Nova faja - VF Fata Morgana S (farebná)

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Nova faja - VF Fata Morgana S (farebná)

Poslaťod wolt » Ned Aug 29, 2010 10:16 am

Poradte mi prosim vas ci je dobra na :x: a za tu cenu ci sa oplati :lol:
http://./shop/product/vodne- ... --farebna-
wolt
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 10:13 am

Poslaťod Bambinko » Ned Aug 29, 2010 10:37 am

tu mas tu istu dvojhadicovu este lacnejsiu
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=139
alebo si doloz par eur a kup nieco taketo
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=314

moj nazor, ak to chces mat prevazne doma kup radsej vacsiu
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wolt » Ned Aug 29, 2010 10:51 am

No tu ide o to ze sa bojim kupovat cez net pokial ju neuvidim tak preto idem do smokeshopu ktory je sice drahsi :) ale o tej prvej co si linkol rozmyslam :) kuknem ju v smokeshope , dalsia vec VYPREDANE takze :(
wolt
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 10:13 am

Poslaťod Bambinko » Ned Aug 29, 2010 11:00 am

Tak myslim ze toho e-shopu sa bat naozaj nemusis. To ti povie odtialto asi kazdy, u mna zatial 100 % spokojnost. A ak sa bojis toho ako bude vyzerat, tak si ju kludne pozri osobne ak mas tu prilezitost a potom objednaj. Preco platit viac, ked mozem mat za lacnejsie to iste.
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wolt » Ned Aug 29, 2010 11:05 am

:) a nevies nahodou ci niekde v BA nemaju shop? tie vodne-fajky.eu? :)
wolt
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 10:13 am

Poslaťod Bambinko » Ned Aug 29, 2010 11:15 am

Shop myslim ze nie, ale po dohode si to mozes ist prebrat osobne, bez toho aby si platil postovne alebo rozvoz po BA (3,30 €). Ved ked si hovoril ze si to mozes ist pozriet do shopu, tak kludne chod a potom len objednaj. IMAO :du:
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wolt » Ned Aug 29, 2010 11:42 am

aha , a keby som chcel faju s jednou hadicou tak staci dokupit druhu hadicu? ci aj nejaku reduckiu alebo co.. :)?
wolt
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 10:13 am

Poslaťod matejced » Ned Aug 29, 2010 11:50 am

ak chces z jednohadicovky urobit dvojhadicovku - po prve sa musi pridat ventil na tu jednohadicovku, ak sa da - super, mozes kupit redukciu ... vacsinou su aj so samoupchavaci mechanizmom ... a hadicu...
ak vsak kupis jednohadicovku, ktora nema samoupchavaci mechanizmus a pridas tam ventil so samoupchavacim mechanizmom, ked sa bude tahat z novej doplnenej hadice, povodna sa bude musiet upchat - prstom, a pod.
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod Bambinko » Ned Aug 29, 2010 11:51 am

Je tu toho uz o tom popisaneho plno, ale ok. Ak by si chcel neskor dokupit dalsiu hadicu, je viac nez pravdepodobne, ze fajka ktoru by si mal by nemala samoupchavajuci mechanizmus a keby ste chceli tahat dvaja, tak jeden by musel upchavat koniec hadice, zavedenej cez adapter. Ak by ti vsak neprekazalo, staci dokupit len spominanu redukciu, tesnenie a hadicu, co ta vyjde najmenej do tych 15 €. Cize omnoho vyhodnejsie je zakupit rovno VF s dvoma hadicami a telom so samoupchavajucim mechanizmom.

matejced ma predbehol :)
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wolt » Ned Aug 29, 2010 11:55 am

matejced píše:ak chces z jednohadicovky urobit dvojhadicovku - po prve sa musi pridat ventil na tu jednohadicovku, ak sa da - super, mozes kupit redukciu ... vacsinou su aj so samoupchavaci mechanizmom ... a hadicu...
ak vsak kupis jednohadicovku, ktora nema samoupchavaci mechanizmus a pridas tam ventil so samoupchavacim mechanizmom, ked sa bude tahat z novej doplnenej hadice, povodna sa bude musiet upchat - prstom, a pod.

No neviem ci sa to da z obrazku vycitat ale velmi sa mi paci tento kus :) http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=318 aj ked je to s jednou hadicou
wolt
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 10:13 am

Poslaťod Bambinko » Ned Aug 29, 2010 11:57 am

Tak ako tam mas vypisane, povodny vystup neobsahuje samoupch. mech. cize by si musel zapchavat prstom keby si pridal dalsiu hadicu.
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wolt » Ned Aug 29, 2010 11:59 am

Ja som do toho debil no :) len zacinam ale diky moc aj ked ma sere ze ta druha s dvoma hadicami je tiez vypredana :(
wolt
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 10:13 am

Poslaťod Bambinko » Ned Aug 29, 2010 12:02 pm

Skus im napisat mail, tovar priebezne doplnaju. A snad ti daju vediet kedy bude opat k dispozicii, alebo ci vobec este bude. Ale toho sa bat asi netreba.
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod matejced » Ned Aug 29, 2010 12:26 pm

ak tomu nerozumies, tak si to citaj dookola a snaz si to predstavit a logicky na to prides aj sam ... :D mal som presne to iste, ked som si to tu citaval heh :D
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod wladas » Ned Aug 29, 2010 12:26 pm

Bambinko píše: Cize omnoho vyhodnejsie je zakupit rovno VF s dvoma hadicami a telom so samoupchavajucim mechanizmom.


ani by som nepovedal lebo tie hadice k shishe su aj tak uplne onicom a treba nove
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Ďalší

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron