akú teda??

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

akú teda??

Poslaťod shellivi » Str Jan 20, 2010 6:13 pm

ahojte, chcela by som si kupit vodnu fajku, ale neviem sa rozhodnut. Chcem, aby bola kvalitna, aby z nej dobre dymilo... a teraz neviem ci je lepsia mala, stredna (velku nechcem) ...radsej by som tu malu aby sa dala dobre skryt....ale aby to zas neovplyvnilo jej kvalitu... dokonca som pocula, ze velkost vobec neovplyvnuje kvalitu .. ide vraj o nejake dierky .. ale ja sa do toho moc nevyznam. tak prosim poradte co je na tom pravdy lebo ma z toho shishne :smOke:
chcem si kupit podla tychto kriterii:
- do 40 cm, do 30€... asi takto...ale aby bola výkonna
shellivi
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Jan 19, 2010 7:28 pm

Fajka ?

Poslaťod tvojashisha » Str Jan 20, 2010 6:18 pm

Tak môj osobný názor, čím väčšia fajka tým lepšia, ak máš záujem dokážem ti predať, fajku ( fungel novú, priamo od výrobcu )

35cm 9.9 EUR
44cm 13.5 EUR

Ale keďže ju chceš skrývať, máš to jedno, zase mám skúsenosť, že malé fajky sú lepšie stavané na chuť. Mne osobne viac chutí keď fajčím malú fajku, avšak toho dymu je podstatne menej, pretože uhlíky máš podmienené veľkosťou kotlíka kde sa ti zmestí max. 7-8 Gramov tabaku. U Strednej je to okolo 10-12 Gramov. A uhlík v kľude aj 40mm. U malej fajky je to 30mm. Väčší Ti zbytočne prepáli tabak.
tvojashisha
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Jan 20, 2010 5:34 pm

:)

Poslaťod shellivi » Str Jan 20, 2010 6:37 pm

mohol by mi niekto poradit konkretny model? :vodna: a kde sa daju kupit vodne fajky?
shellivi
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Jan 19, 2010 7:28 pm

-

Poslaťod shellivi » Str Jan 20, 2010 6:50 pm

no.. najprv by som potrebovala vediet kde byvas.. lebo koli fajke by som sa cez cele slovensko neprevazala.. a ste k tym cenam... zdaju sa vyborne ... len 2. vec je ci to ma zaruku.. lebo ak nie to nekupim :)) :hu
shellivi
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Jan 19, 2010 7:28 pm

Poslaťod kemci » Str Jan 20, 2010 8:40 pm

neviem si predstavit zaruku na vodnu.... ze sa ti nerozbie sklo? alebo neohne telo? :D tam sa nema co pokazit moze byt vud kvalitna alebo nekvalitna, v nasich zemepisnych sirkach su najcastejsie aladinky a topmarky, ak uz kupovat tak hlavne nech je to aspon nejaka znacka, ne nejaky noname china :)
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron