Nakhla MIZO Grape(hrozno)

vsetky druhy patriace pod znacku Nakhla

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
2
18%
2
5
45%
3
2
18%
4
2
18%
 
Celkom hlasov : 11

Nakhla MIZO Grape(hrozno)

Poslaťod Flash » Pia Okt 08, 2010 3:00 pm

Balenie 50g: Nahrubšie nasekaný tabak s vetvičkami avšak mokrejší ako bežná nakhla

Vôňa: Celkom výrazná sladká vôňa

Chuť: Jemná sladká chuť, bolo ju cítiť dosť, keď sme to fajčili čisté nebolo to zlé ale to pravé prišlo samozrejme až po pridaní mäty od al wahy ;-)

Dym: Pekné kúdoly dymu približne na úrovni al wahy, avšak to pravé je to až po pridaní molamixu

Výdrž: 60min

Celkové hodnotenie: 7/10( Fajnová príchuť od nakhly aj keď napr. na jahodu to nemá :mrgreen: )
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Maki » Uto Feb 01, 2011 11:43 am

1) flash chyba ti tam hodnotenie 5... ale to je jedno...

no a teraz k tabaku... kedze salec si nasiel suknu, tak posledny mesiac je skoro nemozne od neho kupit daky tabak :D tak som nabehol do trafiky a pohlad mi padol na tu vsetkymi vychvalovane MIZO... tak reku ze ho skusim... a nikdy som viac nelutoval kupu tabaku

prisiel som domov, otvoril krabicku, sacok a ovanula ma "vona" - akasi zmiesanina nejakeho pofiderneho hrozna a grcky.... no skoro som sa zgrcal sam..

co sa tyka vyzoru.... nahrubo nasekany, vela vela bordelu, plavajuci v melase... takto si teda "premiovy" tabak rozhodne nepredstavujem...

no tak som to nalozil s protichodnymi pocitmi a ani to ma nepotesilo...

chut: otrasna, chutilo mi to presne tak isto ako El Basha Grape(co je ta najodpadovejsia rada nakhly)... vobec sa to nepodobalo na hrozno od Al Fakhera, cize tazke sklamanie...ten tabak bol miestami nechutny, miestami bez chuti a miestami prepaleny ako svina... a to som ho nakladal opatrne...

dym: sklamanie dalsie... pri 5 minutovom nahriati korunky potreboval tento tabak este 5 minut aktivneho roztahavania, co pri AF je dobrym zvykom 2x bafnut a idu krasne kudoly...

vydrz... klasickych 80-90 minut pri jednom kokosaku...

verdikt: otras, hnus a sklamanie... MIZO Grape uz nikdy nechcem... MIZO ako take - mozno este tomu dam sancu, ale svoje peniaze za to davat nemienim.... 3/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Flash » Uto Feb 01, 2011 1:33 pm

Viem ze mi tam chyba 5 ale uz to nejde pridat

K tvojej recenzii, mozno si vychytal zly balicek, lebo mne sa toto iste ako u teba stalo u mizo vodny melon a vsetci ho vychvaluju. Mizo neviem ci je premiova rada ale zatial mi z nej chutili iba pomaranc a hrozno
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod gRnR » Uto Feb 01, 2011 1:53 pm

makiho recenzia ma prekvapila, ja som mal mizo višňa, citrón, pomaranč no a toto hrozno... každý jeden z týchto tabakov bol dobrý .. a hrozno možno druhé najlepšie hned po visni .. my sme mali síce RZU lebo to bolo narýchlo, ale chuť dobrá - sladká výrazná, vela melasy takže dymu pozehnane a na konzistenciu si už nepametám lebo to nebol moj tabak ..

ja si myslím že si mal fakt zlú krabičku, ja radím MIZO tabaky do naj naj rady od nakhly ..
أنا أحب أنابيب المياه
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod Maki » Uto Feb 01, 2011 4:25 pm

tak ako uz som mal zle krabicky aj pri AF, ale boli fajcitelne... toto bolo doslova hnusne... takze bud to bola nejaka mega zla krabicka alebo neviem
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Merco » Uto Feb 01, 2011 5:19 pm

ja som mal višnu,citron a melon a všetky tri boli dobré
Naposledy upravil Merco dňa Sob Apr 23, 2011 6:15 pm, celkovo upravené 1
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod .dumb@ss. » Str Feb 09, 2011 5:02 pm

gRnR píše:makiho recenzia ma prekvapila, ja som mal mizo višňa, citrón, pomaranč no a toto hrozno... každý jeden z týchto tabakov bol dobrý .. a hrozno možno druhé najlepšie hned po visni .. my sme mali síce RZU lebo to bolo narýchlo, ale chuť dobrá - sladká výrazná, vela melasy takže dymu pozehnane a na konzistenciu si už nepametám lebo to nebol moj tabak ..

ja si myslím že si mal fakt zlú krabičku, ja radím MIZO tabaky do naj naj rady od nakhly ..

nieco ti doplnim ja som tam necitil az tak tu (sladkastu) chut ;) ale inak v poho .. a mohli sme dat aj kksaky a ni eRZUcko xDD
I LOVE METAL
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod Dali » Sob Mar 12, 2011 10:37 pm

ja len dodam ze mna to dost sklamalo cakal som ze to Mizo bude cosi lepsie ale mozem to prirovnat k obycajnej nakhle aj chutou aj dymom... vonalo to ako kysle zizalky od JOJO...jedine pozitivum co na tom vidim...este vyskusam tu visnu ale podla mna to nema ani na al wahu
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Re: Nakhla MIZO Grape(hrozno)

Poslaťod VF_amater » Pon Aug 01, 2011 7:24 pm

Balenie 50g: vlhký tabak plný bordelu

Vôňa: výrazná, sladká,

Chuť: nemôžem si pomôcť, ale pre mna samostatne tažko fajčitelné, fakt mi to nechutí, :b situácia sa zmenila po pridaní habibi mäta, stala sa z toho šmakovica

Dym: pekné kúdoly po použití tarbušu

Výdrž: 90min pri 2x cocobrico

Celkové hodnotenie: 4/10 po pridaní mäty 9/10
VF_amater
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Ned Júl 24, 2011 10:50 pm
Bydlisko: Žilina


Späť na Nakhla

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron