rozhodnutie pri kupe fajok alebo i poradenie ktora bude naj

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

rozhodnutie pri kupe fajok alebo i poradenie ktora bude naj

Poslaťod Kamui » Pon Okt 13, 2008 2:33 pm

AHojte rozmyslam o kupe novej fajky strasne sa my paci no cena je tez tak trosku privysoka ale nevem ci ozaj mam kupit taku ked sa my paci dizajn nechcem sa sklamat a tak viete my poradit ci mam taku kupovat alebo inu radej ci v nej nebude nejaka chyba alebo mate nekdo taku podobnu tu su stranky na ne su dve ozaj vypadaju cool :D ""
1. http://www../?template=produ ... =_subid=38

a druha stranka
2. http://zahulimeuvidime.sk/index.php?l=p ... tail&p=159
poradte my nekdo ak viete pls
:T :x:
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod martinpn » Pon Okt 13, 2008 2:47 pm

tato
http://www../?template=produ ... =_subid=38
sa mi paci viac je taka modernejsia
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod POtkan » Pon Okt 13, 2008 4:08 pm

tiez sa mi pozdava viac ta baghira ;-)
dam ti linky neskor dnes na podobne veci ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod zeres.rybiz » Pon Okt 13, 2008 5:45 pm

No ja by som zacal asi tym, ze kupovat na ceskoslovenskych strankach je vyhadzovanie peniazov do vzduchu.

Tu ti dam taky maly tip, napriklad na tejto stranke platis postovne 17 eur, dojde ti o do troch dni domov a ceny su neporovnatelne nizsie


Maly priklad matematicky:
http://www.sheesha24.de/Ibis-+65+cm-+1- ... chwarz.htm

na zahulime-uvidime stoji 3800 + postovne, cize 3900 sk

Na tej nemeckej stranke stoji 70 eur + 17 eur postovne = 87 eur, kurz 31,3 = 2723 sk

Usetris 1177 sk, pricom nehovorim ze si rovno mozes objednat veci z tej stranky, ako napriklad 100 kusov rychlozapalnych uhlikov za 8,5 eur, co je v prepocte 25 korun za jeden sulec.

Baghira by ta vysla o pet kil menej, pricom ale mas na tej stranke este aj vyber asi 10 farebnych kombinacii plus ked chces, mozes si ju zobrat bez kufrika, co potom usetris dalsie peniaze.

Paletu vodnych fajok mas ovela sirsiu, lebo nemecky trh neni obmedzeny len na vyrobcov znacky Aladin, popri ktorej sa sem-tam za tazke peniaze objavi nejaka ina znacka, ale maju tam fakt siroku skalu vyberu, pricom ceny su relativne tazko porovnatelne. To je moja rada.


Inac ja osobne som tiez kupoval vodnu novu z nemecka teraz, po tom ako som presondoval cely ceskoslovensky trh a ziadna sa mi nepacila.


A hentakych stranok je tam kvantum, daj do googlu "shisha online shop"


PS: Ak sa strániš Nemecku, urcite ti potom poradim na slovensku stranku vodne-fajky.eu, su jednoznacne najlacnejsi a teraz im tusim dosli nejake baghiry za 3200 a ibisy za 3100, viac farebnych kombinacii a lacnejsie ako v smokeshope.

PS2: Editoval som vam tie kurzy a dal prec tabaky, dufam ze spokojnost uz
Naposledy upravil zeres.rybiz dňa Pon Okt 13, 2008 7:06 pm, celkovo upravené 1
Kto druhemu rum vypije,
sam sa doblve.
zeres.rybiz
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pon Júl 21, 2008 3:17 pm
Bydlisko: Na Zapade, v Stupave, ty Tela

Poslaťod cartman » Pon Okt 13, 2008 6:05 pm

len taka mala poznamka. Pochybujem ze z nemecka dostanes sem oficialne tabak. Maju to totiz zakonom zakazane ;)

dalsia vec. Kufrik je podla mna celkom dobra vec. Uz aj ked to xces len sem-tam prenasat. Radsej dat za to tie prachy nez potom riesit ze ako to dostanes z bodu A do bodu B. ;)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod zeres.rybiz » Pon Okt 13, 2008 6:16 pm

cartman píše:len taka mala poznamka. Pochybujem ze z nemecka dostanes sem oficialne tabak. Maju to totiz zakonom zakazane ;)

dalsia vec. Kufrik je podla mna celkom dobra vec. Uz aj ked to xces len sem-tam prenasat. Radsej dat za to tie prachy nez potom riesit ze ako to dostanes z bodu A do bodu B. ;)


samozrejme ze si sa musel chytit niecoho co hra irelevantnu rolu v celkom kontexte, ale budis
chcel som len naznacit ze je poskytnuta sloboda vyberu ci kufrik chces, alebo nie, ale lepsie to znie ked niekto rype, pockat hodim aj ja zmurkajuceho smajla ;)

ohladne tabaku to neviem, ale nejak sa mi nezda ze by to nebolo v expedicnych podmienkach ani v nicom
Kto druhemu rum vypije,
sam sa doblve.
zeres.rybiz
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pon Júl 21, 2008 3:17 pm
Bydlisko: Na Zapade, v Stupave, ty Tela

Poslaťod POtkan » Pon Okt 13, 2008 6:30 pm

s tabakom je to tak, to sem nedostanes inak ako osobnym nakupom ;-)
tieto shopy sa nezameriavaju na inych zakaznikov, preto to tam nieje pisane, ale je to zakon....

co sa tyka cien, nuz trh urcuje, samozrejme ze ked mas trh hulicov v milionoch, mozes predavat lacno, ale tak to chodi v uplne vsetkom na slovensku ;-(

co ale nieje uz sranda je ked ti dojde nieco zle, poskodene, alebo tak, jak to vratis?

edit: nebud naivny, za konverzny kurz eura nekupis bezne, teraz je euro hodne silne - 31.31
Naposledy upravil POtkan dňa Pon Okt 13, 2008 7:04 pm, celkovo upravené 1
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod zeres.rybiz » Pon Okt 13, 2008 7:04 pm

POtkan píše:
co ale nieje uz sranda je ked ti dojde nieco zle, poskodene, alebo tak, jak to vratis?

edit: nebud naivny, za konverzny kurz eura nekupis bezne, teraz je euro hodne silne - 31.31


Ad 1:
No vymenis to rovnako ako by si to vymenil cez slovensku stranku. Jednoducho to posles naspet, co ti potom kazdy solventny internetovy obchod (a verim tomu ze v europskych krajinach je online nakupovanie uplne inde ako u nas, o com som sa uz neraz presvedcil, pretoze uz dlhsi cas kupujem aj oblcenie radsej zo zahranicia) postovne preplati a vadny tovar vymeni, dokonca nieje prevapenim ak Ti predajca ako bonus pribali nieco navyse ako "bolestne". Myslim, ze ak rozumies po anglicky alebo nemecky, tak by si nemal mat problem s reklamaciou.

Ad 2:
Ok, prepac, tak vysledna suma bude vyssia o 100 korun. Editnem to.


Proste skuste pochopit o co mi ide. Jednoducho nepresadzujem to, aby som za rovnaky tovar a rovnake sluzby platil navyse len z rozmaru. Ono na slovensku je este taky trend, ze kupim si nieco v auparku, zaplatim tazke prachy a som frajer lebo ma to stalo tazke prachy. Ak si uvedomim ze ten ISTY tovar, a dokonca ovela vacsi sortiment, zaplatim polovicnu cenu, vyberiem si druhu alternativu. Niesom povolanim syn, kedze studujem tak moj prijem je limitovany brigadami, takze tiez nieje vysoky, preto nechcem vyhadzovat peniaze do vzduchu. A snazim sa poradit aj ostatnym.
Kto druhemu rum vypije,
sam sa doblve.
zeres.rybiz
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pon Júl 21, 2008 3:17 pm
Bydlisko: Na Zapade, v Stupave, ty Tela

Poslaťod POtkan » Pon Okt 13, 2008 7:07 pm

no suhlasim s tebou v tom, ze az na ten jeden slovensky shop su tie 2 zvysne tragedia co sa tyka cien, kedze aj z ciech je to aj s dovozom lacnejsie, to je ale zase na zakaznikoch, ludia to zjavne kupuju aj predrazene

vybavovat vratenie tovaru, no ja mam presne od tychto tasku, mali zly popis na stranke, mne je na 2 veci, kedze ma stala nie az tak vela, tak sa mi nechce s nimi dotahovat a platit postu
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cartman » Pon Okt 13, 2008 7:51 pm

zeres.rybiz píše:samozrejme ze si sa musel chytit niecoho co hra irelevantnu rolu v celkom kontexte, ale budis
chcel som len naznacit ze je poskytnuta sloboda vyberu ci kufrik chces, alebo nie, ale lepsie to znie ked niekto rype, pockat hodim aj ja zmurkajuceho smajla ;)

ohladne tabaku to neviem, ale nejak sa mi nezda ze by to nebolo v expedicnych podmienkach ani v nicom

uf, toto je velmi daleko od rypania, ja som len napisal moj osobny nazor (v podstate aj skusenost), ze preco je vyhodne dat trocha viac a zobrat aj kufrik, nic viac nic menej. Nesnazil som sa "kydat" na tvoj post. V podstate s nim suhlasim.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod martinpn » Pon Okt 13, 2008 8:42 pm

zahulimeuvidime.sk sice tu maju reklamu ale ceny strasne ozaj velke
. nekupil by som od nich nic ani keby umieram
vodne-fajky.eu fajky za super ceny konecne ochod kde sa da lacnejsie nakupit a hlavne ide o shop s fajkami a prislusenstvom ako s tabakom ktori si kazdy vie uz zohnat lacnejsii tak anco to komplikovat zbytocne no nie??
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Kamui » Uto Okt 21, 2008 3:01 pm

zeres.rybiz------
a pocuj je to tam schopne ten nemecky predaj bo mam strach aby som neprisel o prachy a ked uz ne o to tak neze my dojde domu nejaky odpad a pak budu v tahu
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod ceero » Uto Okt 21, 2008 4:51 pm

17 euro postovne z nemecka ???? preboha ...
ja som nedavno objednaval z nemecka nejake oblecenie a postovne ma vyslo na 4 euro
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod zeres.rybiz » Uto Okt 21, 2008 10:05 pm

No postovne mas na kazdej stranke inak, niekde drahsie, niekde lacnejsie.. Inac aj ja platim za oblecenie par supov, lenze pri oblecenie casto byvaju akcie ze ked nadkupis nad urcitu sumu, tak neplatis skoro nic.. Pri vodnych sa im to moc neoplati lebo cim viac nakupis, tym gignatickejsia krabica ti dojde :) No a tipujem ze to sa im potom moc neoplati..
Inac co mi teraz dosla vodna fajka, dosla zabalena vo fakt obrovskej krabici naplnenej penovymi vecami, uplne neposkodena, vsetky veci tam boli, proste seroiozny pristup, fakt si neviem predstavit co by s tou krabicou museli robit aby sa nieco poskodilo... Vzhladom na to ze som robieval na letisku na oddeleni nakladania batozin , viem ze ono sa to moc lahko rozbit neda..
A myslim si ze nejake problemy by si mat nemal. Proste precitas obchodne podmienky, ci rozosielaju do EU, pozres cennik a ked to ide cez DHL alebo UPS tak ti to dojde do par dni..
Kto druhemu rum vypije,
sam sa doblve.
zeres.rybiz
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pon Júl 21, 2008 3:17 pm
Bydlisko: Na Zapade, v Stupave, ty Tela

Poslaťod Kamui » Str Okt 22, 2008 2:37 pm

zeres.rybiz
VIes ale ja po nemecky nerozumiem tak mam stym problem vies ty a obiednaval si stadial uz neco ak ano dalo by sa tak dohodnut ze keby si to ty objednal a ja by som ti za to cvaknul alebo tak nejak a pocuj kukni ttuto fajku myslis ze sa oplati s tymi dvoma hadickami alebo je lepsie iba s jednou

http://www.sheesha24.de/Baghira-+65+cm- ... -gruen.htm

a pak vedel by si my ktomu aj neco viac poradit co by som mal navise kupit alebo tak nejak napr uhliky alebo tabacik a tak ??? dakujem akurat ted fajkam s mojej prvej fajosky a fakt super je heh pouzil som tu navod ktory tu nektory pisu a fakt funguje chi chi ozaj viac dymu je aj lepsie ked roztiahnem listy haha :p: :p: :x:
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Ďalší

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron