zhanam novu masinu

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

zhanam novu masinu

Poslaťod ceero » Štv Jan 01, 2009 10:03 pm

takze moja vodna sa nedozila noveho roku, vaza padla za vlast na silvestrovskej chate a rozhodol som sa zobrat rovno celu novu. zhanam cosi jednohadicove okolo tych 60-65 cm do nejakych 50 euro. zatial rozmyslam nad tymto http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=3 a tymto http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=30 ---- na tejto ma sere kratka a zrejme uzka hadica

ma niekto nejake skusenosti resp. nejake ine odporucania ?
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod martinpn » Štv Jan 01, 2009 10:04 pm

ja mam tu black moon a je to super fajka pekna dobre sa prenasa bez problemov prerobis na 2 hadice
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod remus » Pia Jan 02, 2009 1:16 pm

Z týchto dvoch by som zobral Black Moon. Krajšia :lol:
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Brm-Brm » Pia Jan 02, 2009 2:57 pm

Obidve su pekne
Len aj mna osobnee sere že aladinky maju pomalovane cele sklo na vaze a nemožem sa kukat ako to tam dole šetko pekne funguje ((:
Brm-Brm
Beginner
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Str Dec 17, 2008 2:54 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod martinpn » Pia Jan 02, 2009 3:05 pm

myslim si ze je to krajsie ked je cela vaza pomalovana
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod cartman » Pia Jan 02, 2009 4:59 pm

isty cas som uvazoval o fire..sa mi paci ta vaza. ale momentalne ma laka Nomad. ten je vsak mrte drahsi. ale na vaze ma tu malbu taku embosovanu (?)..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod ceero » Pia Jan 02, 2009 5:44 pm

hey hey ten nomad je uplne uzasny ale viac sa mi paci tato verzia
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=4&products_id=193 skoda tej ceny no .... inak ked tak nan pozeram rozmyslam ze este chvilu pockam a dosporim lebo to je fakt skvost pre oko :)

inak ta fire je pekna vyzorovo ale na hulenie moc dobra nebude pretoze presne taku hadicu aka tam je mam (podla dlzky) a je nenormalne nahovno, blbo sa cez to taha a vodna uz bola vela krat na zemi skrz to aka je kratka
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod Danso » Pia Jan 02, 2009 11:41 pm

no tak ten zlaty nomad je fakt krasny ale aj ta blackmoonka ujde :x:
Danso
Beginner
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Dec 22, 2008 2:14 pm
Bydlisko: BA - DNV

nova vaza

Poslaťod grgy » Str Mar 18, 2009 2:24 pm

ja som VF fajcil 2x v zivote, takze nie som ziadny odbornik. zatial :cumel:
brutalne som sa na to namotal a zobral som si hlavy, ze aj ja nejaku chcem. tak tu beham po fore a citam prispevky... zaujimalo by ma, z coho je telo toho Nomanda? to je nejaka keramika alebo co? o keramickom tele som este nepocul. a ak ano, tak aky je rozdiel medzi kovovym telom a keramickym?
ja co som zatial kukal, tak ma zaujala tato http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=126 je mat kurfik ku fajke vela vyhoda? tiez sa mi na nej paci, ze je z medi, takze dlhsie vydrzi. dost zaujimave telo a tak... ale neni to moc drahe? akoze ona stoji dost, ale ak by to malo stat za to, tak nevaham. dam si racej poradit od skusenejsich. a chcel by som dokupit aj hadicu. tato je celkom zaujimava http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=146 mozem si ju tam potom pridat sam doma, alebo na to treba nejake specialne schopnosti alebo vybavenie? :T
Naposledy upravil grgy dňa Str Mar 18, 2009 5:14 pm, celkovo upravené 1
grgy
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Mar 18, 2009 2:09 pm

Poslaťod POtkan » Str Mar 18, 2009 2:58 pm

Aladin Nomad - ta farebna vec na tele bude najskor drevo tak ako pri inych modeloch, len je to pekne namalovane

Baghira - nebude to cele z medi, ak je tam vobec med
vyhodou je zaujimavy design
nevyhodou cistenie

To ci potrebujes kufrik by si mal vediet sam, na prenasanie je to idealne, ale existuju aj specialne tasky/vaky na fajky. Pripadne dost ludi pouziva klasicky batoh

Hadicu tam das sam, fajku sa dodava vascinou rozlozena, no nie je to ziadna veda....
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod grgy » Str Mar 18, 2009 3:08 pm

nuz na stranke pisu, ze je medenna, tak nieco z medi tam musi byt ;) cistenie je iba stazene ci nemozne? a hlavna otazka: oplati sa teda za tie peniaze? lebo kukam, ze kazdy si kukuje VF okolo tej 1000ky, tak ci za nu nevyhodim moc penazi na to, ze bude moja prva. ale vravim, ak je naozaj dobra aj co sa tyka stability, kvality, tesnenia, vydrze, objemu vazy a neviem este na co by sa dalo prizerat, tak nemam problem. dikec za rady
grgy
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Mar 18, 2009 2:09 pm

Poslaťod POtkan » Str Mar 18, 2009 4:04 pm

no ano je medenna, farba ;-)
to by museli byt ine fajky zo striebra, z cierna, z cervena a podobne

vaza je v pohode, sam mam podobnu
stabilita fajky je pre tvar vazy vyborna (pokial to chces pouzivat vonku, je vhodna podlozka nejaka)
s tym cistenim je to tazke (teraz si nepamatam nakolko je ta stetka k tomu ohybna), teoreticky to teda vycistis, len ten cas co to potrva....

tu platis hlavne za ten vyzor a material (neviem z coho to je, ale je to hodne tazke, myslim ze to vazi komplet okolo 5kg), cize pokial ta to zaujalo chod do toho, pokial nie tak vyber nieco co sa ti paci
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod grgy » Str Mar 18, 2009 5:17 pm

a je to moc velka nevyhoda u toho Nomada, ze ma telo z dreva? lebo inak pekny je, len asi o dost lahsi a nestabilnejsi. a na co sluzi samoupchávací mechanizmus? odkial si vedel, ze bude ta faja mat 5kg? :)
grgy
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Mar 18, 2009 2:09 pm

Poslaťod POtkan » Str Mar 18, 2009 7:44 pm

Nomad - netahas to cez to drevo, to je len dekoracia

Baghira - mal som to v rukach

Samoupchavaci mechanizmus - to je ta gulicka
ak mas 2 a viac hadic, tak to zabranuje tomu aby si to musel stale drzat hadicu ked niekto iny taha
pokial je to len 1 hadica a fajka ma ventil, tak to sluzi hlavne na to, aby si neprefukol vodu do korunky
napriek tomu ze sa pri 1-hadicovych aladinkach pise ze nemaju tento mechanizmus, tak to znamena len to ze nie je v adapteri na hadicu, ak vidis ventil tak tam vzdy gulicka musi byt
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron