Aký tvar shishe

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Aký tvar shishe

Poslaťod ico » Uto Jan 10, 2012 10:43 am

Zdravim Vas, nemam este skusenosti s velkou vodnou fajkou. Mam len malu (cestovnu) 40cm. Planujem kupit pre lepsi pozitok z fajcenia 70 cm. Mam na vyber dve (obidve maju 70 cm), 1. je uplne nova, a 2. je raz pouzita. Chcel by som vas poprosit ci by ste mi vedeli poradit ktora by bola lepsia pre lepsi chut, ktora ma nato lepsi tvar prip. vysku hrdla. Za vsetky odpovede vopred dakujem.

takze bud tato:
1.)
Obrázok

alebo tato:
2.)
Obrázok
ico
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jan 09, 2012 9:14 pm

Re: Aký tvar shishe

Poslaťod Merco » Uto Jan 10, 2012 6:10 pm

Chuť bude rovnaká (to záleží od toho akú korunku používaš a síce aj od toho aká je fajka zašpinená) takže tak. Radšej ak sa ti dá by som skúsil ktorá má lepší ťah a podľa toho sa rozhodnúť ;)
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Re: Aký tvar shishe

Poslaťod ico » Štv Jan 19, 2012 4:05 pm

Tak tu prvu som uplne vylucil, lebo som videl ze ludia co si ju kpili ju rovno aj predavaju :-/ ale teraz by som sa chcel opytat k tej druhej. Dotycny mi napisal ze ju predava kvoli tomu ze vraj vodna fajka c.2 ma slabsi tah - vraj kvoli uzsej hadici a uzsej vazy. Moze to byt pravda? Od coho sa odvija tah fajky? Od hadice a vazy? Pripadne keby som ju kupil, zlepsilo by sa to vymenou hadice? Lebo presne taku hadicu ako je na fotke mam doma na svojej mensej vodnej fajke a fakt sa mi zda pre 70 cm vodnu fajku prilis uzka. Dakujem za odpoved.
ico
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jan 09, 2012 9:14 pm

Re: Aký tvar shishe

Poslaťod Mardy » Štv Jan 19, 2012 6:05 pm

Ano, kupenim sirsieho slauchu sa ti zlepsi tah ;)
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron