filtre

Všetko od výmyslu sveta

Moderátori: remus, wladas

filtre

Poslaťod garant » Pon Feb 09, 2009 8:26 pm

No chcem sa spytat ze kde vsade ma vodna filtre a ci daake filtre vobec ma lebo ja mam doma urobenu a tak ze by som si filtre kupil a namontoval ich tam aby som rakovinu dostal o par mesiacov neskor:D:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Pon Feb 09, 2009 8:40 pm

original je filter iba voda ale daju sa kupit pridavne filtre na hadicu ktore obsahuju aktivne uhlie ale ma to tazky dopad ...tazko sa taha dym straca hustotu pri niektorych druhoch aj chut a podobne takze podla mna je to kravina :S
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Pon Feb 09, 2009 8:45 pm

aha takze ziadne filtre netraba ok diki za radu a su daake veci ale ze to zmensuje bublinky a ze lepsie sa potom filtruje ten dym ale to asi ties zas zmensuje ten dym
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Pon Feb 09, 2009 8:53 pm

jj a to je celkom dobra vec lepsie to precisty dym aj ho viac ochladi a fajka je tichsia
http://./shop/product/vodne- ... r---filter
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Pon Feb 09, 2009 9:28 pm

no presne toto som myslel
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod kemci » Pon Feb 09, 2009 10:17 pm

zere to chut aj dym :X vsetky filtre, na vf je dym asi to anjpodstatnejsie :P predstavte si bafkat bez dimu co by to bolo xD
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod cartman » Pon Feb 09, 2009 10:53 pm

Plus buble to jemnejsie. Su reporty ze to moze aj smrdiet od toho. taky gumeny smrad. :)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod garant » Uto Feb 10, 2009 10:12 am

no a ked dakedy daavno ked vinasli vodnu ties nemali filtre urcit :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod POtkan » Uto Feb 10, 2009 10:38 am

tie difuzory mal jeden shop aj vo vianocnej akcii, urcite ich ma vela ludi, niekto sa mozno ozve

ja som to skusal len velmi davno, smrdelo mi to (mozno to poriesili casom) no a hlavne chybalo to charakteristicke bublanie

existuju ale aj ine filtre, videl som 2 typy - 1 ako naustok a 1 pred hadicu este, v pripade zaujmu viem zohnat, ale naco si kazit chut ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod sekki » Štv Júl 02, 2009 3:09 pm

heh kazit chut?? kazit zdravie :cha ale zaujimal by ma tren filter pred hadicou a rozmyslam nad kupou toho co sa ponara do vody a mozno omrknem tento http://www../shop/product/vo ... ter-shisha
sekki
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon Jún 29, 2009 3:48 pm

Poslaťod garant » Štv Júl 02, 2009 3:26 pm

ten pod vodu by som neodporucal buble to tak nechutne a mejnej dymu a filtracia je tam podla mna minimalna
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Maki » Štv Júl 02, 2009 5:58 pm

garant: neviem ake mas skusenosti ty, ale mne napriklad to jemnejsie bublanie vyhovuje, chut mi to nekazi a menej dymu rozhodne nemam....
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod garant » Štv Júl 02, 2009 6:16 pm

chut to ani mne nekazilo a stym ze menej dymu sa nehadam lebo si to us riadne nepameta lebo to bolo davno dost
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod tomino221 » Štv Júl 02, 2009 8:58 pm

Podla mojho nazoru , VF neni navikova , iba zhladiska oblubi pri relaxe ale nie ako nikotin, je ho tam 15% v krabicke a to ze to skodi zdraviu to je jasne , ale neskodi to jak cigarety alebo ine hovadiny. Fajcari fajca kazdu polhodku , a kolko krat si vi zapalite VF za den ? 1x ? 2x ? podla chuti. Podla mna neni dovod obavat sa tak o zdravie pri tomto , som silny antifajcar ale VF je neco ine :x: VF neni na zdy , sak dojdu keše , dojde chut , setko chce cas tak popremyslajte, a ako vraveli uz , naco si kazit chut :x:
tomino221
Beginner
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 3:41 pm

Poslaťod speezeer » Sob Júl 04, 2009 5:16 pm

ten tzv. difuzor odporucam..ked popozeras nejake videa na youtube,tak jeden manik ho robi z plechovky..odstrihne kusok v tvare obdlznika,spravi z neho dva stvorce obycajnym prehnutim,urobi dierky,nastokne na tu tyč dole,co ide do vody a je to..odporucam najskor homemade (my sme si spravili a je to lepsie nez kupene :lol: ) a mas malicke bublinky,lepsie sa ochladi dym a fajocka je absolutne tichucka...len prvy dojem z tahanie bude dost zvlastny,pretoze to bude zmena...nie to obycajne bubli bubli :x:
Drum and Bass Forever
SOŠPolygrafická
Fajka to istí ! :D
speezeer
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Máj 27, 2009 8:07 pm
Bydlisko: Senec

Ďalší

Späť na Príslušenstvo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron