Nová budúca VF

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Nová budúca VF

Poslaťod Murder_Inc » Ned Jún 23, 2013 2:00 pm

Zdravím všetkých, ktorí radi holdujú tejto činnosti,

týmto Vás všetkých chcem poprosiť o nejaké rady ohľadne kúpy mojej novej vodnej fajky. Moja stará sa upchala, hadice nekvalitné, proste čisto zlá investícia, pretože som sa v tom vtedy nevyznal a nenechal som si ani poradiť od skúsenejších. Tým pádom sa radšej pýtam na radu. Teraz k vlastnostiam, ktoré by mala mať moja nová zábavka:

- veľkosť: zvolil by som nejaký zlatý stred, nechcem príliš malú, ale ani nie veľkú, prenášať sa nebude často, zvyknem si vodnú fajku vychutnávať na balkóne, takže od tých 30 cm do 70 cm
- pre mňa dôležitý dizajn: veľmi sa mi páčia vodné fajky moderného dizajnu, niečo ako sú Unity, len keby boli o trošku menšie, nič orientálne nechcem, ani gýčové
- kvalita: isto by som chcel konečne niečo kvalitné, myslím že o starú vodnicu som sa fakt staral, po každom dofajčení som ju vyumýval, ale aj tak nevydržala dlho, hadicu by som si poprípade dokúpil Nammor
- cena: ako každý asi chce za málo peňazí, takže keby bolo niečo do 50 eur, bol by to ideál

Za každé rady a linky vopred ďakujem.
Murder_Inc
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia Aug 20, 2010 10:41 pm
Bydlisko: TO-Mesto

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron