Aladin ci TopMark (4hadicova , 68cm+)

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Aladin ci TopMark (4hadicova , 68cm+)

Poslaťod Shadistyle » Uto Jan 03, 2012 2:19 am

Zdravim

ako uz nazov napoveda chcel by som si nechat poradit . Mam zaujem kupit vodnu fajku pre partiu (+- 3,4 ludia) a tak by som sa chcel poinformovat ako to je co sa tyka kvalitativneho rozdielu medzi tymito 2mi znackami v tejto cenovej hladine . Cize uvitam akukolvek kritiku ci uz osobneho alebo ineho overeneho charakteru . Vopred dakujem .

Jedna sa o otazku ci skor ist do :

TopMark Fateh 73cm 4hadicova -> http://www../e-shop/51-vodne-f ... biela.html .

alebo

Aladin Evo. Fatamorgana 68cm 4hadicova -> http://www../e-shop/15-vodne-f ... rvena.html

Martin
Shadistyle
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Jan 03, 2012 1:45 am

Re: Aladin ci TopMark (4hadicova , 68cm+)

Poslaťod Merco » Uto Jan 03, 2012 2:18 pm

Jednoznačne by som bral aladinku (aj keď neviem či je to stará, alebo nová lebo buď zle kopíruješ link alebo to niekto stále ničí :u: ) navyše keďže chceš 4 hadicovú tak u aladinky dalšie + že má samoupchávací mechanizmus takže nemusíte upchávať hadice. A topmarky niesú kvalitné. Ber aladin.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Re: Aladin ci TopMark (4hadicova , 68cm+)

Poslaťod Shadistyle » Uto Jan 03, 2012 3:03 pm

Je to nova Aladinka , ale podla toho co citam na stranke tak aj tie nove topmarky maju samoupch.mechanizmus tak neviem ... Prave ide o to ze vyzorovo je mi blizsie ta TopMark-a ale zase vsetci hovoria ze co sa tyka kvality tak je uplny spod medzi vodnymi , uz som pocul aj zopar nazorov ze Turecke vodne nie su zle avsak nenasiel som doteraz ziadnu ktora by bola pre 3+ ...
Shadistyle
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Jan 03, 2012 1:45 am

Re: Aladin ci TopMark (4hadicova , 68cm+)

Poslaťod Shadistyle » Str Jan 04, 2012 1:36 pm

Nejake dalsie nazory ??? Rfrsh ...
:T
Shadistyle
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Jan 03, 2012 1:45 am


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron