King Hookah Baby Junior

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Kúpiť ?

Áno
2
29%
Nie
5
71%
 
Celkom hlasov : 7

King Hookah Baby Junior

Poslaťod jsimij » Str Máj 11, 2011 5:32 pm

Chcem sa spýtať na váš názor. Čo hovoríte na túto VF ? máte s ňou niekto skúsenosti ?? Oplatí sa to kúpiť? Rozmýšlam tiež aj nad Kaya Q7/PN330 alebo Mya QT ... Lenže tieto VF sa dajú zohnať len zo zahraničia ... a Ku tej King Hookah-Junior sa chcem spýtať či je tam premývatelná hadica alebo nie ?(pochybujem za tú cenu)

http://www.stimbi.sk/predaj/286/King-Hookah-Baby-Junior-%28cierna%29/#
jsimij
Light
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Str Sep 29, 2010 2:25 pm

Poslaťod Flash » Str Máj 11, 2011 6:10 pm

Ber Myu QT to je jedina fajka v tej velkosti ktora je fakt dobra.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod jsimij » Str Máj 11, 2011 6:52 pm

aj som chcel ale tá príde až o mesiac do shopu: vodne-fajky.eu ... a táto King má až 45 cm :/ ...neviem no
jsimij
Light
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Str Sep 29, 2010 2:25 pm

Poslaťod Flash » Str Máj 11, 2011 7:50 pm

Tak vydrz dobre ti radim, to co z toho prcka dostanes nemas sancu dostat z tohto. Ver mi hovorim to z vlastnej skusenosti.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod jsimij » Str Máj 11, 2011 8:46 pm

a na tej VF je premyvatelna hadica ? a máš tam ten istý kotol,či si ho menil ? :D
jsimij
Light
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Str Sep 29, 2010 2:25 pm

Poslaťod remus » Str Máj 11, 2011 10:18 pm

Zapomeň...
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Flash » Štv Máj 12, 2011 5:26 am

Jasne ze nie, tu origo hadicu hned vyhod, alebo ked tak na jedno pouzitie potom uz je plna svinstva. Kotol som vymenil za vortex ale ten origo je celkom dobry, setri tabak
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod jsimij » Štv Máj 12, 2011 6:01 am

no ok :) ... a akú hadicu tam máš ? namoor (či ako sa to volá) ... a na slovensku sa dá asi kúpiť len zo stránky vodne-fajky.eu že?
jsimij
Light
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Str Sep 29, 2010 2:25 pm

Poslaťod Maki » Štv Máj 12, 2011 10:19 am

flash: king hookah nie sú náhodou až tak zlé fajky.... mal som jednu, ktorá mala výborné spracovanie, až na jednu vec - akrylovú vázu... keby to bolo sklo, mám ju doteraz... tá hadica tam bola skoro rovnaká a bol som s ňou náhodou veľmi spokojný... len ide o to, že treba kupovať osobne a vec si omacať... a nie kúpiť mačku vo vreci cez net..
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod jsimij » Štv Máj 12, 2011 2:08 pm

No len neviem či sa mi bude dať ísť do LM a okuknúť si to :/ ... takže neviem
jsimij
Light
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Str Sep 29, 2010 2:25 pm

Poslaťod Flash » Štv Máj 12, 2011 2:47 pm

Maki: Ja som king hookah nemal ale tie fajky na mna neposobia dobre z tych obrazkov ani sa mi vobec nepacia, ja som len hovoril ze jedine by som ja bral Myu QT lebo to je podla mna jedina z tychto fajek ktora za nieco stoji. Ta hadica sa mi teda vobec nepozdava, urcite neni premyvatelna z coho vypliva ze zachvylu je tam humus a aj ked ju premyjes zacne hrdzaviet takze dalsi bordel.
Jedina nepremyvatelna hadica ktoru mozem odporucat je KM hose. Fajcim z nej uz asi 2 mesiace a absolutne ziadny bordel v nej neni ani pachut, tah o malo lepsi nez nammor a aj pohodlnejsie sa drzi.

Jismij: Ano ja tam mam nammorku. Ak chces poriadnu hadicu ktora sa da teoreticky u nas kupit tak jedine nammorku mozem odporucat, jedine na vodne-fajky.eu ale napis mu mailom.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Mardy » Štv Máj 12, 2011 4:08 pm

Mne moj povodny slauch vydrzal asi 3/4 roka bez bordelu...to sa neda povedat, ze hned tam mas bordel abo tak, proste pri nepremyvatelnej sa ti tam nazhromazdi, ale zalezi na tom, kolko fajcis, nie ako dlho mas slauch...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Štv Máj 12, 2011 5:02 pm

zaujímavé ako z "vlastnej skúsenosti" je zrazu "nepôsobia na mňa dobre z obrázku" ... ja nevravím, že by som tiež nezobral radšej Myu... ale nebudem urputne prehlasovať niečo, čo fakt nemám overené...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Flash » Štv Máj 12, 2011 6:17 pm

:mrgreen: Ano ja som pisal som ze z vlastnej skusenosti = skusenosti ktore mam s myou ale nevadi, s tebou sa aj tak nema cenu hadat. King hookah fajku by som si nekupil, cize ked to porovnam z aladinkou napr fatotou [Co je velkost taka ako ta king hookah a myslim ze ani spracovanie nema od seba daleko] tak ta mya je omnoho lepsia.

Mardy, tak zalezi aj aky nepremyvatelny mas slauch, ja som minule zabudol vziat nammorku od kamosa tak som fajcil prvy krat odkedy som si kupil topmarku s tym orginal slauchom, po 3 fajceniach uz isiel humus. Kobra vydrzala dlhsie aj lizard, ale potom to stalo zato.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Mardy » Štv Máj 12, 2011 8:24 pm

Tak mne sa to nestalo take nieco takze neviem. Samozrejme po case mi isiel bordel z nepremyvatelnych slauchov, ale take sa mi nestalo, zeby hned na 1x isiel bordel...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Ďalší

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron