Začiatočnik

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod s3v3n » Str Jún 03, 2009 6:34 pm

Fuha dik za tolke info a uz asi posledna kamarat si doniesol fajku z egypta a ked dosiel domov tak zistil ze ked zatrasie s telom teda tou zeleznou castou tak tam ma ako keby piesok alebo nieco take je to normalne ?
s3v3n
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 01, 2009 6:23 pm

Poslaťod kemci » Str Jún 03, 2009 9:34 pm

s3v3n píše:Fuha dik za tolke info a uz asi posledna kamarat si doniesol fajku z egypta a ked dosiel domov tak zistil ze ked zatrasie s telom teda tou zeleznou castou tak tam ma ako keby piesok alebo nieco take je to normalne ?


jj, je to zelezna gulicka, budto je vo ventile alebo ked je dvojhadicovka sluzi ako samoupchavaci mechanizmus, nech odsroubuje ventil alebo ten drziak na hadicu ak su 2+ a najde ju tam, je to spravne :)
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod NefroniK » Str Jún 03, 2009 10:18 pm

Moze tam byt pripadne aj nejaky zelezny "prach" z rezania a opracovavania kovu. Na fajcenie alebo zivotnost fajky by to nemalo mat vplyv :lol:
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod remus » Štv Jún 04, 2009 8:07 am

Nie nejedná sa o guličku. Aj ja mám starú fajku z egypta a na tele v tej zhrubnutej časti mám tiež akoby nasypaný piesok. Neviem čím to je, ale nepadá to odtiaľ, takže sa nad tým nevzrušujem.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod s3v3n » Štv Jún 04, 2009 9:47 am

Potom okej hlavne ze to je v pohode ani mne to nepada ani jemu to nepada a dufam ze ani nebude :D
s3v3n
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 01, 2009 6:23 pm

Predchádzajúci

Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron