Nakhla - MIZO - mint

vsetky druhy patriace pod znacku Nakhla

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
6
75%
2
1
13%
3
1
13%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 8

Nakhla - MIZO - mint

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Str Dec 16, 2009 8:35 pm

Podla mna NAJLEPSI tabak aky existuje, super vyrazna chut mety.
A uplne najlepsie je to dobre nalozit a hore dat 3-4 uhliki a potom to 'vymizi' vsetki dutini v tele. KEd som to fajcil tak mi tiekli slzy s toho :D Uplne naj naj naj meta aku som fajcil (mal som al fakher, bahary,al sultan, al waha, nakhla) a uplne najlepsi tabak aky exituje (pre mna). u mna 11/10
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod nZL » Uto Feb 09, 2010 5:53 pm

Vyzor: (250g) Nahrubo nasekany tabak, treba trhat v rukach. Vlhsi ako bezna Nakhla, nefarbeny, obcas obrovske stonky az na urovni tak 5cm dlzka a 5mm hrubka, fakt obrovske.

Vona: Velmi prenikava a silna vona. V AF mate je tam citit aj sladkost, tuto vobec, len cistu a silnu matu.

Chut: Podobna chut ako AF len to nie je sladke, extremne chladivy pocit v krku a v celych plucach, je to az priliz silne same o sebe. Najsilnejsia mata aka je. Chut konzistentna po celu dobu fajcenia.

Vydrz: Bez chyby, po celu dobu ani raz neskrabala. Ked je priliz vela tepla tak namiesto skriabania je citit len ovela silnejsiu matu.

Dym: Krasne jemne kudoly dymu. Na urovni Al Fakhera.

10/10 najlepsia mata aka je. V kombinacii so sladkymi tabakmi to musi byt uplne genialne.
Naposledy upravil nZL dňa Str Feb 10, 2010 11:14 pm, celkovo upravené 1
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Maki » Uto Feb 09, 2010 7:29 pm

no ked uz ju aj ty ospevujes, tak si asi zaobstaram krabicku.... ze ci je lepsia ako waha....
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod kammo122 » Str Apr 27, 2011 3:09 pm

lepšia ako waha asi ne .... ale možno sa lepšie fajči samotna.Al waha ma už dosť štipala je silna strašne
kammo122
Beginner
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Str Apr 06, 2011 2:48 pm

Poslaťod wladas » Str Apr 27, 2011 3:23 pm

prave preto je dobra...na miesanie
ak by sa dala v pohode fajcit samotna tak pri zmiesani by bola slaba ;-)
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod kammo122 » Ned Máj 22, 2011 11:12 pm

včera som miešal ale obyč. nakhlu ale bol to drist lebo ta mäta rychlo zhorela
kammo122
Beginner
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Str Apr 06, 2011 2:48 pm

Re: Nakhla - MIZO - mint

Poslaťod Merco » Ned Dec 11, 2011 10:45 am

Ták konečne som sa aj ja dostal k tomuto tabačiku a neľutujem kúpu :)

Cut: Klasika mizo, nefarbené, na tenšie narezané ako normálna nakhla, stonky som tam videl zatial len malé (50g), nieje to tak vlhké, že z toho kvapká (ako napr pri elementoch), ale je to také mazľavé skorej.

Vóňa: Neviem no, ako mätové cukríky :) niečo ako AF mäta, dosť podobné.

Chuť: Bola fajn, výrazná, výrazný chladivý pocit v hrdle, občas sa nedalo ťahať do plných plúc až tak to bolo silné :D a pri pridaní tepla sa to nepálilo len stále silnejšia mäta.

Výdrž: okolo 120 min

Dym: Kvalitka, klasika mizo (niečo ako AF) .

Celkové hodnotenie: 9/10 Parádna mäta, lepšia ako AF podla mňa a to bol moj favorit. Toto bude podla mňa špica na mixy, skúsim to s tou guavou.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Re: Nakhla - MIZO - mint

Poslaťod Bambinko » Štv Júl 19, 2012 11:10 am

Po otvorení bola trochu suchšia ako ostatné Mizo, no aj tak dostatok melasy. Samostatne som ju zatial ešte nefajčil, ale v kombinácii s inými tabakmi bola veľmi chutná. Výrazná a chladivá, no na Al wahu to u mna nemalo, preto 2 :x:
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Nakhla

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron