Co najlepsia a najkrajsia fajka, limit okolo 60€.

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Co najlepsia a najkrajsia fajka, limit okolo 60€.

Poslaťod Lestat » Ned Jún 06, 2010 1:47 pm

Zdravim. Zunovala sa mi moja 44cm Aladin Fatota (cele zle s nou) tak chcem zainvestovat do niecoho lepsieho. Potrebujem poradit, lebo zase si vyberiem nejaku prapodivnu ako sa poznam. Chcel by som nejaku overenu dobru fajku a sucasne aj peknu (z tej Fatoty ked uz nic ine je aspon pekna dekoracia, tak jej moze pribudnut sestra).

Rad by som sa vyhol Aladinkam, omnoho sympatickejsie su mi TopMarky (no... najsympatickejsia by bola nejaka Khalil Mamoonka, ale tak pokial nechcem vyplaznut za postovne z USA 40€ tak mam asi smolu :-( ) No ked mate niekto nejaku overenu hoci aj Aladinku, sem s nou :-) No a rad by som isiel nad 70cm podla moznosti. Cenovy limit je tak okolo 60€ (uplne maximum je 70).

Prosim poradte nejaku dobru (. alebo vodne-fajky.eu, smokesh*p.sk sa mi zda predrazeny) lebo ja si zas vyberiem nejaku co potom olutujem. Dopredu diky :T :T
Lestat
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 1:00 am
Bydlisko: Siladice

Poslaťod POtkan » Ned Jún 06, 2010 3:58 pm

no topmark? az na jeden model ktory vyzera z ciny nemaju lepsiu kvalitu

60e je ale velmi malicko na vyrazny rozdiel, rozhodne dostanes vyssiu fajku ale to je tak vsetko

radsej by som investoval do strednej fajky, vortexu a dobrej hadice
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lestat » Ned Jún 06, 2010 5:08 pm

No, rozhodujem sa medzi tymito dvomi, avsak ked mate niekto lepsi model, sem s nim, lebo ked si vyberiem ja dopadne to hrozne http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=347 alebo http://www../index.php?optio ... Itemid=104

Nepotrebujem silou-mocou velku fajku alebo extremne peknu, chcem aby som s nou bol spokojny hlavne po funkcnej stranke, nech mi nezacne za mesiac hrdzaviet. Slauch som si vybral v pripade Aladina tento http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=167 a v pripade TopMarku tento http://www../index.php?page= ... Itemid=104 (aladinku ale pochopitelne nie v tej farbe)

Za napad na vortex diky, zrealizujem :-)

Nejaky konkretny v ramci ceny dobry model VF ta nenapada? :-)
Lestat
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 1:00 am
Bydlisko: Siladice

Poslaťod remus » Ned Jún 06, 2010 5:12 pm

Môjmu oku lahodí luxira.
Nevem čo máš proti aladinovej fajke :D
Ale ja mám aladina už takmer rok a pol a vpohode..
Len ja sa zas o ňu starám..
Dofajčí sa, rozoberiem umyjem, nechám vyschnúť na savom papieri (kuchynské utierky) a skladám tesne pred použitím..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maki » Ned Jún 06, 2010 5:45 pm

ja zasa neviem co mate proti top markom :D... svoju mam pol roka, nestaram sa o nu vobec, poskladana je 99% casu, rozoberam ju iba ked ju presuvam niekde alebo idem cistit..

kazdopadne vodara s umelhmotnymi ozdobami by som asi nebral... ale to je na tvojom uvazenici uz aladin alebo top mark je imho jedno, len najlepsie by bolo kupovat osobne, popozerat si vsetko poriadne a tak...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod wladas » Pon Jún 07, 2010 7:01 am

ja mam doma znacku Mya, konkretne cosmos a je to jednoducho parada
kvalita prevedenia je uplne super...topmark a ani aladin som nemal ale ked ich niekde vidim (cajovna,atd) tak je jasny rozdiel v materialoch

objednane z nemecka
postovne 10€ a za 4dni uz zvonil kurier...platba pezpecne cez PayPal
http://.
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Lestat » Pon Jún 07, 2010 1:33 pm

O MYAch som pocul, vraj su perfektne. Hned po KMkach udajne najlepsie na trhu (ale odbornik nie som, len co som pocul). Diky za tip na stranku, urcite si nieco vezmem odtial, ceny su neporovnatelne lacnejsie (10€ za post. hore dole). Este tak zmaturovat s PayPalom.... nerad platim takto dopredu, zvlast pri objednavani zo zahranicia, ak mi nahodou nepride a €€ budu odoslane mozem si ist piskat. Ja radsej na dobierku, vyjde to sice drahsie ale je to istejsie. No ale ked hovoris ze su v shishaworlde seriozni, tak ok, budem ti verit :-)
Lestat
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 1:00 am
Bydlisko: Siladice

Poslaťod cartman » Pon Jún 07, 2010 3:44 pm

U paypalu mas moznost do 45 dni sa stazovat..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod kemci » Pon Jún 07, 2010 8:06 pm

sice budem OT ale snad to prezijete, ta neserioznost e-shopov pri platbe dopredu, to je u nas celkom len taky mytus, este som nepocul o nikom komu by sa stalo ze by poslal penaize a nic nedoslo, a to teda poznam kopu ludi co nakupuje cez net, ono tieto veci su zabezpecene a staci aby ste neboli blbi a nieco si tam pozreli adresy a podobne veci, skontrolovat vam to zaberie 2 minuty kedze obchodny register ma kazdy stat
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod wladas » Pon Jún 07, 2010 8:18 pm

@Lestat
chapem tvoj pristup ale je to strasne konzervativny pristup :)

akonahle je na eshope moznost platit PayPalom tak uz tato skutocnost naznacuje ze to je seriozny obchod
ako napisal cartman staci podat stiaznost do paypalu a poslu ti peniaze spat

mne zas pride dobierka ako z 13 storocia, vobec ju neuznavam - tiez ta mozu odrbat a v baliku nebude to co by malo byt
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod serverka » Pon Jún 07, 2010 9:54 pm

tu si dovolim byt aj ja OT a povedat ze mne sa to stalo ze sme zaplatili za mobil (220Eur) a nic nedoslo dodnes a to sme objednavali cez amazon :-)

po reklamacii v amazone nam konkretny shop vratil peniaze spat, skoda ze libra medzitym trosku padla :-)
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam

Poslaťod POtkan » Pon Jún 07, 2010 10:09 pm

wladas> treba poznat aj zakony, pri vsetkych webshopom mas narok na vratenie, iste pre shop je to neprijemne, no preteba je to poistka

v pripade obchodou z inej krajiny hra uz rolu aj postovne, ja som sa pri nedodani toho co som kupil (a nesplnalo to popis) vykaslal na to pre postovne - to iste plati aj pri reklamacii
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

cron