Nakhla - Mint

vsetky druhy patriace pod znacku Nakhla

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
6
32%
2
4
21%
3
6
32%
4
1
5%
5
2
11%
 
Celkom hlasov : 19

Poslaťod wladas » Sob Sep 04, 2010 11:24 am

Flash píše:Celkové hodnotenie 8/10(Moj najobľúbenejší tabak od nakhly(škoda že som nemal inú mätu aby som to s ňou mohol porovnať) je to poklad hlavne na miešanie k iným tabakom ale veľmi rád ho mám aj samotný) :z:


@Flash

keby si skusil Al Waha Mint tak by si bol milo prekvapeny :-)
a pri cistom nalozeni bez miesania by si asi ani nevydrzal :mrgreen:
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Flash » Sob Sep 04, 2010 11:40 am

wladas píše:
Flash píše:Celkové hodnotenie 8/10(Moj najobľúbenejší tabak od nakhly(škoda že som nemal inú mätu aby som to s ňou mohol porovnať) je to poklad hlavne na miešanie k iným tabakom ale veľmi rád ho mám aj samotný) :z:


@Flash

keby si skusil Al Waha Mint tak by si bol milo prekvapeny :-)
a pri cistom nalozeni bez miesania by si asi ani nevydrzal :mrgreen:


Som rad že to hovoriš, čital som že aj maki ju ma velmi rad a hovori že je najlepšia. Tak sa tešim lebo v utorok mi ma prísť
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod ceero » Ned Sep 05, 2010 12:32 pm

Davam tomu za 4, inak nemozem. Mata nikdy nebola moja oblubena prichut, mam pri nej vzdy pocit ako keby som fajcil colgate mentolovu zubnu pastu. A specialne Nakhla vobec nevynika medzi matovymi tabakmi, dym nie priemerny, chut nevyrazna. Podla mna neskutocne overrated tabak.
Obrázok
Obrázok
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod .dumb@ss. » Sob Nov 13, 2010 12:12 pm

Maki píše:imho nakhla mata je nanic... teda chutila mi dokym som nemal serbetli, al-fakher a hlavne al wahu... ale tych 6/10 mozem suhlasit

presne tak maki 6/10 napisal si to cele za mna :D
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod kammo122 » Sob Apr 30, 2011 11:24 pm

neviem kde robim chybu,ale zatim maločo mi nejak etra chutilo
nakhla mint : voňa slaba cez krabičku necitiť oproti al wahe veľky rodiel , tabak suchy a tak rychlo zhorel jak som zhotovil

chuť trocha slabšia ako al waha inak mi to prišlo to iste ,dymivosť normlaka. ale inak to fakt vyšlo na par potiahnutia a už som citil uhlie

v pondelok mi ma prisť balik s uhlikmi bamboocha a cocobrico ...skusim ktore lepšie . RZU su hnus
dalej naklha sehrez.. chocomint ,mizo citron a dvojite jablko od nakhly ktore som mal asi pred pol rokom a chutilo tak som zvedavy čo to bude teraz

ak hnus tak potrebujem važne radu kde robim chybu ,nič netlačim tabak krasne ukladam do korunky a netlačim ho tam ...
kammo122
Beginner
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Str Apr 06, 2011 2:48 pm

Poslaťod Mardy » Ned Máj 01, 2011 12:03 am

Podla mna, to bude tym, ze je to nakhla :lol: :lol: :lol: :lol: :cha
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Merco » Ned Máj 01, 2011 10:05 am

Asi tak jak Mardy píše ,škoda že tu neni karma hned by som ti dal :lol:
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod kammo122 » Pon Máj 02, 2011 6:33 pm

dnes som si ho zapalil znova ale dal som iba jeden RZU a dva vrstvy alobalu ... už to bolo lepšie ale ajtak pol hodka je malo dosť

inak menej vody asi budem davať ťažko sa mi ťahalo + pridanim ľadu sa objem dosť zvyšuje
kammo122
Beginner
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Str Apr 06, 2011 2:48 pm

Predchádzajúci

Späť na Nakhla

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron