Mala alebo VELKA.je to jedno?

Všetko od výmyslu sveta

Moderátori: remus, wladas

Mala alebo VELKA.je to jedno?

Poslaťod Menace2society » Sob Sep 05, 2009 1:42 pm

Som este zaciatocnik a neda mi sa neopytat ci je jedno ci je VF mala alebo VELKA ?dufam ze mi odpoviete.dakujem :T
Menace2society
Menace2society
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Sep 04, 2009 4:15 pm
Bydlisko: Poprad-Stary Juh

Poslaťod Maki » Sob Sep 05, 2009 4:06 pm

minule tu bol clanok anglicky co tvrdi ze na velkosti nezalezi - vraj ...

osobne som zastancom vysokych vodnic - viac sa schladi dym, je chutnejsi, faja je stabilnejsia atd...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod radical » Sob Sep 05, 2009 4:41 pm

Moj osobny nazor je ze je to je len v tom ci je na nosenie alebo len stoji doma.. inac je tam asi len velmi maly rozdiel..
ALADIN Fatota 44cm\red
radical
Beginner
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 6:12 pm

Poslaťod remus » Sob Sep 05, 2009 7:35 pm

Male ti nedoporucujem. To chladenie dymu az tak moc necitim medzi strednou a velkou. Ale pokial chces dat lad, velka je lepsia (vacsi priemer vazy=vacsie kocky ladu), potom plati to co napisali predtym.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod POtkan » Sob Sep 05, 2009 7:59 pm

nepoporucujem mini

za rozumnu hranicu povazujem tych 40cm

osobne ale nepreferujem vysoke

EHM precitaj si nazov sekcie a skus pohladat ci by nebola aj vhodnejsie ako 'Prislusenstvo' pre diskusiu o velkosti fajky
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Menace2society » Ned Sep 06, 2009 12:30 pm

no ja mam malu .je pevna stabilna a hlavne mobilna bo ja s tym furt dakde idem a mam na to aj taky maly kufrik origi.
Menace2society
Menace2society
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Sep 04, 2009 4:15 pm
Bydlisko: Poprad-Stary Juh

Poslaťod Akozevpohode » Uto Sep 08, 2009 2:48 pm

Chystas sa fajcit doma alebo ju aj brat von ? Ja mam vodnu cca tych 46 cm,nieje to bohvieako vysoke,ale vaza je dost velka,da sa do nej aj lad dat,nosim ju von v malom batoziku rozumne poskladanu a nemam problem,ak sa chystas doma raz za mesiac zavolat kamarátov a zafajcit si,tak si kup veelku :) ak mas prachy.
nekonečný pokoj...
Akozevpohode
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv Sep 03, 2009 3:14 pm
Bydlisko: LV

velka vs mala

Poslaťod j.pajersky » Sob Máj 01, 2010 10:49 am

ja kazdopadne odporucam velku =}

mal som 2 roky malu a potom som si kupil velku VF a je v tom urcite velky rozdiel .... o malu sa treba neskutocne starat, tabak chuti ale omnoho castejsie skriabe ako z velkej, kedze je mala nadobka na vodu, ta sa rychlejsie ohrieva, pri malej VF som menil vodu po 2ch fajkach a mala uz izbovu teplotu takze uz aj dost zapekala ked sme fajcili. teraz mam velku a nemozem si to vynachvalit .... dym je omnoho lahodnejsi, chutnejsi a hlavne chladivejsi. vodu menim tak raz za 6 fajek ... uplne to staci ... aj to este mierne studena. Ak si myslis ze bude problem s prenasanim, zozen si velku VF co je rozlozitelna .... viac k tomuto je tu : http://vodne-fajky.sk/viewtopic.php?t=1367 je tam aj fotka mojeje terajsej a byvalej VF.
j.pajersky
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Ned Apr 11, 2010 9:06 pm

Poslaťod sekki » Str Máj 05, 2010 8:13 pm

no ja si myslim ze lespia je vacsia :) ako u kamarata sme fajcili bez alobalu cize priamo na tabak(on ma cxelkom velku vodnu) a bolo to celkom chutne ziadna spalenina nic..... aa na svojej fajke som vyskusal to iste .. bez alobalu, a skoro som sa zadrhol :s:
sekki
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon Jún 29, 2009 3:48 pm


Späť na Príslušenstvo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron