VF do auta poradte

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

VF do auta poradte

Poslaťod Baileys282 » Uto Sep 23, 2008 3:35 pm

cawte neviete ci by sa takato fajka do auta nedala vyrobit?? straasne surne by som ju chcela (priatelovi na meninky:) ) a ked vravite ze henta je zla tak neviem co teraz....alebo nejaka lepsia nie je niekde v predaji? dikes
Baileys282
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 3:26 pm
Bydlisko: Braislava

Poslaťod mato63 » Uto Sep 23, 2008 7:41 pm

Ahoj, odmeraj priemer kruhu kde sa odkladaju flase medzi prednimi sedadlami a urob. :)
Alebo skus najst taku vazu.
Ak som to dobre pochopil teda.
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod JackSparow2 » Str Sep 24, 2008 9:53 am

no my pouzivame v aute leilu dost sa nam to osvedcilo bo uhlik nic nepopali bo je chraneny. Nalozit sa da aj pocas jazdy kotlik je pomerne maly :k
Kdo huli nech huli, kdo nehuli nech cumi!
JackSparow2
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Sob Apr 26, 2008 9:12 pm
Bydlisko: Velka Lomnica

Poslaťod martinpn » Str Sep 24, 2008 10:36 am

JackSparow2 píše:no my pouzivame v aute leilu dost sa nam to osvedcilo bo uhlik nic nepopali bo je chraneny. Nalozit sa da aj pocas jazdy kotlik je pomerne maly :k


ale leila som pocul ze praska dost sa zahrieva neni to az take dobre ale tak sem tam si zabafkat staci
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod POtkan » Str Sep 24, 2008 1:28 pm

mimo nejakeho uzavreteho systemu (co okrem toho jedneho nepoznam) to zrejme nema vyznam

jedine nejake upravy, pripevnit lepsie tarbus a tak, lebo inak po brzdeni budes hladat kusky uhlika
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Baileys282 » Str Sep 24, 2008 2:45 pm

POtkan píše:mimo nejakeho uzavreteho systemu (co okrem toho jedneho nepoznam) to zrejme nema vyznam

jedine nejake upravy, pripevnit lepsie tarbus a tak, lebo inak po brzdeni budes hladat kusky uhlika


no ano lenze....jedna vec je ze netusim ako to spravit pretoze na tej leile je nieco ine ako na normalnej fajke aj kvoli tomu aby sa tam endostala voda nie? musi tam byt nejaky ventil alebo co.... a to s tym uhlikom je tiez pravda...frajer jazdi jak blazen a zabrzdi a uhlik bude na mindar.... :lol:
Baileys282
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 3:26 pm
Bydlisko: Braislava

Poslaťod zeres.rybiz » Str Sep 24, 2008 3:08 pm

Baileys282 píše:
POtkan píše:mimo nejakeho uzavreteho systemu (co okrem toho jedneho nepoznam) to zrejme nema vyznam

jedine nejake upravy, pripevnit lepsie tarbus a tak, lebo inak po brzdeni budes hladat kusky uhlika


no ano lenze....jedna vec je ze netusim ako to spravit pretoze na tej leile je nieco ine ako na normalnej fajke aj kvoli tomu aby sa tam endostala voda nie? musi tam byt nejaky ventil alebo co.... a to s tym uhlikom je tiez pravda...frajer jazdi jak blazen a zabrzdi a uhlik bude na mindar.... :lol:


ani by ma tak nesral ten uhlik jak interier :)
Kto druhemu rum vypije,
sam sa doblve.
zeres.rybiz
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pon Júl 21, 2008 3:17 pm
Bydlisko: Na Zapade, v Stupave, ty Tela

Poslaťod p0casie » Str Sep 24, 2008 4:33 pm

co uhlik?!? ale auto???...no ja nikdy nepochopim naco to niekto pcha do auta :s: si to odviest dakde do prirody ked uz tak, abo kdekolvek, abo vsak aj v aute...ale prebohaaa ne pocas jazdy?? :sok:
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod cartman » Str Sep 24, 2008 6:35 pm

pocas jazdil dal rad, ale iba asi na dialnici inokedy neni moc cas.. to kerovanie a tak. :)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod tomo-boss » Uto Okt 14, 2008 10:11 am

kamarat kupil do auta malu nibo a spokojny je...ale nefajci pocas jazdy. len tak niekde odstavit auto a pofajcit
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod Danso » Uto Dec 23, 2008 1:06 pm

nad tou nibou rozmislam aj ja ale nie do auta.
Danso
Beginner
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Dec 22, 2008 2:14 pm
Bydlisko: BA - DNV

Poslaťod Jofo » Ned Feb 08, 2009 10:37 am

Ja pouzivam klasickuVF...zastavim a pofajcim...ked som na snowboarde, tak si dam pauzu a natlacim...potom sa mi aj lepsie jazdi :lol:
Jofo
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 5:02 pm

Poslaťod garant » Ned Feb 08, 2009 10:43 am

no to je jedmo aku vodnu ale ked uhlik padne to ej problem to by trebalo daako upevnit tam alebo co
a to us nevidrzeti kim pridete domou to musite v aute?:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron