VF v UK ?

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

VF v UK ?

Poslaťod Mys » Uto Júl 20, 2010 11:33 pm

Ahojte som v UK a videla som tu fakt lacne vodne fajky tak sa chcem spýtať či sa mi to oplati kupiť, alebo si mám kupiť na Slovensku ? Obrázok
Obrázok
taketo niečo
Mys
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Júl 20, 2010 11:26 pm
Bydlisko: okr. Michalovce

Poslaťod Orly? » Str Júl 21, 2010 1:16 am

no a? prečo nie, ak sú fakt lacné, nevidím dôvod prečo si to na slovensku kupovať drahšie :-)
Orly?
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Nov 26, 2009 12:42 pm
Bydlisko: BB

Poslaťod POtkan » Str Júl 21, 2010 7:56 am

1. cina, osobne mi pride ta farebna kombinacia z tych horsich
2. nieco na sposob topmarku, tu hadicu mam a nie je to nejaka vyhra, jedina jej vyhoda je v tom ako vyzera, problemy su s naustkami aj s priemerom

chcelo by to nieco v lepsom prevedeni, skoro vzdy pri fajkach plati ze nizka cena = nizka kvalita ;-)

na druhu stranu ak kupis srot a nasledne aj u nas fajku, podporis obe ekonomiky ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mys » Str Júl 21, 2010 3:25 pm

POtkan píše:1. cina, osobne mi pride ta farebna kombinacia z tych horsich
2. nieco na sposob topmarku, tu hadicu mam a nie je to nejaka vyhra, jedina jej vyhoda je v tom ako vyzera, problemy su s naustkami aj s priemerom

chcelo by to nieco v lepsom prevedeni, skoro vzdy pri fajkach plati ze nizka cena = nizka kvalita ;-)

na druhu stranu ak kupis srot a nasledne aj u nas fajku, podporis obe ekonomiky ;-)


Tak obidve ekonomiky podporovať nechcem :D stačí jednu... i keď možno aspoň tabak a uhliky si tu kupim...
Mys
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Júl 20, 2010 11:26 pm
Bydlisko: okr. Michalovce

Poslaťod POtkan » Str Júl 21, 2010 7:39 pm

naco citujes posledny prispevok? to ma vyznam ak reagujes na nieco starsie, nie na najnovsi prispevok, vtedy je jasne ze reagujes nan
pravidla - http://vodne-fajky.sk/viewtopic.php?p=722
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mys » Štv Júl 22, 2010 5:40 pm

uz som si precitala pravidla... nevedela som ... sorry

dneska som sa bola pozriet v jednom malom obchodiku velky vyber nemaju, ale mala VF stoji 10 a velka 15 Ł ... takže nejaku si určite kupim
Mys
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Júl 20, 2010 11:26 pm
Bydlisko: okr. Michalovce


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron