Nakhla?

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Nakhla?

Poslaťod Dali » Pon Júl 04, 2011 8:46 pm

http://www../vodne-fajky/vodne-fajky-nakhla/

mate ju niekto? ste s nou spokojni? da sa na nu dokupit v pripade potreby prislusenstvo ako napriklad adapter alebo vaza? lebo toto je myslim so zavitom. Oplati sa to brat z bongoshopu, kedze tam je vsetko predrazene trosku? Dik
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod Chalanisko13 » Pon Júl 04, 2011 9:19 pm

neviem ja ju nemám ani nepoznám nikoho kto by ju mal, ale je krásna :x:
TopMark Sokar 50cm,Kaya Vortex
Chalanisko13
Light
 
Príspevky: 95
Registrovaný: Str Jún 15, 2011 9:33 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Dali » Pon Júl 04, 2011 9:32 pm

mal som ju raz v cajovni... uplne cosi ine ako aladinky, alebo aj moja kaya.... vypada tak ze kladivom ju nerobijes, taka mohutna, fajna... to je vsetko co o nej viem... :d

pozeram, ze mozno este vyhodnejsie to bude z CR http://www.vodnidymky.cz/vodni-dymka-na ... d-18-c-13/
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod Chalanisko13 » Pon Júl 04, 2011 9:36 pm

tak to je výhoda ked je nerozbitná :D :D skus pozrieť ešte niekte na nete či nieje lacnejšie
TopMark Sokar 50cm,Kaya Vortex
Chalanisko13
Light
 
Príspevky: 95
Registrovaný: Str Jún 15, 2011 9:33 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Maki » Uto Júl 05, 2011 1:09 am

raz som z nej fajčil... neprišlo mi to ako žiadna výhra... náhradne diely zoženieš len ťažko a tak... sral by som na to
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod remus » Uto Júl 05, 2011 9:56 am

Ozaj je krásna :)
Ale ! Fajku so závitom na vázu by som nechcel ani zadara (ps : chlapi ak máte nejakú so závitom a chcete sa jej zbaviť, ja ju zoberiem :D)
Ale ide o to, že pri nasúvacej teoreticky dáš hocaké telo s hocakou vázou a dorovnáš to tesnením...

No to sa o závitovej povedať rozhodne nedá.
Otázka : čo si predstavuješ pod náhradnými dielmi ?
Korunky, šlauchy, guličky, tarbuše, taniriky to je univerzálne. Je to jednohadicovka, takže adaptér na hadicu miesto guličky môže byť problém, aj keď myslím že závity sú rovnaké všade.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod comix » Uto Júl 05, 2011 10:56 am

remus, ja uz len zavitove vazy :P za mojej hulicskej ery mi rozbili dve fajocky tak, ze ju drzali za telo a ked prenasali tak vaza s vodou ( a tesnenim :D ) sa zosmykla a bolo po fajceni..takze do spolocnosti iba nerozbitne fajocky ( moja utopia zo smokeshopu ) alebo vazy so zavitom...a na doma akukolvek - to je moja teoria :smoke:
comix
Beginner
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Uto Jan 12, 2010 9:51 am
Bydlisko: Bratislava 5

Poslaťod remus » Uto Júl 05, 2011 11:01 am

To je tiež pravda, že vodna sa ovela častejšie rozbije pri prenose "za telo" ako ostatnými spôsobmi..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod comix » Uto Júl 05, 2011 11:14 am

veru veru...neni nad nerozbitnu faju..aj vsetky nove aladinky uz maju srobovaci system vazy pokial viem..myslim, ze coskoro sa to stane standartom...

ale aj trocha k teme...tuto fajku nakhla , myslim, maju chalani co maju na facebooku temu ( ci ako sa tomu hovori ) "vodna fajka" ..jeden z adminov ju ma..postni tam otazku..urcite ti odpovedia ohladom tejto fajocky
comix
Beginner
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Uto Jan 12, 2010 9:51 am
Bydlisko: Bratislava 5

Poslaťod Dali » Uto Júl 05, 2011 12:23 pm

viem, viem ze ten Kubec ju ma... chcel som sa ale radsej spytat vas :) a maju aj tie aladinky uz srobovaciu urcite? ako ja s tym moc problem nemam, mam uz tretiu fajku a ani an jednej som nikdy nerozbil ani len kotol, nieto vazu.... ked prenasam uz nahodou, tak ju drzim za vrchol vazy, ne za telo :D:D.. ale to by fakt mohol byt problem ze pri rozbití vazy najst nejaku, cco by na to sadla :/ skoda no..lebo je fakt uzasna
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod Merco » Uto Júl 05, 2011 4:26 pm

Ja mať prachy určite beriem.Veď nemysli na to že ju rozbiješ,ty ju nerozbiješ! :D
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod palica » Uto Júl 19, 2011 12:39 pm

My ju máme,neskutočne krásna VF a praktická,ked ju čistíš,tak sa dá rozobrať až do posledného šróbiku.
Nástavec an druhú hadicu ti tam pasuje normálny aladinovský,tá hadica je dlhá,preumývateľná,proste dokonalá fajka,odporúčam. :x:
"Rastafarián nepodstúpi amputáciu. Nedovolím, aby bol človek rozobraný. " Bob Marley
palica
Light Star
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Pia Feb 25, 2011 11:45 am
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Merco » Str Júl 20, 2011 8:53 pm

Súhlasím s Palom,mal som možnosť z nej ťahať a pecka.Dali kúp neolutuješ :x:
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Dali » Štv Júl 21, 2011 2:16 pm

len ma odradza ten zavit...este aj teraz jak na FB ktosi daval fotku ze mu pukla váza z kaye na zavit.. no nvm nvm.. :D
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod Merco » Štv Júl 21, 2011 2:21 pm

podla mňa to bolo dobre spracované, tiež keď sa s tým dobre zaobchádza sa ti nič také nestane :)
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Ďalší

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron