2 Vývody/ 1 vývod, vyžšiu/nižšiu ?

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Škodí podľa Vás viac VF ako cigarety ?

Hlasovanie končí za Uto Nov 04, 2008 3:53 pm

Áno, škodí,
0
Nehlasovalo
Nie, neškodí viac,
15
100%
 
Celkom hlasov : 15

2 Vývody/ 1 vývod, vyžšiu/nižšiu ?

Poslaťod robci465365 » Sob Okt 25, 2008 3:53 pm

Zdravím, som tu new, pravdu povediac, ani vo fajčení VF nemám až také skúsenosti, fajčil som VF cca 40 krát no chcem si jednu zaobstarať.

Potrebujem poradiť, či má nejaké nevýhody 2 vývodová VF oproti jednej...?

, ešte dotaz, záleží aj na výške, odrazí sa to na chuti ?
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod martinpn » Sob Okt 25, 2008 4:05 pm

naj vyska je cca okolo 50-60cm koli prenasani to das do vaku vpohode

2 vyvodova hadica dora je ak ma ventil na obydvoch hadiciach ze ked jeden taha druhy nemusi upchaváť vyhoda ked ideš fajčit sám nemusis jednu hadicu drzat alebo niecim upchavat

2 hadicovka je dobra ked fajcite tak viaceri aby ste si nemuseli podavat stale jednu dokola a neprevratili fajku na seba

mal som 2 hadicovku ale mala meter cize neprenosne velke cudo som to radsej predal

naj bude ak si popozeras na www.vodne-fajky.eu tu maju najlepsie ceny co som porovnaval a ked si vyberies nejake typy hod ich sem
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod POtkan » Sob Okt 25, 2008 9:53 pm

no ja osobne preferujem fajcenie z jednej hadice len

ale zase ked si kupis 2 hadicovu, mas casto druhu hadicu za dobru cenu, no pouzivat mozes len 1
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cartman » Pon Okt 27, 2008 10:05 am

Vyhoda 2hadicovej je akurat v tom ze nemusite si podavat, oplati sa skor ak bude vela hulicov naraz, tymi dvoma hadicami sa nemusis tolko obmotavat okolo fajky. Ale tak ci onak moze vzdy iba jeden clovek tahat, inak bude mat viac dymu ten kto ma silnejsie pluca ;) . Ja som zacinal z dvojhadicovou, neskor som mal 3hadicovu fajku a nakoniec som skoncil u 1hadicovej a uplne to staci. ako POtkan pisal, mas akurat relativne lacno dalsiu hadicu - co je nieco ako spotrebny tovar u vodnych fajkach kedze sa casom zanesie a bude ju treba vymenit..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod marci003 » Uto Okt 28, 2008 2:40 pm

ja len taku kratku poznamku ku tej skodlivosti.. aj ked su na to samostatne temy.. myslim, ze najdolezitejsi cinitel co sa tyka skodlivosti je samotny cas ktory stravim fajcenim.. taky typicky fajciar cigariet si bezne zapali kazdy den niekolko cigariet.. niektori dokonca aj balicek

u vodnej fajky rozhodne nefajcis povedzme 10-20 za den.. a tiez vodna fajka je skor nieco ako ritual by som povedal - teda nejde ani tak o to vela vyfajcit ako fajcit ju s fajn ludmi okolo..
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron