Tarbus

Všetko od výmyslu sveta

Moderátori: remus, wladas

Tarbus

Poslaťod mOrBiDuSone » Uto Jan 06, 2009 11:25 am

chcem sa opytat ci to niekto z vas pouziva aka je efektivita ci sa to oplati , vyhody / nevyhody a pod.
Tarbus+sitko
mOrBiDuSone
Light
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Ned Jan 04, 2009 3:14 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod martinpn » Uto Jan 06, 2009 11:29 am

sitko je fajn ak ti sedi presne na korunku aj to pouzivam neviem si vynachvalit

tarbus dobra vec ak bafkas vonku ked fuka veter nech ti nerozfukuje uhlik ale da sa nahradit alobalom za sekundickuinak je topekna vec image fajky ale ze by som v tom videl nieco super to sa neda povedat

:x: :alk:
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod JamiROQaI » Uto Jan 06, 2009 1:21 pm

tak potom inak , ma to aj nejake nevyhody ? teda okrem toho ze je trosku vecsi problem s cistenim uhlika a s jeho pousvanim ?
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod POtkan » Uto Jan 06, 2009 2:06 pm

vyhoda je ze je to kompaktne a vyzera to pekne pri niektorych fajkach ku ktorym sa neda zohnat vhodna tarbus

ale ako bolo uz niekde tu pisane, nemozes to mat zatvorene pocas celej doby, treba to prisposobovat danemu stavu, cize presne tak isto ako s tarbusov
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ____bast_____ » Ned Okt 11, 2009 7:03 am

nema tu niekdo navod ako si spravit tarbus...?:D alebo pls pofotte by som nieco skusil vyrobit..:D
____bast_____
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Okt 10, 2009 11:52 am

Poslaťod nZL » Ned Okt 11, 2009 11:54 am

Ved normalne zober len alobal a nejaku flasku co ma trosku vacsi priemer ako tvoj kotol, odstupluj z nej vrchnak, natiahni na nu alobal, hore sprav dieru a daj na kotol.

Len ja mam taku skusenost s tarbusom ze tabak je okamzite spaleny uz pri druhom potiahnuti. Pouzivam brikety a mal som AF tabak, ktory vydrzi 2 brikety bez spalenia jak nic, ale ked dam tarbus tak tabak je okamzite spaleny. Asi preto ze normalny tarbus nechava este miesta trochu naokolo, ale ten alobalovy ked sa da uplne na kotol tak satam hromadi privela tepla.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod cartman » Pon Okt 12, 2009 7:38 am

brikety su velke a horucejsie nez rzu trebars. Vobec sa necudujem, ze sa ti spali tabak, ja tarbus pouzivam pri kokosakoch ked treba roztahat a potom na konci hulenia ked su mensie uhliky.

co sa tyka tarbusu, navod som nevidel. ale ked mas nastroje a si sikovny tak nejakym ohybanim plechu to vidim.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod kemci » Pon Okt 12, 2009 3:07 pm

mno ja s tarbusom vzdy zvadzam boj kedze to o dost zvysuje vyhrevnost tak pri roztahovani ju tam necham potom ked je silne dam ju dole potom zas naspat a ku koncu urcite, vdaka nej mam pocit ti aj dlhsie hori kedze ten 'dopal' uhlika kumulovanym teplom predlzis aj o 20 minut

tak isto staci pouzivat mensie uhliky a mas rovnaky efekt ako s vyhrevnejsimi, napr staci mensia cast brikety alebo ked pouzivas napr 50tky rzu stacia len 40tky a efekt mas rovnaky

napr ja normalne pouzivam 50tky ale ked mam nudzu o uhliky skocim do blizkej trafiky kde maju len 33ky a s tarbusom to ma vyhrevnost dostatocnu, akurat vydrzia menej

a vyzera to fakt dobre ked mas fajku v neaktivnom stave niekde polozenu, tak isto sa nemusis bat ze ti bude padat svinstvo z uhlika napr na parkety
(ale pozor ak uz padne vodna ani tarbus to nezachrani...vyskusane ... 5x :) )
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod fajočka » Str Feb 03, 2010 4:21 pm

pouťívate tarbuš aj keď fajčíťe vnútry?
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod POtkan » Str Feb 03, 2010 4:58 pm

jednoznacne ano

je to ucinny nastroj na rozpalovanie a roztahanie fajky, taktiez sa hodi ak sa uhliky zmensia
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod fajočka » Str Feb 03, 2010 5:01 pm

nemám stým skúsenosti takže newiem :D no vyskúšam to keĎ sa mi bude zmanšovať uhlík :) dík za radu
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

...

Poslaťod gRnR » Str Aug 11, 2010 10:57 pm

ja som si vyrobil tarbuš ;D kupil som si semtex energy drink 500ml, vypil som ho, odrezal spodok a hore spravil pár dier :D funguje v poho ...
أنا أحب أنابيب المياه
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV


Späť na Príslušenstvo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron