Nakhla MIZO Guava

vsetky druhy patriace pod znacku Nakhla

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
1
33%
2
1
33%
3
0
Nehlasovalo
4
1
33%
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 3

Nakhla MIZO Guava

Poslaťod nZL » Str Feb 10, 2010 11:17 pm

Vyzor: (250g) Nahrubo nasekany tabak, treba obcas trhat v rukach. Vlhsi ako bezna Nakhla, nefarbeny, obcas obrovske stonky az na urovni tak 5cm dlzka a 5mm hrubka, trochu menej ich je ako v Minte.

Vona: Neviem ako ma chutit a vonat guava takze neviem vam ani toto opisat. Je to taka nie moc sladka, ostra zvlastna vona, este nikdy som necitil nic take, no nejak ma to neoslovuje.

Chut: Dufal som ze chut bude lepsia ale nebola o moc, je celkom malo sladka a nechuti mi. Mozno ma tak chutit guava a tym padom to je uplne skvely tabak, no mne to proste vadi a nechuti. Ostatnym to viac chutilo.

Vydrz: Kusok slabsia ako mint, ale v celku dobra.

Dym: Krasne jemne kudoly dymu. Na urovni Al Fakhera.

4.5/10 not my cup of tea, kym neochutnam realnu guavu (alebo guavu od inych znaciek) nemozem povedat ci to je nevydareny tabak alebo mi len nechuti to ovocie
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Ficki » Pia Okt 22, 2010 8:41 pm

Mal som, môžem porovnať s Guavou od Al-Wahy, je to dosť podobné, no myslím, že MIZO bola chuťovo výraznejšia, aj dym bol o niečo lepší.. Dostatočne vlhký, stonky som prekvapivo nemal.. Inak veľmi zaujímavá chuť, pripomína mi to grapefruit alebo pomelo.. 8/10
Ficki
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Júl 23, 2009 11:35 am


Späť na Nakhla

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron