Moja prva...

Potrebujete poradiť pri kúpe fajky??

Moderátori: remus, wladas

Moja prva...

Poslaťod Andy » Štv Júl 30, 2009 8:29 am

Zdravim...
rozhodol som sa teda ze si kupim svoju shishu(prvu)...cize ak by ste boli taky dobry mohli by ste mi nieco poradit ...malo by to byt tak medzi 30-35€...a velkost asi taka:ani moc vysoka ani moc mala nieco medzi...

najviac som rozmyslal medzi 3mi...Fatamorganou,Zebrou alebo este Isis...

http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=index&cPath=2
Obrázok
Andy
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Júl 27, 2009 5:24 pm
Bydlisko: Pata

Re: Moja prva...

Poslaťod robci465365 » Štv Júl 30, 2009 9:59 am

Včera som fajčil so starými známymi a mali vodnicu s 2 vývodmi, výška bolo celkom solídna, nad 60cm myslím, 2 kotlíky k nej a vyzerala dobre, vraj stála 50E, tak porozmýšlaj či už neinvestuješ viac a nekúpiš fakt mašinu :x: :S
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod Andy » Štv Júl 30, 2009 10:07 am

dik za radu ale ja nechcem az taku vysoku...a je to moja prva cize na zaciatok mi staci iba s jednou hadicou...chcle by som vase nazory na tie co som spominal...klady aj zapory...
Obrázok
Andy
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Júl 27, 2009 5:24 pm
Bydlisko: Pata

Poslaťod Maki » Štv Júl 30, 2009 10:42 am

co tam chces pocut? vsetko su to aladinky, strojova vyroba, zhruba rovnako vysoke, mozno sa lisia v tvare vazy a trosku inak telo ale inak je to stale jedna a ta ista fajka vpodstate - zalezi len na tebe ktora sa ti najviac paci...

celkovo... tych 48cm je celkom dobra vyska - je dobre prenosna a aj si celkom dobre pobafkas ked sa naucis ako si ju dobre nalozit.... okrem toho ako pises - je to prva => treba nabrat skusenosti a potom uvidis...
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Andy » Štv Júl 30, 2009 10:54 am

no ved treba skusenosti...cize vsetky su v podstate tie iste ...je len na mne ktoru si vyberem co...

a este ze nebude problem so stabilitou pri tej Minimi-41cm...ked je taka nizka???
Obrázok
Andy
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Júl 27, 2009 5:24 pm
Bydlisko: Pata

Poslaťod Alojz Mustafa » Štv Júl 30, 2009 12:41 pm

stabilita je paradna mam ju poskladanu na policke prave a drzi pevne a ked nalejes este vodu tak paradka ... je uplne prakticka a zmestis ju do ruksaka takze aj prenasatelnost je super mozem len odporucat ale je to moja prva takze som tiez len beginner no :D ale zatial som s nou spokojny ... ale v podstate to mas take iste fajky rovnako vysoke vazu su skoro take iste aspon na obrazkoch tak vyzeraju a rozdiel tam bude asi len v tele inak nvm no ... tak cim skor daku objednaj a :x:
Alojz Mustafa
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 3:31 pm

Poslaťod Andy » Štv Júl 30, 2009 2:12 pm

hej dik za radu...aj ja som len beginner a toto mi bude uplne stacit...cize asi ju objednam...a potom budem uz len :x:
Obrázok
Andy
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Júl 27, 2009 5:24 pm
Bydlisko: Pata

Poslaťod Yahooo » Pon Aug 03, 2009 12:06 pm

nooo podla mna ze tu cenu co si napisal si uz mozes kupit Aladin Arabica (stredne fajky) a ta je o desat centi vyssia ako Isis co si myslim je dost... A priplatis nejake 4 eura... Ako chces ale myslim ze v pomere cena-vyska je Arabica vyhodnejsia :x:
Yahooo
Beginner
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Ned Aug 02, 2009 7:44 pm


Späť na Neviete akú fajku kúpiť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron