LUDIA PORADTE ktorú??

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

LUDIA PORADTE ktorú??

Poslaťod jozef » Sob Okt 25, 2008 4:17 pm

mam na vas prosbu ktorá z tychto fajok je výhodnejšia táto http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... ucts_id=81 alebo táto http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... ucts_id=40 a prečo diki som počul ze lepsia je vacsia prečo vlastne? toto bude moja prvá fajka
jozef
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 4:14 pm

Poslaťod martinpn » Sob Okt 25, 2008 4:29 pm

fajky su rovnake cize rozdiel len vo vyske no do vecsej fajky das viac vody a telo je dlhsie cize sa ti dym viac ochladi to je teoreticky
ale zas aby to bolo poznatelne citelne taknejaka 23cm a 100cm tam to pocitis medzi tymito dvomi sa rozhodni podla toho ci budes prenasat alebo nie ak hej zvol mensiu ak nie tak vecsiu
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod jozef » Sob Okt 25, 2008 4:32 pm

Site admin píše:fajky su rovnake cize rozdiel len vo vyske no do vecsej fajky das viac vody a telo je dlhsie cize sa ti dym viac ochladi to je teoreticky
ale zas aby to bolo poznatelne citelne taknejaka 23cm a 100cm tam to pocitis medzi tymito dvomi sa rozhodni podla toho ci budes prenasat alebo nie ak hej zvol mensiu ak nie tak vecsiu


a nebol by velky problem s prenášaním tej vačšej? ? keby som si chcel kupit tu vacsiu koli tomu ze chcem tam mat viacej vody-lepsie chladenie
jozef
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 4:14 pm

Poslaťod martinpn » Sob Okt 25, 2008 4:42 pm

mam 62 cm teraz a v poho sa prenasa ak mas troskuv ecsi batoh aelbo si na to kupis batoh cca 400sk a mas to super potom ja o nom tiez rozmyslam
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod jozef » Sob Okt 25, 2008 4:51 pm

Site admin píše:mam 62 cm teraz a v poho sa prenasa ak mas troskuv ecsi batoh aelbo si na to kupis batoh cca 400sk a mas to super potom ja o nom tiez rozmyslam



tak to som rad ale ta fajka sa da poskladat neako nie ved neako to musi dojst aspon v neakej krabici mensej ak to bude v neakej krabici tak to bude uplne super a este jedna otazocka som tu cital ze si si tuto http://tabakydovodnej.xf.cz/index2.php?sent=1#formular objednaval tabak za kolko ti to došlo?? asi ? a je to dobry obchod alebo ceny su fajn
jozef
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 4:14 pm

Poslaťod martinpn » Sob Okt 25, 2008 5:16 pm

to sa rozklada hadica korunka telo a vaza to sa da vsetko rozlozit

a to druhe neni obchod je to sukromny inzerat napis SS HODOKovi on to ma ako inzerat a povie ti ake presne prichute ma prislo mi to po dohode snim do 3 dni od objednania
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod jozef » Sob Okt 25, 2008 5:22 pm

Site admin píše:to sa rozklada hadica korunka telo a vaza to sa da vsetko rozlozit

a to druhe neni obchod je to sukromny inzerat napis SS HODOKovi on to ma ako inzerat a povie ti ake presne prichute ma prislo mi to po dohode snim do 3 dni od objednania


diki
jozef
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 4:14 pm

Poslaťod martinpn » Sob Okt 25, 2008 5:24 pm

neni zac snad sa stanes pravidelnym prispievatelom an tomto fore a ked budes mat nejake otazky tak sa pytaj radi ti tu odpovieme
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod akantis » Sob Okt 25, 2008 5:25 pm

Site admin píše:neni zac snad sa stanes pravidelnym prispievatelom an tomto fore a ked budes mat nejake otazky tak sa pytaj radi ti tu odpovieme

diki moc jasne najprv musim nacerpat skusenosti diki nech ti dymý :x: :x: :x: mam mu napisat cez sukromnu spravu alebo desi na plochu to si všimne skor
akantis
Beginner
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Ned Okt 19, 2008 2:10 pm


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron