Prva vodna fajka...

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Prva vodna fajka...

Poslaťod Nesquiyck » Ned Júl 04, 2010 10:03 am

tak ahojte .. chcel by som si kupit vodnu fajku pravdepodobne aladin..lenze mam par vybratych a newiem ktora je dobra ... http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=226

http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... ucts_id=67

http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=287

http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=156

alebo este tato http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... ucts_id=64 neviem vobec ktoru tak dufam ze mi poradite ....


a este by som sa chcel spitat na uhliky....oplatia sa tie samorozpalovacie ?
Nesquiyck
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Ned Júl 04, 2010 8:12 am

Poslaťod wladas » Ned Júl 04, 2010 1:27 pm

v kvalite ziadna neprekvita z toho vyberu
klasika aladin takze je jedno aku kupis

samozapalne uhliky su cenovo asi 3x az 4x drahsie nez kokosaky a maju aj mensiu vydrz a obsahuju siru ktora je skodliva

kokosaky musis ale nahrievat na sporaku,v ohni, alebo triskovym zapalovacom co je niekedy piplacka
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

VF

Poslaťod Andrej636 » Ned Júl 04, 2010 1:46 pm

Zdravim, mam 16 rokov, a rozmyslam o kupe VF.Prvy krat som to fajcil asi pred dvoma mesiacmi u kamarata a strasne ma to chytilo, a rad by som si to fajcil aj u seba doma. Som zo Ziliny a mame tu jeden obchod iba z vodnymi fajkami a prislusenstvo. Rad by som si kupil na zaciatok neaku mini nakolko poprve niesu financie a po druhe mala je praktickejšia. Neaku cca 25 cm. Co mi mozete poradit? Dakujem
Andrej636
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Júl 02, 2010 3:09 pm

Poslaťod Nesquiyck » Ned Júl 04, 2010 2:36 pm

tak neni napr fata morgana ta vacsia a lepsia nez napr fafota ?.. a bojim sa aj toho ze niekomu zacala aladinka hrdzaviet pisaly ze existuju nepodarky ktore potom rychlejsie hrdzaveju je to pravda? a s timy uhlikmi si kupim asi jedno balenie tych samozapalnych a ked to bude tak ze chut bude hnusna tak si este kupim aj tie vyrobene s bambusu a ked tak pouzijem normalne na grill ked otec bude piect meso slohnem mu jeden uhlik a mam vyriesene... :b
Nesquiyck
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Ned Júl 04, 2010 8:12 am

Poslaťod wladas » Ned Júl 04, 2010 3:56 pm

@Andrej636
skus citat, je to tu 100x pisane

@Nesquiyck
ked nebudes faju casto cistit tak shrzacie kazda :-)
mne ide hlavne o cenu...naco platit drahsie ked mozem pouzivat kokosaky
z grilu moc neodporucam brat uhlie, skor tam prihod ten kokosak...rozpali sa za minutu a ides
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Nesquiyck » Ned Júl 04, 2010 4:44 pm

no tam pisaly ze tie bam busove sa lahsie rozpalia a su aj lacnejsie ako sa mi zda ale na kokosaky ja nemam ani te n shisha burner a nemam ani plynovy horak ani tak casto negrilujem takze to bude dost problem ....a mam zobrat tu najvaciu fata morganu alebo na zaciatok mi postaci fatota popripade ta mensia fata morgana? alebo e tam vacsia mya mam zobrat tu zevraj je lepsia nez aladinka
Nesquiyck
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Ned Júl 04, 2010 8:12 am

Poslaťod wladas » Ned Júl 04, 2010 6:47 pm

bambusove a kokosaky su dost podobne aj cenovo
treba ich dlho nahrievat - niesu samozapalne

mya je 100x lepsia znacka ako hociktora aladinka alebo topmark
ak mas moznost tak ber
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Nesquiyck » Ned Júl 04, 2010 8:16 pm

ano tak to am poriadne potesilo a ohladom cistenia nezhrdzavie to ked to budem cistit kefou a potom vodou lebo kazdy ked si predstavi voda + zelezo = hrdza takze preto sa pitam ... tak si kupim jedno balenie tych rzu lebo ja tie bambusaky budem pripalovat iba ked budem pri fajceni citit tu siru ako uz spominaly no tak tuto myu som mysell neni najkrajsia ale ked hovorite ze je dobra...http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=320 lenze neni 43cm trochu primalo ja ju prenasat vobec nebudem iba doma .... neni ta 58 cm fatamorgana lepsia ?>
Nesquiyck
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Ned Júl 04, 2010 8:12 am

Poslaťod wladas » Pon Júl 05, 2010 9:48 am

ja by som bral urcite myu aj ked je mensia
to musis vidiet nazivo obe aby si rozpoznal sam rozdiel v pouzitich materialov
mia je cisty pochromovany nerez takze paradne ochraluze dym a oproti hliniku je to lepia kvalita
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Nesquiyck » Pon Júl 05, 2010 10:04 am

nema ta mya nahodov vazu z plastu alebo sa mi to len zda lebo ked nie tak to vyzera fakt strasne ked to je zo skla.... tak ked je lepsia zoberem asi tu ...hovorily ze mya je dobra aj ta mala
Nesquiyck
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Ned Júl 04, 2010 8:12 am

Poslaťod POtkan » Pon Júl 05, 2010 11:06 am

ale jo, tato mya ma vazu z plastu, je ale otazne ci je to plus alebo minus, minimalne skor zostane cela ked padne

mne osobne sa paci najviac z tychto luna ktoru aj mam ;-) ta jej vaza je pekna a na fotkach to malokedy vidiet - ma take ornamenty
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Nesquiyck » Pon Júl 05, 2010 11:59 am

tak no ale ja hladam VF skor po tej funkcnej stranke tak mam zobrat tu myu? mne sa najviac paci ta fatamorgana tak newiem ale asi zoberem myu ked je kvalitnejsia a este je aj lacnejsia ...a neposkodi sa zvnutra ta vaza ked tam prudi ten horuci dym ?
Nesquiyck
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Ned Júl 04, 2010 8:12 am

Poslaťod wladas » Pon Júl 05, 2010 1:01 pm

horuci ?? a ked niekto fajci cigaretu tak sa popali ? :mrgreen:
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Nesquiyck » Pon Júl 05, 2010 3:37 pm

nie len tak ma to napadlo takze mam brat teda tu myu ? a nema ju niekto ze by napisal ci je dobra ?
Nesquiyck
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Ned Júl 04, 2010 8:12 am

Poslaťod serverka » Pon Júl 05, 2010 5:32 pm

sak a nejde tak nahodou ten horuci vzduch rovno do vody ktora je studena? Uz si hulil fajku niekedy s tym ze ta voda skoncila horuca? :-)
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam

Ďalší

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron