tie uhlliky nikde neveim najst poriadne na nete.lebo VF si chcem objednat z vodne-fajky.eu a tam neisu .a nebudem si z inej stranky objednavat iba uhliky neviete kde sa daju kupit v LC alebo BB ?? diky :x:
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Poslaťod HULK » Ned Jan 17, 2010 9:40 pm

XtremeQTXX@Gmail.com píše:OMG ako moze niekto tvrdit ze el nakhla je dobry tabak ?
Este tak MIZO sa da ale AL-WAHA jednoznacne vedie nad nakhlou je PODSTATNE vlhkejsia a ma PODSTATNE menej stoniek a drievok v sebe + nehovorim o tom ze nakhla ma najviac nikotinu zo vsetkich vyrabanich tabakou a je takmer sucha (o tom ze vecsina prichuti je hnusna jak ho*** nehovorim).

Fajcim ju aj ja ale len niektore prichute (MIZO + earl grey).

Ale tak jednoznacne AL-WAHA a AL-Fakher su neporovnatelne lepsie.

A co sa tyka tej fajky ked chces fajcit sam popripadne s 1-2 kamratmi tak si kup 1-hadicovu, ale ked budes castejsie fajcit so 4+ ludmi kup si urcite 2-hadicovu lebo potom budes lutovat ze mas len 1 hadicu.

A podla mna najlepsie RZU su three kings 40mm -nemaju vela popola a ked ich rozpalujes nesmrdia.

suhlasim... al waha je ovela lepsi tabak.. ale u mna je vynimka co sa tyka vanilky.. nakhla je podla mna chutnejsia
co sa tyka fajky skor jednohadicovu ak ste tak 3-4 baby to uplne staci... mne sa zda ze ak tahaju z dvojhadicovej dvaja naraz tabak sa velmi pali a je citit uhlik.. aspon z mojej skusenosti..
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Maki » Ned Jan 17, 2010 10:01 pm

v BB mas zo 3 etnoshopy, rychlozapalne uhliky(do kadidla vraj :D ) sa daju kupit v krestanskom spolku svateho vojtecha v lazovnej ulici - mozem odporucit... ale inak kup nejake cocobrico, pripadne mozes vyskusat aj normal brikety na grilovanie a rozbijat ich... isty cas s tym v BB v carovni experimentovali myslim...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod HULK » Ned Jan 17, 2010 10:04 pm

Maki píše:v BB mas zo 3 etnoshopy, rychlozapalne uhliky(do kadidla vraj :D ) sa daju kupit v krestanskom spolku svateho vojtecha v lazovnej ulici - mozem odporucit... ale inak kup nejake cocobrico, pripadne mozes vyskusat aj normal brikety na grilovanie a rozbijat ich... isty cas s tym v BB v carovni experimentovali myslim...
ja som grilovacie brikety skusal.. nechcite aj vy :b napokon grilovacie brikety niesu urcene do fajok a bohvie co vam mozu pustit do tela... !!!NESKUSAT!!!
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod kikina4.2 » Pon Jan 18, 2010 5:24 pm

chcela by som nejake rychlozapalne uhliky ktore hlavne nesmrdia!! a nerobia velmi bordel ...a neviete nahodou ci v europe v BB nieje nejaky takyto shop ?? poslala by som sestru kupiit nieco take co sa hlavne rychlo zapali a nesmrdii :D
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Poslaťod Maki » Pon Jan 18, 2010 5:48 pm

v europe je bubo style ci jak sa vola - oproti new yorkeru...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod kikina4.2 » Pon Jan 18, 2010 5:58 pm

diky moc :D ... uz len budem dufat ze tam budu mat tie Rýchlozápalné uhlíky Three Kings :D zevraj su dobre , nesmrdia a malo bordelu :D
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Poslaťod fajočka » Pia Jan 22, 2010 9:44 pm

XtremeQTXX@Gmail.com píše:OMG ako moze niekto tvrdit ze el nakhla je dobry tabak ?
Este tak MIZO sa da ale AL-WAHA jednoznacne vedie nad nakhlou je PODSTATNE vlhkejsia a ma PODSTATNE menej stoniek a drievok v sebe + nehovorim o tom ze nakhla ma najviac nikotinu zo vsetkich vyrabanich tabakou a je takmer sucha (o tom ze vecsina prichuti je hnusna jak ho*** nehovorim).

Fajcim ju aj ja ale len niektore prichute (MIZO + earl grey).

Ale tak jednoznacne AL-WAHA a AL-Fakher su neporovnatelne lepsie.

A co sa tyka tej fajky ked chces fajcit sam popripadne s 1-2 kamratmi tak si kup 1-hadicovu, ale ked budes castejsie fajcit so 4+ ludmi kup si urcite 2-hadicovu lebo potom budes lutovat ze mas len 1 hadicu.

A podla mna najlepsie RZU su three kings 40mm -nemaju vela popola a ked ich rozpalujes nesmrdia.
a čo keď je vlhkeší al waha alebo aj fakher stačí pridať do tabaku viac melasy popripade zvlhcovadlo tabaku ...fajčim väčšinou višňu od el naklha..
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Maki » Pia Jan 22, 2010 10:52 pm

fajočka - ano, ale v zaklade su vlhkejsie a dymivejsie AW a AF, maju menej bordelu ako nakhla a IMHO chutia lepsie(pisem imho lebo niekomu waha chuti ako trava... tak isto mne chuti nakhla..ako trava) - ak chces oponovat tym, ze z nakhly su lepsie stavy a tak - ano uznavam, nakhla narozdiel od AW a AF je nepremyvany tabak => obsahuje ovela viac nikotinu a teda pocit lahkej hlavy sa pri fajceni nakhly dostavi takmer vzdy a vzdy stoji zato... pokial ti ale nejde o toto, ale proste mas rad ten pocit dymu v sebe, robenie kruzkov a vonavy relax, tak v tom pripade ovela radsej AW a AF a ine lepsie znacky ako nakhla
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod fajočka » Sob Jan 23, 2010 4:59 pm

Maki píše:fajočka - ano, ale v zaklade su vlhkejsie a dymivejsie AW a AF, maju menej bordelu ako nakhla a IMHO chutia lepsie(pisem imho lebo niekomu waha chuti ako trava... tak isto mne chuti nakhla..ako trava) - ak chces oponovat tym, ze z nakhly su lepsie stavy a tak - ano uznavam, nakhla narozdiel od AW a AF je nepremyvany tabak => obsahuje ovela viac nikotinu a teda pocit lahkej hlavy sa pri fajceni nakhly dostavi takmer vzdy a vzdy stoji zato... pokial ti ale nejde o toto, ale proste mas rad ten pocit dymu v sebe, robenie kruzkov a vonavy relax, tak v tom pripade ovela radsej AW a AF a ine lepsie znacky ako nakhla
ja môžem kupovať len naklhu lebo žiadny lepší tabak nezoženem totiš niesom plnoletý idem cez leto na dovolenku do turecka tak si niečo nakúpim :x:
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúci

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron