Nakhla MIZO Peach

vsetky druhy patriace pod znacku Nakhla

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
1
17%
2
3
50%
3
1
17%
4
1
17%
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 6

Nakhla MIZO Peach

Poslaťod nZL » Ned Feb 14, 2010 12:22 am

Vyzor: (250g) Nahrubo nasekany tabak, treba obcas trhat v rukach. Vlhsi ako bezna Nakhla, nefarbeny, obcas obrovske stonky az na urovni tak 5cm dlzka a 5mm hrubka, trochu menej ich je ako v Minte.

Vona: Dobra vona, sladka, prenikava, aromaticka, miestami ako realna broskyna.

Chut: Rovnaka ako vona len jemnejsia a prijemnejsia, velmi dobra broskynova prichut.

Vydrz: Postacujuca, dobre znasa teplo.

Dym: Krasne jemne kudoly dymu. Na urovni Al Fakhera.

8.8/10 fajna broskyna, ine znacky som nemal takze nemozem porovnat... este hodinu po dofajceni mi voni izba po broskyni
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Ficki » Pia Okt 22, 2010 8:35 pm

Ja som mal 50g, bol relatívne jemne nasekaný, stonky asi dve, aj to maličké (je pravdepodobné, že v 250g balení ich môže byť viac).. Dosť aromatický tabak s lahodnou chuťou, trošku odlišnou od klasickej Nakhla broskyne.. Dymil výborne, priam by som povedal, že to bolo takmer na úrovni tabaku Al-Fakher.. Výdrž dobrá.. Známka: 8/10, každopádne odporúčam vyskúšať :)
Ficki
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Júl 23, 2009 11:35 am

Poslaťod Merco » Uto Feb 08, 2011 10:07 pm

Výzor: 50g Na jemno narezaný tabačik, treba trhať v rukách, vlhký ani nie skorej taký mazľavý, pár stoniek v balení, nefarbený.

Vöňa: Príjemná, mierne chemická broskyňová, niečo ako ice tea, dosť podobné social smoke sex panther

Chuť: Príjemná, miestami ako reálna broskyňa. Fakt kvalitka. Viacej sladké ako kyslé.

Výdrž: 70-80min

Dym: klasika mizo, biely hustý

Celkové hodnotenie: 8/10 dobrý broskyňový tabačik, kúpil by som znova
Naposledy upravil Merco dňa Pon Dec 26, 2011 10:06 pm, celkovo upravené 1
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Maki » Ned Feb 20, 2011 1:58 am

dalsia zla skusenost s mizom...

rozbalil som, vonalo to fajn, tabak ale neplaval v melase ako mizo hrozno co som mal, celkovo to bolo konzistenciou presne take ako obycajna broskyna od nakhly

chut: ovela horsia ako obycajna broskyna od nakhly - tabak chutil velmi nevyrazne a k tomu neprijemne stipal po celu dobu fajcenia vsetkych 6 nalozeni - nie nepripaloval sa - proste stipal a skrabal

dym: priemer

vydrz: priemer

jedine preco ohodnotim tento tabak lepsie ako mizo grape je ze nevonal a nechutil ako grc... 4/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno


Späť na Nakhla

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron