Rozhodovanie Khalil mamoon/ Nefertiti

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Filip » Pia Sep 02, 2011 6:51 pm

palica píše:KMka sa ťežko zháňa...majú v nemecku,ale to sú neake iné ako z egypta,treba si ju ísť vybrať do zeme vodných fajok :)

V Egypte sa dajú zohnať fajky Khalil Mamoon ? Nebudú to nejaké repliky ? Nevieš náhodou ako sú na tom s kvalitou KM-ka z Egypta s porovnaním KM-kami napr. z Nemecka USA ?
Filip
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Ned Apr 17, 2011 7:46 am
Bydlisko: Podhájska (okres Nové Zámky)

Poslaťod Merco » Pia Sep 02, 2011 6:56 pm

AzTk a čo tak toto mya ?
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod AzTk » Pia Sep 02, 2011 7:13 pm

Ja vôbec neviem... a je dobrá? Inak mám jednu požiadavku. Má tá vodná "pripojenie" na dve hadice naraz?
AzTk
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 12:35 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Merco » Pia Sep 02, 2011 8:55 pm

Podla mňa sa bude dať dokúpiť adaptér :) Inak váza vyzerá byť krištálová takže to bude kvalitka ;-)
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Flash » Sob Sep 03, 2011 1:03 pm

Kmku priamo z egypta nikdy nebrat, tam nekupis originaly pomaly nikde. Vsetky sa totizto vozia do Ameriky. V nemecku sa daju zohnat aj originalne KMky aj vela fakeov len treba vediet odkial brat a trosku sa vyznat v tej znacke ;-)

Inak na tu myu saturn sa daju pripojit dalsie 3 hadice
a ak chces tu sheecol pozri tu http://www.svetdymek.cz/advanced_search ... ol&x=0&y=0
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod AzTk » Sob Sep 03, 2011 11:37 pm

Ďakujem vám pekne za rady :) Objednal som si nakoniec túto :) Snáď bude dobrá :) LEn ma by ešte zaujímalo, viem že hadice si vezmem tieto :) Preto by ma zaujímalo, že ktoré by sa mi zišlo tesnenie na vodnú, alebo nejaká redukcia? na druhú hadicu? Lebo som z toho debil heh a to že dosť :) Fajn by bolo keby to bolo na tej stránke, ako som posielal linky :) ak by ste mi pomohli bol by som veľmi rád :) Ďakujem :) A vodná môže byť? :)
AzTk
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 12:35 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Flash » Ned Sep 04, 2011 8:06 am

Tak to si si prave vykopal hrob, na kmku u nas a dokonca ani v USA adapter na dalsiu hadicu nemaju, pokial viem ak chces 2hadicovu kmku musis si taku kupit s pevnymi portami, inak to mozne nieje.

Trochu sa mi na tej KMke nepozdava ten kusok priamo nad vazov kde su porty ma nejaku divnu farbu, ale to je tusim len zle odfotene. Skoda ze na tejto stranke davaju ku KMkam aladin vazy, ja by som radsej volil USA alebo este jednu nemecku stranku kde maju origo KM jumbo vazy.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod AzTk » Ned Sep 04, 2011 9:43 am

A to je také zlé? Čo tomu vadí keď je tam Aladin váza? Tým pádom čo s tým môžem urobiť?

Len mňa strašne zmiatla táto téma. Pýtal som sa tu o všetkom a všetci hovorili aké ot je super a linky na tú stránku... tak že to bude dobre... a nič... Ja si myslím, že vodná pôjde super, či sa mýlim? Len bude jednohadicová... je tak? či pôjde dokonca zle?
AzTk
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 12:35 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod wladas » Ned Sep 04, 2011 9:51 am

pojde urcite dobre len to troska cudne vizera
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod AzTk » Ned Sep 04, 2011 9:53 am

Neviem nó... ako pozerám na tú vodnú, tak sa mi páči skôr ako nepáči :) Ale to je asi tým že sa do toho nevyznám. Len ma hnevá že nebude dvojhadicová.... fakt neexistuje nejaký adaptér ktorý sa dá kúpiť? Podľa mňa musí niečo existovať, veď najlepšie vodné na svete (ako som počul) a nie je k nej samostatne dokúpiteľný adaptér? Hm...

Niečo si o tom akurát googlim a všetci hovoria že sa to nedá, ale pár ľudí sa našlo... tento tiež mal dobrý nápad

a ešte ma napadá. K vodnej je ako hadica King Size Snake To je zlá hadica? Či aj tak mám zobrať Nammor? Ak by som si nechal, tú čo je tam originál, dá sa premývať a nezhnije? Teda, nemá papierové vnútro?
AzTk
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 12:35 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Flash » Ned Sep 04, 2011 2:55 pm

O adapteri ktory by robil Khalil Mamoon neviem, samozrejme ze nieco sa da podomacky urobit ale je to na ukor designu. Khalil Mamoon nerobia taketo moderne fajky co mozes videt uz z designu ako Kaya atd, takze ako hovorim silne pochybujem ze nieco take existuje original od nich kedze oni ako rodinna fabrika si velmi zakladaju na tradiciach.

Ja by som tu hadicu byt tebou vymenil, s hentou konkretne nemam skusenosti ale silne pochybujem ze je premyvatelna.

Inak vodna ti pojde urcite super len ako wladas povedal vyzera to divne.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod AzTk » Ned Sep 04, 2011 7:58 pm

To nevadí, nejako to prehryznem :) Ak nie, tak si urobím to čo ten amík vo videu čo som posielal heh a snáĎ to nejako pôjde :)

vymením ju za nammorku :) Potom keď budem objednávať aj tabak vo veľkom, tak vezmem aj jednu nammorku :) Dovtedy vydrží tá čo je tam :)

A dúfam, že mi pôjde super. Takú som aj chcel :) A či to vyzerá divne... no ja neviem, mne sa napríklad páči tá váza čo je tam v tejto, čo som objednal. čo som kukal po nete, aj po ebay-i tak aj originál ku KM sa dá kúpiť, ale nejako extra ma neoslovila. Táto sa mne zase celkom páči :)
AzTk
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 12:35 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron