filtre

Všetko od výmyslu sveta

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod garant » Sob Júl 04, 2009 8:03 pm

ja som mal ties homemade sak to natom nic neni last z dierkami malimi
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Str Júl 08, 2009 9:34 am

Tuším sa to tu už niekde aj preberalo, neviem. Zaujímavé riešenie, čo sa home-made týka, je aj také, že do rúry zospodu napcháš slamky a natočíš do rôznych smerov.
A čo sa týka toho komerčného difúzoru, odporučujem, zápach necítiť, možno prvé 2 hulenia.
A čo sa týka zvuku. Stíši ti to VF, ale stačí ak dáš vyššie vodu a zvuk je späť. My sme mali citróny plátky vo VF, difúzor a to boli iné soundy :S :r
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Str Júl 08, 2009 3:21 pm

hej je tu tema vyhradne na difuzor
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod aldaron » Uto Júl 14, 2009 8:37 am

Ahojte :) akurát si idem kupovať fajku a chcel by som iba z hygienických dôvodov kúpiť náustky, ktoré by som vždy vymenil. A tu moja otázka :help: každý ten náustok / filter slúži len na prefiltrovanie dymu alebo su aj iba hygienické?

Kód: Vybrať všetko
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=6_12&products_id=53


Co napríklad tieto?
aldaron
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Ned Okt 05, 2008 11:45 am

Poslaťod Maki » Uto Júl 14, 2009 9:21 am

to mas kusok plastu bez akehokolvek filtra.... => naustok, aby si nepchal priamo hadicu do seba - najma ked viacej ludi fajci - dostanes hadicu, pichnes si naustok, fajcis, ked podavas dalej naustok si vyberes, pokial sa bojis ze by si nieco chytil
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod aldaron » Uto Júl 14, 2009 9:55 am

áno díky... presne to som chcel vediet :lol:
aldaron
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Ned Okt 05, 2008 11:45 am

Poslaťod remus » Str Júl 15, 2009 8:18 am

Alebo aby si oddialil huličove ústa od toho :cha
Kamarát keď zobere do úst vodnú, tak perami sa dotýka toho dreva :cha
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Str Júl 15, 2009 3:29 pm

to aj ja mam kamarata co setko oslinta a vodna to utres ale cigaretu fuj len taky klzky ten filter :b
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod kemci » Str Júl 15, 2009 7:13 pm

mne odpadol z hadice ten nastavec, proste to kovove tak to kompenzujem filtrom no :)
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Predchádzajúci

Späť na Príslušenstvo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron