Rozoberatelna vs. v celku

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Aky typ fajky odporucate?

Rozoberatelna
18
82%
V celku
4
18%
 
Celkom hlasov : 22

Rozoberatelna vs. v celku

Poslaťod Fizzy » Pon Júl 28, 2008 12:59 pm

Tato tema by mala posluzit pre tych, ktori si ibu kupovat faju a nevedia sa rozhodnut aky typ:

aka je vyhoda rozoberatelnej a aka v celku?
hodte sem skusenosti po niekolkorocnej prevadzky.

Ja mam skusenosti iba s sisami v celku, a co sa tyke prepustania vzduchu z tele tak nehrozi. Predsalen si myslim ze kde je nejaky spoj, ktory sa "namaha" montovanim tak je vacsia sanca ze bude prepustat.

:x:

Davam hlas za SHISHU v celku.
Bez ciernej by nebola biela.
Fizzy
Light Star
 
Príspevky: 100
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:05 pm
Bydlisko: Poprad-Zilina

Poslaťod The Devil » Pon Júl 28, 2008 1:04 pm

Rozhodne v celku je lepsia, aj ked menej skladna. Ako spominal Fizzy, taka rozoberatelna nebude dobre tesnit a bude vam viac menej na okrasu. Ale zase na cestovanie by sa celkom hodila. Davam bod fajke z jedneho kusu materialu. Ani taka zvarana resp. lisovana tiez nie je dobra.. Kamarat musi davat izolacku :r
The Devil
Light Professional
 
Príspevky: 151
Registrovaný: Štv Apr 17, 2008 6:59 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod cartman » Pon Júl 28, 2008 2:56 pm

No ako mozno viete tak moja je rozoberatelna.

Co sa tyka tesnenia, nemam s tym ziadne problemy zatial. mam to asi 2-4mesiace (nepamataaam).

Kolega ma nieco obdobne, o viac nez polroka dlhsie a tiez nema s tym problem.

Cize to s tym tesnenim podla mna odpada, to musi byt nekvalitne spravene aby bol s tym problem. Osobne som schvalne xcel rozoberatelnu.

btw. v tomto podla mna moze hlasovat iba niekto kto mal oba typy, a vyzera to tak ze som tu asi jediny :D (srangujem no)..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Fizzy » Pon Júl 28, 2008 5:28 pm

cartmen, presno koli tomu je tu tato tema, opisat skusenosti inych (to hlasovanie nema nejaku velku vypovednu hodnotu), lebo je tu urcite vela uzivatelov ktori sa nestretli s rozoberatelnou fajkou.
Ide mi hlavne o dlhodobe skusenosti. :x:
Bez ciernej by nebola biela.
Fizzy
Light Star
 
Príspevky: 100
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:05 pm
Bydlisko: Poprad-Zilina

Poslaťod POtkan » Pon Júl 28, 2008 7:42 pm

moja prva fajka TopMark 18' - nerozoberatelne (mam ju zrejme vyse 2.5 roka, neviem presne) netesni kade tade uz, hlavne vsak pri neodmontovatelnom vystupe (dole aj hore)

moja druha Skull 24', tu mam priliz kratko, ale uz som riesil jeden zakerny problem....

jednoznacna vec na netesnosti (mimo oblasti s vysokou teplotou) je teflonova paska, taka biela tenucka, je to lacne a musim to pouzivat aj teraz aby sa dalo s tou prvou existovat, na vonkajsom spoji to vyzera skaredo, na srobovacom zavite to nevidiet (druha fajka)

skladnejsia fajka je 18', pretoze ta 24' ma priliz velke rozmery i ked sa da jemne (nie ako cartmanova) rozoberat
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod martinpn » Pon Júl 28, 2008 8:16 pm

tesnit bude dobre a ak sa stane ze nei tesnenia sa predavaju alebo staci na to lekarska paska na rany taka latkova pouzivam namieste tesnenia si zober moju metrovu fajku prenasat nerozobranu katastrofa mam stym problemi aj ked je rozobrana
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod cartman » Pon Júl 28, 2008 10:33 pm

Fizzy píše:cartmen, presno koli tomu je tu tato tema, opisat skusenosti inych (to hlasovanie nema nejaku velku vypovednu hodnotu), lebo je tu urcite vela uzivatelov ktori sa nestretli s rozoberatelnou fajkou.
Ide mi hlavne o dlhodobe skusenosti. :x:


Pisal som ze srandujem (aj ked s preklepom :) ). Nemusis mi to vysvetlovat ;)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron