Mala fajka

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Mala fajka

Poslaťod nZL » Ned Jan 24, 2010 7:59 pm

Cus, chcel by som kupit taku malu a prakticku vodnicu. Problem je ze mam zle skusenosti s takymito malymi vodnymi, pretoze maju tenke trubky a su nahovno lebo ked tahate tak vam ide voda do huby a dym total onicom. Chcel by som takyto typ vodnej - MYA QT ktora neni o nic horsia ako velka lebo je dobre spravena a ma normalne trubky a hadicu. Problem je ze z ameriky stoji postovne 30euro keby ju objednavam samotnu a nic viac odtial objednat nepotrebujem takze to neprichadza do uvahy. Jedina moznost mi teda ostava nejaky europsky shop (dajte ak mate) alebo keby chcel niekto v najblizsej dobe objednavat nieco z hookah-shisha.com alebo z inej americkej stranky tak mi dajte prosim vediet cez PM. Dik.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Re: Mala fajka

Poslaťod fajočka » Ned Jan 24, 2010 8:15 pm

a načo ti je taka mala?

Edit: necitovat zbytocne!
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod nZL » Ned Jan 24, 2010 8:57 pm

Nemusis citovat posledny prispevok v teme ktory je okrem toho jediny.

Potrebujem ju hlavne kvoli prenasaniu kedze pomerne casto cestujem BE-SVK a lietadlom prenasat velku fajku nechcem a nemam tolko miesta. Okrem toho na party alebo oslavy sa to tiez hodi a v neposlednom rade ta lacna fajka co mam teraz je sice zatial v pohode ale zivotnost tychto velkych fajok nie je nic moc takze vzdy je lepsie mat nejaku nahradu.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod fajočka » Ned Jan 24, 2010 9:08 pm

si kup strednu s kufrikom myslim žestredne fajky celkom dobre kuria maju dosť dymu atď.. :x:

Edit: necitovat zbytocne!
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod POtkan » Ned Jan 24, 2010 9:44 pm

nejaku myu som videl niekedy na vodne-fajky.eu, cize sa skus spytat tam

tie mini zazraky su vsetky na ...., da sa cez to hulit ked nic ine neni, ale to presne mnozstvo vody co tam treba dat...
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod nZL » Ned Jan 24, 2010 10:05 pm

No praveze tato MYA to je plnohodnotna fajka ktora vobec v nicom neobmedzuje. Kukni napriklad toto video http://www.youtube.com/watch?v=M9QqbdGw ... re=channel

Nasiel som anglicky shop ale doprava je az 14euro co neni uplne najmenej :/ ale necham si to ako poslednu moznost. Napisal som aj na vodnefajky.eu ale kazdopadne keby niekto objednaval z ameriky dajte urcite vediet.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Maki » Ned Jan 24, 2010 11:43 pm

fajocka mal nahodou celkom fajn napad - s kufrikom...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod nZL » Ned Jan 24, 2010 11:52 pm

Nechcem strednu nahovno fajku. Najvacsi problem budem mat v lete ked pojdem na mesiac a budem mat jednu batozinu do 15 kg. V tom mi kufrik nepomoze moc ked mi zabere 3/4 batoziny rovnako ako velka fajka. Proste a male debiliny nechcem, chcem len hentu Myu.

//DO KRISTA OMFG az teraz si vsimnem ze pri objednavke nad 100 mam zadarmo shishu len ju treba pridat do kosika!!! mna j*bne

///NICE nasiel som nemecky obchod ktory expeduje do celej europy a maju ju za 30€ takze nakoniec zoberiem asi odtial a bude to skoro za rovnaku cenu ako z tej usa http://./cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod POtkan » Pon Jan 25, 2010 9:18 am

najdi si aj vahu, pokial to teda davas do prirucnej, raz som drzal nieco podobne (MYA to nebola, ale vyzeralo to +- tak isto), bola o dost tazsia ako bezna fajka
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod fajočka » Pon Jan 25, 2010 2:55 pm

nZL píše:No praveze tato MYA to je plnohodnotna fajka ktora vobec v nicom neobmedzuje. Kukni napriklad toto video http://www.youtube.com/watch?v=M9QqbdGw ... re=channel

Nasiel som anglicky shop ale doprava je az 14euro co neni uplne najmenej :/ ale necham si to ako poslednu moznost. Napisal som aj na vodnefajky.eu ale kazdopadne keby niekto objednaval z ameriky dajte urcite vediet.
to preto tak dymi ta mala fajky an tom videu lebo ma phunnel
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod nZL » Uto Jan 26, 2010 4:37 pm

Vodne-fajky.eu odpisali ze ju mozu objednat a bude stat 35€ takze este lepsie :)
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod HULK » Str Jan 27, 2010 12:29 pm

ak chces prenosnu fajku na akcie dobre si je kupit fajku leila je mala prenosna a nerozbitna.. ale osobne som ju neskusal
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod POtkan » Str Jan 27, 2010 1:43 pm

neskusal - to je ten problem

da sa o nej nieco na ceskych forach naist, zazrak to neni
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod kikina4.2 » Str Jan 27, 2010 7:22 pm

tak ten dym na tom videu je super :D ....to ako mu ide nejaky trik ? ...chcela by som .. :x:
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Poslaťod nZL » Str Jan 27, 2010 8:03 pm

Trik? Starbuzz tabak, Phunnel bowl, kokosove uhliky, spravne nalozenie, dobra fajka, nammor hadica

Problem je, ze starbuzz tabak a nammor hadicu treba dovazat z ameriky a phunnel sa pomerne tazko zhana. Jedine co teda ostava je pouzivat kokosove ulhiky, mat dobru fajku (teda s velkym prietokom, ziadne tenkotrubkove minifajky), dobry alobal a hlavne spravne nalozeny tabak. Hadica s lepsim prietokom tiez neuskodi len nemam skusenosti s tymi co sa predavaju na slovensku tak to neviem povedat. Phunnel bowl tiez dost pomoze, stoji za to si ho zohnat.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Ďalší

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron