Rozhodovanie Khalil mamoon/ Nefertiti

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Risko » Pon Aug 01, 2011 5:41 pm

:D:D:D:D dobre si povedal. No teraz mam lizarda a chcel by som nieco lepsie. Mozno nakonec zobere aj nammorku. Je nammorka lepsia ako king size snake o vela?
Risko
Beginner
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Ned Júl 10, 2011 3:10 am

Poslaťod Flash » Pon Aug 01, 2011 5:44 pm

Urcite je. Kazda kmka ti postaci, je uplne jedno aku si kupis kazda ide rovnako. Inak len pre info Trimetal nie je nazov fajky ale seria (respektive fajky vyrozebene z 3 kovov = med, mosadz, ocel).Trimetal, Quadmetal serie maju jedine vyhodu v tom ze vacsina je zvnutra medenna + medenna trubka vo vaze cize ti nezkoroduju.
Naposledy upravil Flash dňa Pon Aug 01, 2011 5:50 pm, celkovo upravené 1
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod remus » Pon Aug 01, 2011 5:50 pm

Inú ako nammorku by som už nechcel asi nikdy..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Flash » Pon Aug 01, 2011 6:02 pm

Tu nejde len o nammorku. Ja by som uz celkovo nedal do huby normalnu hadicu, uz sa mi z toho hnusi fajcit. Mne dnes prisla hookahpro classic hose(premyvatelna), kaya wave. Inak mam este 2x nammorku 1x Km classic hose(nepremyvatelna). Ked to mam porovnat tak sa mi najviac pozdava z premyvatelnych asi ta hookahpro classic hose kedze ma priblizne 38 cm rucku(co je asi raz tak dlhsia ako na nammorke), kaya wave super design toho skleneneho konca ale ten silikon nic moc designovo ale je strasne odolny, avsak to vyriesim tym ze si nato usijem navlek zo zamatu a potom to bude bomba, len to sklo sa lahko poskrabe tak treba davat bacha, s tahom neviem ako to je u tychto dvoch ale coskoro odskusam. Km classic hose je paradna nepremyvatelna hadica ktora sa avsak sprava ako premyvatelna(nezostavaju tam chute bordel pachy atd) tak som zvedavi kolko vydrzi, teraz to bude asi 5 mesiacov co ju mam.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Merco » Pon Aug 01, 2011 7:09 pm

Risko píše:Este som trosku pozeral khalil vodne, a tato ma dost zaujala http://www.smoking-shisha.de/de/Wasserp ... 86-cm.html


Presne toto je moj štýl ,akurát mne sa páči tá najvačšia zo série trimetal konkrétne táto .Ale tá má až 38 palcov ...krása.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod wladas » Pon Aug 01, 2011 7:26 pm

@Merco
aj ta cena ;-)
ale luxus
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Merco » Pon Aug 01, 2011 7:44 pm

Keby zarábam 2k € nemám s tým absolútny problém :mrgreen: ale ako sa hovorí keby bolo keby ...
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod SkinnER91 » Pon Aug 01, 2011 9:38 pm

Stačí šetriť :)
SkinnER91
Light
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Sob Aug 21, 2010 9:04 am
Bydlisko: rimavska sobota

Poslaťod AzTk » Pia Sep 02, 2011 12:37 am

Prepáčte že sa sem miešam do diskusie, ale ktorá je najlepšia vodná z tých všetkých Čo tu boli spomenuté? Ja len pridám, že ja som chcel túto čo si o tom myslíte? Chcem najlepšiu vodnú aká sa dá do maximálne 85€ :) Ďakujem pekne za rady :)

robí výška fajky, ako je tu spomenuté nejaký rozdiel? Ja neviem, je tu nejaká čo má 1 meter a nejaké čo majú 70CM Či koľko :)
AzTk
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 12:35 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Filip » Pia Sep 02, 2011 7:46 am

AzTk: Podľa mojich skromných skúseností som zistil, že čím je VF väčšia tým sa lepšie ochladzuje dym ktorý ťaháš z VF.
Ak sa mýlim ma opravte.
Filip
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Ned Apr 17, 2011 7:46 am
Bydlisko: Podhájska (okres Nové Zámky)

Poslaťod AzTk » Pia Sep 02, 2011 2:01 pm

Tak to je dobre :) lenže tá SheeCool čo som hádzal link tak má po stenách chladiaci gel. Tak neviem že ći to nie je ešte lepšie :) No a teda táto sheecool vs ostatné Khalil Mamoon? či ako sa to píše :)

A prečo je lepšia, ak je lepšia tá KM? :)
AzTk
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 12:35 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod wladas » Pia Sep 02, 2011 3:38 pm

KM je rucna vyroba a design je taky klasicky nie moderny
neurobis chybu ani pri jednej
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod AzTk » Pia Sep 02, 2011 3:46 pm

Oukey, ďakujem pekne za odpoveď :) beriem teda tú Sheecool asi.Aj keď KM je klasická, ale nejako extra sa mi nepáči designom :) Ďakujem ešte raz :)
AzTk
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 12:35 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod palica » Pia Sep 02, 2011 4:00 pm

KMka sa ťežko zháňa...majú v nemecku,ale to sú neake iné ako z egypta,treba si ju ísť vybrať do zeme vodných fajok :)
"Rastafarián nepodstúpi amputáciu. Nedovolím, aby bol človek rozobraný. " Bob Marley
palica
Light Star
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Pia Feb 25, 2011 11:45 am
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod AzTk » Pia Sep 02, 2011 6:31 pm

Nuž, akurát som ju išiel objednať a vodná už nie je v ponuke... mám to ja ale šťastie, čó? Ach jaj... no dobre, tak ktorú by ste mi poradili? Tá trimeral, či radšej tá double decker?

A teda aký je v tom rozdiel, keď sa to kupuje takto cez e-shop? Ja si nemyslím žeby nejaký extra, či sa mýlim? A ak hej, tak v čom heh? :) Alebo by ste mi poradili niečo iné, nejakú inú? chcem fakt čo najlepšiu vodnú... Mňa dosť mrzí to že už nie je tá Sheecool... hmm, no čo už
AzTk
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 12:35 am
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron