Prvá VF

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Prvá VF

Poslaťod grinn_peppo » Pon Dec 12, 2011 1:04 am

Dobrý večer (noc). Keďže sa blíži moja 18ka, rozmýšľam nad kúpou vodnej fajky (bude treba ešte prehovoriť mamu :P - pre rýpalov- platím si ju sám, ide len o povolenie ju občas využívať aj v byte (nefjčiarska domácnosť))... samozrejme som ju už skúšal aj predtým. Najprv som rozmýšľal nad kúpou vodnice z druhej ruky, ale po preštudovaní webu som to rázom zatrhol. Po menšom hľadaní mi padla do oka táto. Chcel by som sa spýtať, či sa oplatí (vzhľadom na výšku, výrobcu atď.), poprípade či by ste neporadili niečo v podobnej cenovej kategórii. Vodnú fajku by som využíval hlavne na akciách so známymi, občas aj doma. Tie mini vodné fajky nechcem. A ešte by som sa chcel spýtať, či sa oplatí vyskúšať Shiazo kamienky. Uhlíky by som používal zrejme kokosové. Díki za odpovede. Ak som niečo pri písaní dotazu domotal, alebo niečo napísal nezrozumitelne, ospravedlňujem sa, je už veľa hodín a som po stužkovej :P
grinn_peppo
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Dec 12, 2011 12:41 am
Bydlisko: Brezno

Re: Prvá VF

Poslaťod Mardy » Pon Dec 12, 2011 1:12 am

Ja by som povedal, ze dymka v pohode, ako drviva vacsina aladiniek, na zaciatok postaci, ale vsetko zalezi od rozpoctu. Shiazo...no nvm, mne to nijak extra nesmakovalo ked som si nalozil, max. tak dragonfriut mix (ale je pravda, ze som mal asi tak 3 druhy)...tabak je proste tabak. :x:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Re: Prvá VF

Poslaťod grinn_peppo » Pon Dec 12, 2011 1:29 pm

no rozpočet by som chcel tak do 30€ aj s uhlíkmi poprípade tabakom. A ešte by som sa chcel spýtať...kde sa oplatí kupovať tabaky? Myslím či v bežných obchodoch s tabakovými výrobkami (v tescu aj kauflande su u nas), alebo cez net.
grinn_peppo
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Dec 12, 2011 12:41 am
Bydlisko: Brezno

Re: Prvá VF

Poslaťod wladas » Pon Dec 12, 2011 5:11 pm

tych 30€ das len za tabak a aj tak ho bude malo
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Re: Prvá VF

Poslaťod Mardy » Pon Dec 12, 2011 5:45 pm

Tak v tom pripade moc lepsiu dymku nezozenies ;) Ja som sice nakupoval v kamennych obchodoch kym som nakupoval na slovensku kedze v KE boli kedysi tabaky za celkom fajn cenu, ale teraz by som len cez net kupoval, v kamennych predajniach je obvykle taka cena, ze...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Re: Prvá VF

Poslaťod wladas » Pon Dec 12, 2011 5:53 pm

ani nie ze v kamennych ale vseobecne na slovensku v obchodoch :)
dan nepusti no
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Re: Prvá VF

Poslaťod Mardy » Pon Dec 12, 2011 6:44 pm

Ale tak v e-shopoch je predsalen o cosi nizsia cena...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Re: Prvá VF

Poslaťod wladas » Pon Dec 12, 2011 7:00 pm

tak ale to vo vsetkych produktoch
napr take TPD ma mensie ceny na nete nez vo svojich predajniach :)
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Re: Prvá VF

Poslaťod Merco » Pon Dec 12, 2011 9:41 pm

Tak keď malú aladinku, bral by som toto . Cenová kategória tá istá, ťah lahučký ale v podstate to bude asi to isté len túto mám odskúšanú a je dobrá.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Re: Prvá VF

Poslaťod grinn_peppo » Uto Dec 13, 2011 8:48 pm

Merco díki, o tej stránke som nevedel. Rozhodne o nej pouvažujem, hoci mám kus problém s povolením VF (ach jo :/ ). časom určite napíšem aj na mail čo si posielal.
grinn_peppo
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Dec 12, 2011 12:41 am
Bydlisko: Brezno


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron