Nakhla - Marguerita

vsetky druhy patriace pod znacku Nakhla

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
1
20%
2
3
60%
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
1
20%
 
Celkom hlasov : 5

Nakhla - Marguerita

Poslaťod Ficki » Ned Dec 20, 2009 10:30 pm

Velmi chutny tabacik, ale je to dost subjektivne, pretoze ja celkovo preferujem citrusove tabaky.. Chutovo je to dost vyrazny tabak, prijemne silny.. Tejto kombinacii prichuti tequilly, pomarancoveho likeru a limetky davam 8/10.
Ficki
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Júl 23, 2009 11:35 am

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Ned Dec 20, 2009 10:47 pm

Na to ze to je Nakhla je to dobre, je to take v strede (ani mi to velmi nechuti ale znova to neni ani zle) u mna 6/10

// zabudol si dat hlasovanie
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod cartman » Pon Jan 04, 2010 3:26 pm

Ficki, nabuduce to hlasovanie..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Shishm@steR » Pia Jún 11, 2010 3:46 pm

V živote viac nikdy, Margherita.
Fujtajbl.
Nenormálne sladká, nenormálne suchá, nenormálne fuj! :(
0/10
Shishm@steR
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pia Jún 11, 2010 1:56 pm

Poslaťod legend » Uto Jan 11, 2011 4:20 pm

Tak konečne som si ho kúpil a ochutnal, musím povedať že je dosť suchý a veľmi aromatický ... pre istotu som pridal trochu molamixu fajčili sme to 3 im to moc nechutilo jedine mne podla mňa je to príjemný tabak taký citrusoví a chuť bolo cítit veľmi ale neviem či vás ohúri niečo ako ten voňaví humus do WC :D ale náhodou to neni zlé

Hodnotenie: 7/10
legend
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 11:25 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Maki » Štv Mar 10, 2011 9:36 pm

tak po dlhom case som sa zasa dostal ku Nakhla Sherazade - konkretne prichut Marguerita ...

vyzor: ako klasicka nakhla - mozno o kusocek vlhsia, no rovnako nenastrihane listy a kopa bordelu

vona: keby som ten sacok otvoril na WC a nechal ho tam ako osviezovac vzduchu tak to je presne ono... kazdopadne poriadne chemicky citrusova a dost silna

chut: rovnako ako vona - strasne chemicka, ale ja citrusove tabaky rad, takze to bolo stale lepsie ako nejaky sladky hnus... najviac mi to pripominalo asi al waha citron..

dym: o chlp lepsie ako obycajna nakhla

vydrz: cca 80 minut pri 1 cocobrico kocke

verdikt: imho jedna z tych lepsich nakhiel, prve fajcenie sice podivne, ale potom som uz vedel co ocakavat a bolo to celkom ok... 7/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno


Späť na Nakhla

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron