Nakhla MIZO - Watermelon

vsetky druhy patriace pod znacku Nakhla

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
7
64%
2
1
9%
3
3
27%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 11

Nakhla MIZO - Watermelon

Poslaťod nZL » Pon Feb 15, 2010 2:56 pm

Vyzor: (250g) Nahrubo nasekany tabak, treba obcas trhat v rukach. Vlhsi ako bezna Nakhla, nefarbeny, obcas obrovske stonky az na urovni tak 5cm dlzka a 5mm hrubka, dost stoniek.

Vona: Podobna ako AF ale je taka ostrejsia a umelejsia, AF voni lepsie.

Chut: Ako vona, dobra jemna chut.

Vydrz: Postacujuca, dobre znasa teplo.

Dym: Krasne jemne kudoly dymu. Na urovni Al Fakhera.

8.6/10 velmi dobry melon ale AF je o nieco lepsi
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod american8oy » Pia Dec 10, 2010 11:57 pm

Takže tento tabak je prvé MIZO, čo som si kúpil a neľutujem.

Konzistencia:
Hrubšie nasekaný tabak a dosť stoniek, ale to je pre nakhlu typické. Oveľa vlhší ako obyčajná nakhla. Vôňa je cez obal presne ako tie žuvačky melónové a po rozbalení strašne silná vôňa, ja tam cítim niečo ako kávu. Nie prenikavá, ale silná.

Chuť:
Príjemná nenásilná a šťavnatá chuť melóna. Predtým sa mi trochu pripálil soex a bolo to narýchlo naložené, ale ten melón tam prerážal.

Dymivosť:
Mne nešiel taký veľký dym, ale to je iba zásluha malého uhlíka, ktorý to neohrial dostatočne, ale aj tak išlo dosť dymu.

Výdrž:
Nedofajčili sme úplne do konca kvôli nedostatku uhlíkov, ale fajčili sme možno 50min a tabak bol len na povrchu trošičku pripálený, ale fajčiteľný. Takých 20-30min ešte určite.

Takže zatiaľ najlepší tabak aký som mal. Vierohodná naozaj veľmi dobrá chuť. Čo dodať. 10/10
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod Flash » Sob Dec 18, 2010 10:37 pm

Balenie 50g: Nahrubo nasekaný tabak(dlhé listy), neskutočne vela bordelu - dlhé stonky, trošku vlhší ako bežná nakhla a celý zlepený do kocky že som ho ledva natrhal.

Vôňa: Vcelku príjemná prenikavá melónová vôňa

Chuť: Celkom obstojná melónová chuť avšak nevýrazná a celkovo taká nemastná neslaná

Výdrž: 60min ale teda musím povedať pálilo sa to statne skoro stale som musel posúvať uhlik a dvihať alobal, fajčil som už kadečo ale toto sa mi ešte nestalo

Dym: Na nakhlu celkom pekný dym až som bol prekvapený keďže som tam nedal melasu

Celkové hodnotenie: 6/10( Tento melón ma nejako nechytil, normálne ľutujem že som kúpil 100g ale čo už a to som sa naňho dosť tešil... ale viac si ho už asi nekúpim)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Merco » Str Dec 22, 2010 3:23 pm

No dnes som ho testoval ...Dym bol dobrý hustý ,trocha sa to pripalovalo čo som nechápal ale to len prvé minúty ...výdrž dobrá aj hodinku a pol ...len tá chuť taká moc som tam toho melóna necítil...troška ma to sklamalo :/ 7/10
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Maki » Str Dec 22, 2010 7:23 pm

obdivujem ludi co hodnotia tabaky po jednom nalozeni... a ked sa ti nabuduce nepripali tak bude 8/10?
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Merco » Str Dec 22, 2010 10:40 pm

Ja som to hodnotil podľa Chuti,Vone,Výdrže a Dymu ...takže aj po viac naloženiach myslím že chuť sa nezmení,ani dym kedže nakladám rovnako , ani výdrž a ani vona ...takže stále by to bolo tolko isto.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod legend » Pon Dec 27, 2010 2:44 pm

Vona: Vonalo to perfektne proste ako melon

Chut: Taká jemná melonova mne to strasne chutilo.

Dym: Ja som mal dym, taký priemer čakal som viac dymu ale ovela lepšie než obycajna nakhla.

Vydrz: Dobra vydrz celkovo som s timto tabakom spokojny urcite by som si zase dal.

Celkove hodnotenie: 8/10 hlavne za tu chut.
legend
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 11:25 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Merco » Pon Dec 27, 2010 3:10 pm

To mi pripomína že dneska si naložím :) ale v kombinácii s citronom ...som zvedavý aké to bude...
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod matejced » Str Dec 29, 2010 11:07 am

50g balenie
vyzerá tam byť dosť stoniek - iné za bordel nerátam, to, že je nahrubo mi nevadí - potrhať v prstoch nerobí problém a s melasou som spokojný, je jej tam dosť, aj keď ja trošku pridávam

vôňa, dosť výrazná - hodím do chladničky a o pár dní to bude lepšie

chuť - parádna, niečo ako Waha Kiwi, ale toto bolo lepšie - uvidíme, čo to povie v spojení s dačím iným (jablko, mäta, pomaranč)

výdrž - na bamboochi som to bafkal v pohode cez 1,5 hodky; tabak sa vôbec nepripaľoval

v pohode je :)
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod .dumb@ss. » Str Dec 29, 2010 10:08 pm

american8oy píše:Takže tento tabak je prvé MIZO, čo som si kúpil a neľutujem.

Konzistencia:
Hrubšie nasekaný tabak a dosť stoniek, ale to je pre nakhlu typické. Oveľa vlhší ako obyčajná nakhla. Vôňa je cez obal presne ako tie žuvačky melónové a po rozbalení strašne silná vôňa, ja tam cítim niečo ako kávu. Nie prenikavá, ale silná.

Chuť:
Príjemná nenásilná a šťavnatá chuť melóna. Predtým sa mi trochu pripálil soex a bolo to narýchlo naložené, ale ten melón tam prerážal.

Dymivosť:
Mne nešiel taký veľký dym, ale to je iba zásluha malého uhlíka, ktorý to neohrial dostatočne, ale aj tak išlo dosť dymu.

Výdrž:
Nedofajčili sme úplne do konca kvôli nedostatku uhlíkov, ale fajčili sme možno 50min a tabak bol len na povrchu trošičku pripálený, ale fajčiteľný. Takých 20-30min ešte určite.

Takže zatiaľ najlepší tabak aký som mal. Vierohodná naozaj veľmi dobrá chuť. Čo dodať. 10/10


nechcel som pisat to iste xD
I LOVE METAL
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod american8oy » Štv Dec 30, 2010 1:48 pm

som rad, ze sa so mnou niekto zhoduje.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod .dumb@ss. » Štv Dec 30, 2010 8:50 pm

xD mam aj taku istu faju ako ti xD
I LOVE METAL
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod american8oy » Pia Dec 31, 2010 9:11 pm

tak to mas prefektný vkus :mrgreen:
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod .dumb@ss. » Pia Dec 31, 2010 10:22 pm

:mrgreen: hej aku maš farbu??
I LOVE METAL
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV


Späť na Nakhla

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron