Niečo väčšie...

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Maki » Ned Máj 29, 2011 6:31 pm

teflónová páska ide predsa na závit... tak ako ju môže byť vidno? ... čo sa týka toho, že ide farba dole - to je pravda - aj keď na mojom kuse tá zlatá iba "zašla", ale nezabijem sa... mám v pláne ju v lete tak či tak poriadne prebehnúť brúsnym papierom a nastriekať strieborným sprejom na výfuky... neviem ako vy, ale mne ide skôr o funkčnosť a nie o výzor... inak by som Heavy v prvom rade nekupoval - to voďáro má podľa mňa ďaleko od toho, aby sa na ňom človek mohol kochať....
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Ned Máj 29, 2011 8:10 pm

Ta ked chces okrem funkcnosti aj designersky skvost, tak si kup medusa pipe :D ale buchnes sa pekne po vacku :D
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Ned Máj 29, 2011 10:30 pm

ticho tam.. .ako som ti na icq písal, v utorok hádam budem ťahať z meduse... potom dám fotky + review...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Ned Máj 29, 2011 10:51 pm

To nebolo venovane tebe ale zakladatelovi temy :r :cha
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Pon Máj 30, 2011 9:26 am

nevidíš, že som to písal pod parou? :D
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Flash » Pon Máj 30, 2011 1:50 pm

Tu medusu som pozeral chlapci ako asi mame odlisny vkus ale pre mna je to uplny grc :mrgreen: Pre mna su najlepsie a najkrajsie fajky jedine Khalil Mammoon a este sa mi dost pacia Magdy Zidan, ale proti gustu ziaden disputat.

Heavy je pekna fajka podla mna, myslim tvarom tela atd
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Maestrik » Uto Jún 07, 2011 8:53 pm

Bambino serus, mám ti to aj fotiť ? Som tu po dlhšom čase, nešiel mi PC nejak a nemal som inú možnosť ísť na net, tak daj vedieť čo a ako, či ti to mám pofotiť alebo si už niečo objednal z netu..
Maestrik
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pon Feb 21, 2011 7:20 pm

Predchádzajúci

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron