Aladin Fatota, 44cm

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Aka je podla vas?

dobra
15
45%
da sa
15
45%
o nicom :(
3
9%
 
Celkom hlasov : 33

Poslaťod POtkan » Ned Jún 06, 2010 8:29 pm

tym myslis tie 25cm zazraky?

moj dojem ze robite nieco zle silnie, ale napada ma uz len vyska hladiny vody
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lestat » Ned Jún 06, 2010 9:53 pm

S vyskou hladiny som tiez neraz experimentoval, aj s podomacky vyrobenym bubblerom, aj s mliekom/citronom/ladom vo vaze. Stale nic. Jedine co ma napada moze byt nejaka zavada v srdci fajky. Inak nic. Slauch som menil, v nom to byt nemoze, v technike pripravy fajky tiez nie - ked som pripravoval inu bola v pohode, hovorim, okrem srdca ma nic co by malo ovplyvnit chut nenapada.

Ale... mali sme obaja Fatotu v akciovej cene a obaja mame rovnaky problem, neviem neviem ci nebude pes zakopany prave tam :-)

EDIT: Doteraz som si nebol isty ci nerobim nahodou nieco zle ja, ale ako som si precital ze aj niekto iny ma s rovnakou fajkou kupenou za rovnakych podmienok rovnaky problem tak asi to bude imho fajkou :-)
Lestat
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 1:00 am
Bydlisko: Siladice

Poslaťod remus » Ned Jún 06, 2010 10:06 pm

Je to blbost...
Nemoze to byt fajkou. Moze byt akoze daka pachut v tele alebo hadici, ale to zistis tak, ze skusis potiahnut naprazdno..
99% fajok je skazenou pripravou korunky..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lestat » Ned Jún 06, 2010 10:10 pm

Hovorim, korunku som pripravoval aj inde a bolo to uplne v pohode.

Pachut pri tahani naprazdno tu je, ale to uz imho moze byt aj "vzrata" z predchadzajucich marnych pokusov...

A tiez neviem akym zazrakom by to mohlo byt fajkou, nechapem co tam moze byt "pokazene" ale tak proste je no :-)

EDIT: Nespocetne mnozstvo experimentov prebehlo aj v modifikovani vysky uhlika od tabaku, metoda medzikruzku, dokonca uhlik priamo na tabak, normalny alobal (lebo tradicne pouzivam taky technicky, mame doma asi 10 kg rolu hrubeho alobalu, 15 rokov sme nekupovali normalny alobal, este tym som si myslel ze to je, ze ten alobal vylucuje nejaky sajrajt, ale nie)... napady mi dosli, stratil som trpezlivost, rozhodol som sa pre novu.
Lestat
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 1:00 am
Bydlisko: Siladice

Poslaťod POtkan » Pon Jún 07, 2010 8:08 am

pachut tu bude vzdy

ja som dal vcera chvilu nakhla-ruza, po 10 minutach som to vymenil, no pachut ruze som citil stale

telo mas tesne? ja som mal casom na svojej topmarke problem s tesnostou

na telo je dobry ocot, na hadice nammor a jednoznacne viac kusov pre veci ako su mata, kardamon, pridavam po vcerajsku aj ruzu....
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lestat » Pon Jún 07, 2010 1:28 pm

Tesni velmi dobre, odskusane :-/

Hovorim, nema to cenu, nova bude hned po vyplate na ceste :-)

EDIT: Jj, octom som ju vycistil celu dokladne a neraz. Aj citronom. Zo zufalstva potom aj kyselinou chlorovodikovou. Aj savom. Nic. Pachut je tu stale. Jedine miesto kam som sa nevedel poriadne dostat je srdce fajky, ale aj tam som porobil co sa dalo (inak mohli by tie srdcia vyrabat nejako na zavity alebo co, kto to ma cez tie 5mm dierocky cistit..)

EDIT2: Aj hadicu, ta co prisla s fajkou bola nanic, najskor som si vyrobil novu (zahradna hadica powa) a potom aj kupil. Pachut zostala uplne rovnaka vo vsetkych troch pripadoch.
Lestat
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 1:00 am
Bydlisko: Siladice

Poslaťod POtkan » Pon Jún 07, 2010 2:52 pm

citron, ocot, tam konci hranica normalneho cistenia, predpokladam ze agresivnejsie veci mozu viac poskodit ako pomoct

zahradna hadica je dobra vec, na polievanie, nie je to zdravotne nezavadne
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod remus » Pon Jún 07, 2010 4:45 pm

Chlorovodikovou ? Tak a máš tu odpoveď.. Veď si naleptal tú fajku
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod varior » Pon Jún 07, 2010 6:18 pm

ano tie malicke 25ky
no kyselinou by to nemalo byt kedze ja som to nerobyl a tak isto
ja som skor rozmyslal ci to nemoze byt tym ze tam v strede tela je taka plastova gulicka a ci ta sa teplom neroztapa a nevitvara tu chut :b
varior
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Mar 04, 2010 7:58 pm

Poslaťod Lestat » Pon Jún 07, 2010 6:43 pm

Nemam tu odpoved, pretoze kyselinou som to cistil PRETOZE tam bola ta hnusna chut, nie naopak. Ta ista tam bola uz davno predtym, po cisteni kyselinou sa nezmenila (btw HCl nelepta nerezovu ocel, ale ja som ticho :P)

Ta plastova vec... ta je len "zvonka" tela fajky, takze tym to tiez imho fakt nebude. Neviem cim to moze byt, fakt nemam ponatia.
Lestat
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 1:00 am
Bydlisko: Siladice

Poslaťod varior » Pon Jún 07, 2010 6:45 pm

no ale ci sa ohrievanim tej plastovej veci nieco nevyparuje to nevytvara taku pachut
varior
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Mar 04, 2010 7:58 pm

Poslaťod Lestat » Pon Jún 07, 2010 6:53 pm

Podla mna aj keby sa roztapala (na co ale imho v ziadnom pripade nedosiahne dostatocnu teplotu) tak sa to "vypari" mimo tela fajky ergo akykolvek smrad z hypoteticky roztavenej gulicky sa nema ako dostat do fajky a tym padom do huby :-)
Lestat
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 1:00 am
Bydlisko: Siladice

Poslaťod POtkan » Pon Jún 07, 2010 10:06 pm

ten plast sa neroztapa, je zvonku na trubke, tak ako ta kovova cast

netusim kde moze byt problem, no kedze som neraz hulit z toho isteho modelu a nemal problemy, mam pochybnosti ;-)

samozrejme ako som pisal, zazitok z mensich fajok je vascinou inde ako pri velkych hlavne pre ich technicky stav, ja patrim k tym co potrebuju poriadnu chut a preto mi mensie fajky a fajky s velkym vnutornym priemerom (aj hadice) vyhovuju
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron