2-hadicová alebo 1-hadicová ?

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

2-hadicová alebo 1-hadicová ?

Poslaťod kikina4.2 » Pon Jan 11, 2010 5:01 pm

Ahojte chcela by som si kupit VF a neviem aka je lepsia 2-hadicová alebo 1-hadicová ? Bude skor len pre vlastnu obcasnu potrebu ale aj ked dojdu kamosky :D
Poradite pls aj nejake dobre uhliky ktore sa rycho zapalia a nesmrdia ?(rodicia este nevedia ze si idem objednat tak aby to moc nesmrdelo) aj nejaky dobry tabak znacku a prichut ...dakujem vam mocc :L :x: uz sa hrozne tesimm
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Poslaťod Maki » Pon Jan 11, 2010 6:32 pm

podla mna kup klasiku => jednohadicovu...

co sa rychlozpalnych uhlikov tyka - najviac sa mi osvecili uhliky do kadidla zo spolku svateho vojtecha

tabak - znacka al fakher, alebo al waha, prichute zalezi len od teba
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod fajočka » Pon Jan 11, 2010 6:57 pm

Maki píše:podla mna kup klasiku => jednohadicovu...

co sa rychlozpalnych uhlikov tyka - najviac sa mi osvecili uhliky do kadidla zo spolku svateho vojtecha

tabak - znacka al fakher, alebo al waha, prichute zalezi len od teba
dobry je aj el naklha
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Sunrise Madden » Pon Jan 11, 2010 7:25 pm

jj Uhliky Svaty vojtech :D a jendohadicovu isto..aa one este ..tabaky ..tu asi najdostupnejsie s tich lepsejsich je al waha isto
Sunrise Madden
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Sob Júl 11, 2009 10:01 pm

Poslaťod Maki » Pon Jan 11, 2010 8:08 pm

fajočka: tvrdit, ze el nakhla je dobry tabak moze iba ten co ho nefajcil 2 roky aspon a potom nenasiel nieco lepsie....
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Pon Jan 11, 2010 8:13 pm

el nakhla je dobry ak mas z egypta pripadne z krajin kam sa dovaza kvalitativne lepsi tabak nez to co u nas kupis...Mal som moznost fajcit aj ten co sa predava v egypte a je to neporovnatelne lepsia chut.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod POtkan » Pon Jan 11, 2010 8:41 pm

Som za 1-hadicove (hulim vascinou sam), ale 2 hadicove su casto zaujimave vzhladom na cenu hadice

Maki: nezavadzaj svojimi preferenciami, je tu viac dlhodobych hulicov, ktori
ku znacke Al-Waha prihliadaju ako k caju (samozrejme je par prichuti, ale o tom pisem inde). Nakhla ma podla mna i slabsiu seriu prichuti - Mizo
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Sunrise Madden » Pon Jan 11, 2010 8:45 pm

ked zoberes nakhlu vs. wahu... tak isto waha...je jej viac...ako v nakhle 50g a ma viac melasi...a je taka ista cenovo...
Sunrise Madden
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Sob Júl 11, 2009 10:01 pm

Poslaťod Maki » Pon Jan 11, 2010 9:41 pm

Mardy: coze? presne naopak - vyvozova nakhla je 100x lepsia ako to co kupis na trhu v egypte...

Potkan: ako caj? neviem co ty mas za chute, ale kazda jedna waha je imho lepsia ako nakhla - vyraznejsia a prijemnejsia chut, lepsia konzistencia tabaku, viac melasy, menej bordelu... a ak ti ide o obsah nikotinu, tak ok, tam jedine mozno vyhrava nakhla, ale niekto to fajci kvoli niecomu inemu - nepotrebujem aby sa mi vkuse tocila hlava a z chute ma napinalo... a ked uz, tak mizo by mala byt praveze lepsia seria, nie slabsia
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Pon Jan 11, 2010 9:54 pm

Maki: Mozno ta nakhla co kupis v nemecku je lepsia ale u nas urcite nie, vsak ked som mal z egypta tak tabak bol kvalitne nasekany na drobne kusky a nie ako u nas doslova ze listy su usulane do rolky a semtam dajake drievko v tom...A to iste sa mi stava aj u wahy ze tam najdem zosulane listy a drievka...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod cartman » Uto Jan 12, 2010 8:35 am

Fajka, podla toho ako pises postaci ti aj jedno hadicova. 2 hadicova je zas vyhodna kvoli cene hadice kedze cenovy rozdiel medzi 1 a 2 hadicovej fajky je vacsinou menej ako cena samostatnej hadice..

Uhliky, ak mas plynovy sporak alebo taky lepsi zapalovac tak kludne aj tie bambusaky ale inak asi tak ako ostatni radili.

Maki, al waha slaby prichutovo ako caj - tak to bolo asi myslene. Vacsinu co som hulil al wahu tak nemala ziadnu chut - nic som necitil, resp iba velmi nevyrazne.
Mizo ako slabsia seria, ze nie je take ostre ako normal el nakhla - ano kvalitativne lepsie. zvlada to hulit asi aj viac ludi.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Maki » Uto Jan 12, 2010 9:18 am

Mardy: tak este ked som fajcieval nakhlu, tak som ju kupoval tu na slovensku a bola lepsia ako to co mi kamosi z egypta nosili - tamto bolo ako seno - suche, bordel, mozno 25g v krabicke,,

cartman: no ja neviem co vy ludia mate za chute fakt, ale ok, kazdy ma subjektivny nazor...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

nieco taketo

Poslaťod kikina4.2 » Uto Jan 12, 2010 2:56 pm

chcem si objednat ai tuto
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=235
ale neveim ci tam nieje problem ked tam nieje samoupchávací mechanizmus ? vlastne ani neveim co to je ale nechyba to tam ??
alebo tuto http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... ucts_id=31 ale ta prva sa mi paci viac :x: ak by ste nejaku peknu nasli aj cenovo dostupnu nejak do 45 Eur a aby bola cierna lebo nejaka pekna zelena,oranzova tak by bolo super :vodna: hrozne sa uz tesim .... a este piste o uhlikoch a tanakoch :D ..a neviete nahodou ci je v Lucenci( BB kraj) nejaky obchod kde sa da zohnat tabaka uhliky ?? :-| :-|
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Poslaťod Maki » Uto Jan 12, 2010 3:35 pm

samoupchavaci mechanizmus znamena ze mas gulicku v pripojke na slauch... pri jednohadicovych ti to netreba - jedine ze by si namiesto vypustacieho ventilu chcela druhu hadicu, tak potom ked tahas, musi byt jeden slauch zapchaty, lebo tam nieje ta gulicka a tahala by si cez to vzduch
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod kikina4.2 » Uto Jan 12, 2010 3:39 pm

aha diky za vysvetlenie takze podla teba neveis ktora je lepsia alebo krajsia ?? :x:
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Ďalší

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron